|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nokti u trudnoći
6.1.2009 11:09:09   
Anoniman
Meni su bili užasni. Izlistali se, izlomili, ali odmah nakon porođaja su se popravili, i dokle god sam dojila su bili prelepi! Sada opet haos. I inače imam slabe nokte.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nokti u trudnoći
6.1.2009 14:00:46   
stella
Prije trudnoce bili losi od nadogradnje.Onda vjerovatno od vitamina se popravili i sada su ok i bas narastu.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nokti u trudnoći
6.1.2009 15:34:51   
AleksandraDj
Ja celu trudnocu pijem kompleks vitamina B tako da su mi nokti, koza i kosa fenomenalni.. Ali zato sam se nagojila kao prase.user posted image user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nokti u trudnoći
6.1.2009 16:15:36   
Anoniman
Ja kako krenem da pijem vitamin B postanem lopta koja žvaće! user posted image

(odgovor članu AleksandraDj)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nokti u trudnoći
6.1.2009 16:44:24   
Lu
Moji su bili odlični,gelirani user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nokti u trudnoći
6.1.2009 22:06:59   
oliveradj
Moji su bili savrseni sve devojke koje idu na nadogradnju da mi pozavide!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nokti u trudnoći
6.1.2009 23:29:48   
Anoniman
Meni su zlivali nokte (gelom) pred slavu, izlilu su čitavih 3mm iznad vrha prsta, da izgledam pristojno... eto toliko su se uništili. Onda pred kraj trudnoće su došli sebi.

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nokti u trudnoći
7.1.2009 0:52:01   
leila
Joj moji su za sad fantasticni, pu pu da ne ureknem user posted image
Pre trudnoce su nesto krenuli da se listaju, mada sam uvek imala relativno jake nokte, i sad opet u trudnoci su ok, verovatno zbog vitamina,  pijem Prenatal tablete.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nokti u trudnoći
7.1.2009 10:19:30   
Anoniman
Pila sam i ja Prenatal, i još + i B vitamin...

(odgovor članu leila)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nokti u trudnoći
7.1.2009 10:44:04   
gina
Ja pijem Mamavit i nokti mi divljaju! Toliko brzo rastu i jaki su!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nokti u trudnoći
7.1.2009 22:07:27   
AleksandraDj
I ja pijem mamavit i celu trudnocu B vitamin i dobro nisam kao mecka koliko ga pijem. Ali zato kosa.. Nokti.. Koza.. Fenomenalni!!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nokti u trudnoći
7.8.2009 12:05:18   
Rina
Zar se pojacava apetit od vitamina B user posted image
Nisam to znala...meni rekli pre par meseci da pijem zbog cestog menjanja raspolozenja i emotivnosti user posted image Ali ja se setim jednom u nedelju dana...

Sto se noktiju tice nikad i nisu bili jaki ...ponekad ih pustim budu prelepi nedelju dana i izlistaju se user posted image Oduvek tako...

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nokti u trudnoći
7.8.2009 12:07:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

Zar se pojacava apetit od vitamina B user posted image



user posted image user posted image user posted image  da da

Za listanje: Pre xy godina sam u AVON-u kupila nešto, što više ne vidim da prodaju. Izgleda kao providan lak, ali kada se namaže, on se jednostavno upije u nokte. FENOMENALNO!!! Sada prodaju providan lak koji kao ima istu namenu, ali se meni ne sviđa!

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nokti u trudnoći
7.8.2009 12:07:49   
Rivana
Ja sam cula da se goji od vitamina B ja sam ga pila pre trudnoce ali se nisam gojila user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nokti u trudnoći
7.8.2009 12:13:24   
Rina
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Za listanje: Pre xy godina sam u AVON-u kupila nešto, što više ne vidim da prodaju. Izgleda kao providan lak, ali kada se namaže, on se jednostavno upije u nokte. FENOMENALNO!!! Sada prodaju providan lak koji kao ima istu namenu, ali se meni ne sviđa!

Ja skoro kupovala neke lakove za nokte i uvatila se za neki bezbojni kao ...i ima neke ljubicaste taaanke listice unutra. Dodjem kuci namazem ..duvam ..duvam pipnem kad ono ulje neko user posted image Procitam posle : nourishing oil with corn flower improves the nail elasticity user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nokti u trudnoći
7.8.2009 12:14:50   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nokti u trudnoći
7.8.2009 12:15:43   
Nensi*
Imate super stvar za nokte,Golden rose za jacanje noktiju br 07,ja sam posle 2 godine uspela da pustim nokte uz pomoc njega,a izgleda kao lak,svetlo,svetlo rozikast je kad se namaze. Inace su mi bili toliko slabi nokti da sam mogla da ih izvrnem na goreuser posted image i sad evo vec 3 meseca su odlicni,ne listaju se i ne pucaju user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nokti u trudnoći
25.8.2009 12:47:56   
marince1
Zna li neko da li smem da idem na izlivanje vestackih noktiju dok sam trudna?
Negde sam procitala da ne sme,zbog toga sto se nakon izlivanja suse u onom aparatu koji valjda zraci.
Bas bih uradila nokte,ali naravno ako nije bezbedno za bebu,necu!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nokti u trudnoći
25.8.2009 12:53:09   
bonita
marince,ja mislim da bi smelo,jedino ne sme akril metodom.
Jer akril je stetan i ovako po organizam.
Raspitaj se jos malo,ali ne bi trbalo biti problema.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nokti u trudnoći
25.8.2009 20:24:13   
sanji
Gelovima smeš da radiš i nadogradnju i izlivanje i trajni french. Samo im ne daj da ti rade akril, to ne bi smela ni da udišeš u trudnoći. Od lampe nemoj da se plašiš, to je jako,jako,jako slabo i ne može da škodi bebi. Ja radim taj posao i izložena sam lampi mnogo više od jedne nadogradnje i nisu mi zabranili da radim. Tako da to nije ništa strašno.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nokti u trudnoći
25.8.2009 20:25:09   
sanji
Ja inače imam super svoje nokte i nisu se promenili u trudnoći.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nokti u trudnoći
25.8.2009 23:11:29   
marince1
Sanji hvala ti!!!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nokti u trudnoći
27.8.2009 22:23:52   
Trcosava
Evo i od ja odgovora, tiče se naravno akrila - devojka koja je meni radila nokte dok sam bila u Srbiji mi je rekla da ni pod tačkom razno radim nadogradnju - pri tom je mislila na akril jer mi je inače radila sa tim.
Za gel ne znam, ali vidim da neko već radi to pa kaže da je safe :D
Inače meni su nokti katastrofa bili, i taman negde pred trudnoću sam počela da koristim neki zelenkasti od maybelline salno manicure - providni i ojačali malko ne krzaju se toliko i ne listaju
E sad i ja i dalje pijem onaj koktel vitamina za trudnjače ( u Sloveniji se zove CentraMed Mami) - pa sad možda je i od toga

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nokti u trudnoći
20.12.2009 22:26:08   
dzepna venerica
imam jedno mozda glupo pitanje, ali mi je jako vazno da mi kazete sta mislite.... Dakle, udajem se sad u sledecu nedelju, i treba da idem da izlijem nokte, posto su moji popucali, i zaista ne ide da sa takvim noktima idem na rodjeno vencanje :( Trudna sam evo 16 nedelja, pa me zanima da li ta lampa pod koju stavljam ruke moze da steti bebi? na bilo koji nacin? MOLIM VAS ZA NEKI ODGOVOR
vidim da su neke devojke ovde pisale da je ta lapma bezbedna, ali koliko je to sigurno?


_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nokti u trudnoći
20.12.2009 22:29:22   
Anoniman
Ja sam bila 14-15 nedelja trudna kad sam se udala, i dan pred svadbu su mi pukla dva nokta, a inace imam nokte kao kopita, i oduvek su dugacki. Otisla sam u salon, pitala da li smem, i nadogradila ta dva nokta. Mom detetu nista ne faliuser posted image
To je jaaaaaaaaako slaba lampa, i jako kratko traje,i mislim da je bezbedno.

(odgovor članu dzepna venerica)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here