|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novogodišnja noć
12.11.2008 11:53:11   
Anoniman
Prvi Doček sa Lukom - on je imao oko 6 meseci - spavao je kod moje mame, mi smo izašli, i ne bih baš mogla reći da smo se ne znam kako nezaboravno proveli. Ustvari ja baš i ne volim izlazak 31.12., to mi dođe kao obaveza: DANAS SE ČEKA NOVA GODINA, TRK KOD FRIZERA, AMNIKIRA, PEDIKIRA, DEPILACIJA, KUPI NEŠTO DA OBUČEŠ I BUDI SREĆNA I NASMEJANA! E pa mene obično to sve mrzi baš tu noć, i uglavnom se neki od dana oko Nove godine (par dana gore - dole) mnogo bolje provedem.

Drugi doček sa Lukom - Luka ima oko 1,5god - ostali smo kod kuće, nismo imali ni jednu privlačnu ponudu za izlazak. Spavala sam već u 01h. user posted image

Ove godine - nemam pojma!? user posted image

Šta ćete vi? Jel rano za to pitanje?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 12:15:08   
Lu
Negdje ću biti to je sigurno,neželim biti doma kad svi slave,nećuuser posted image
Kad se mali rodio za N.Godinu je imao 1mjesec i 15 dana,znači nema šanse,još sam ga dojila po noći,a zaspala sam u 21h,
druge godine tj.prošle smo išli u jednu diskoteku,inače već odavno izbjegavamo takva mjesta,ali eto ispalo je fenomenalno,jao podsjetili se na stare dane,društvo super sad već svi u braku sa djecom,baš je bilo veselo,a i drugo,treće veče se izlazi,
kod nas za blagdane i praznike dolazi rodbina i prijatelji koji su se raselili na sve strane pa onda izlasci i druženja u to doba su neizbježna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 12:25:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Negdje ću biti to je sigurno,neželim biti doma kad svi slave,nećuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 12:31:24   
guppy RR
Mi smo prošle godine pozvali kumu i kuma (t.j. njenog dečka), dečica su spavala od 20.00-23.00 u tom periodu, bili smo ih budili za noćno hranjenje... i onda su spavali obično do jutra... e tako i na novogodišnji dan, time da su sa nama dočekali ponoć, izljubili smo ih, slikali se i stavili ih nazad na spavanje. Mi starci smo ostali budni do 3 ili 4 ujutro, a sledećeg jutra kad su se malići probudili, bili smo komirani od nespavanja user posted image
Proveli smo noć igrajući razne igre sa kumovima user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 13:07:09   
andrijana
Mi jos ne znamo sta cemo,verovatno kuci jer moram da DOJIM BEBISKU.........user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 13:09:45   
Jeca*
Mi isto najverovatnije kod kuće. Prvo jer mislim da je mali da bih se odvajala od njega, a i dojim ga, a drugo i da hoću, nema ko da ga čuva.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 13:09:59   
Anoniman
Adri, koliko dugo majčino mleko sme da stoji u frižideru? 24h? 48? Aktiviraj sve flašice, izmlazaj što više, brisni sa mužićem malo napolje a baka nek doji na flašicu. Taman stigneš kući na onaj podoj između 3-5h ujutro kada već grudi hoće da ti explodiraju! user posted image

A za tebe nemam rešenje Jecika jer nema ko da ga čuva...

< Poruku je uredio Tasha -- 12.11.2008 13:10:55 >

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 13:31:07   
Anoniman
E, jecika, znaš šta su meni govorili kada sam bila u tvojoj situaciji? "Pa stavi bebu u kolica, dobro je pokrij, pa prošetajte do Trga da vidite vatromet." user posted image  A moje dete doživi fras kada je vatromet, valjda zato što ne može da poveže sliku i zvuk. I sve te petadre na trgu, i masa ljudi... meni se to nikada nije činilo bezbednim. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 13:39:41   
gracija
Ja se iskreno nadam da cu tad biti jos uvijek 2 u 1,te da cu biti jedna veeelika trudnica a samim tim bice mi zadovoljstvo Novu godinu docekati u krevetu...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 17:33:48   
andrijana
Tasha,u pravu si. Mozda tako i bude. Jos cemo videti. Hvala u svakom slucaju!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 17:35:49   
andrijana
Mislim da mleko sme da stoji samo 12 sati. Onda da se prokuva i da se koristi. Negde sam procitala....

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 18:25:57   
guppy RR
guppy vas mlati po prstićima
puj puj puj!
(Taša je već navikla hahaha)

O mleku pričamo OVDE user posted image
Otvorila sam vam novu temu, a ovde nastavimo o novogodišnjoj proslavi.
P.S: Nadam se da nisam prestroga... ali UŽIVAM u tome, kad jedna diskusija pokrene drugu. TO je pravi forum user posted image user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 21:40:23   
andrijana
Boli,boli,boli...user posted image Sorry,Guppy,u pravu si!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novogodišnja noć
12.11.2008 23:13:43   
Anoniman
user posted image  Lepo sam vam rekla...

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Novogodišnja noć
18.11.2009 16:27:05   
Shishica
Sta ce trudnice ovu novogodisnju noc????

I ajde da pisemo o nekim dzidzabidzama koje su interesantne oko ukrasavanja kuce ili tako nesto.. ima neko neke slatke ideje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Novogodišnja noć
18.11.2009 17:08:24   
Anoniman
Joj ja imam svasta u glavi user posted image user posted image user posted image
Prvo hocu da kupim odjelce deda mraza za bebana, samo je problem gdje ga naciuser posted image




IZVORNA PORUKA: Shishica

Sta ce trudnice ovu novogodisnju noc????

I ajde da pisemo o nekim dzidzabidzama koje su interesantne oko ukrasavanja kuce ili tako nesto.. ima neko neke slatke ideje?

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Novogodišnja noć
18.11.2009 17:41:09   
Anoniman
joj, ja nisam ni razmisljala o tome...
Ne znam ni koji cu mesec tad biti? Uci cu u osmi?Valjda...

Verovatno cemo biti u stanu, mozda pozovemo nekoga...
ja ne volim novu godinu...ne volim tu noci i ne volim one dane pred NG...ono kicenje ulica, praznicno raspolozenje...nikad ga nisam delila...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Novogodišnja noć
18.11.2009 18:18:00   
Anoniman
Aaaaaaaaa ja obozavam novu godinu,malo vise volim badnje vece i bozic user posted image
Prosle godine smo bilo do MM-a pa kod moje tetke sa decicom tj. malim sestricama! Nismo hteli u guzvu nigde a sada planiramo u neku kafanicu (mada je problem drustvo,niko nema devojku pa bi oni po diskoteke neke a mi za mirnije varijante user posted image )!

Khm a jer ovo pitanje samo za one sa bebicama il za sve?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Novogodišnja noć
18.11.2009 19:35:50   
Shishica
Ma za sve, nego mene posebno interesovalo za trudnjace.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Novogodišnja noć
21.11.2009 11:37:15   
Shishica
Prosle godine sam napravila od papira kucice i u tri kolone po tri kucice i vise na slamcici, a onda na luster.. Kao ono sto visi iznad bebinog kreveca...
Sad pravim andjelcice da okacim po zavesi ili tako negde, a ostale mi i te kucice...
Smislicu jos nesto....

Malo papira, kolaz papira, lepka, bojice, flomasteri, konac.... masta...malo kradete mastu pa nadogradite i eto....

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Novogodišnja noć
21.11.2009 12:15:23   
Anoniman
Mi ove godine izlazimo, a Neska ce da cuvaju moji roditeljiuser posted image user posted image user posted image Prosle godine mi je bio mali, a i moji su hteli da izadju i proslave, pa smo bili kod kuce, sa mojim bratom, snajkom i njihovom bebom, i trudnom zaovom i njenim muzem. Bilo nam je ok, al ja sam bas u fazonu nove godine, praznicnog raspolozenja i sva sam euforicna tih dana, tako da se nadam super provodu ove godine. Ici cemno u neku kafanu sa muzevim drugovima, sa kojima sam ja super, a i doci ce mnogi sa devojkama, tako da ce biti super i drustvo

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Novogodišnja noć
1.12.2009 22:54:45   
buhla
Bas sam dnas pricala sa mm, prvobitni nam je plan bio da idemo na Zlatibor, moram da se raspitam kod dr dal je pametno da putuje 4 sata busom, pa mozda i odemo, a ako ne, ondak u Bgd neki kafic, restoran.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Novogodišnja noć
1.12.2009 23:01:00   
Anoniman
Ko zna sta ce do tada da se izdesava!user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Novogodišnja noć
1.12.2009 23:03:19   
Anoniman
Planiram da pozovem venčane kumove (oba para) na večeru i sedeljku. Luka će biti sa nama. Kada zaspe, preneću ga kod bake (koja je vrata naspram mojih), pa kada se gosti raziđu, vratiću ga kući. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Novogodišnja noć
1.12.2009 23:09:21   
LillyT
Jos uvek ne znamo sta cemo. Ovaj moj jos pasos nije izvadio, ja sam htela da negde odemo, ali kako ce on raditi 31. ne mozemo bas daleko. Ma, nemam pojma, smislicu vec nesto, bas sam citala danas u Yellow Cab-u sta gde ima

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

omeksivac
sneza90

koji omeksivac koristite za bebinu odecu?

duel (21%)

lenor (21%)

chicco (34%)

neki drugi (9%)

ne koristim (15%)


Ukupan broj glasova: 307

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here