|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nudističke plaže
24.7.2009 9:10:22   
Anoniman
Šta mislite o nudističkim plažama?
Da li ih posećujete?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 9:22:51   
Mica breskvica

ne posećujem ih, nemam ništa protiv, mada bi ja napravila takve da se zna gde idu stariji, a gde mlađi... u principu sam za, s obzirom da se ja kupam u toplesu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 9:35:09   
mamanp
Ne volim ih. Ruzno mi je kada vidim babu od 70 i kuku godina kojoj vise grudi do pupka na nudistickoj plazi. Mislim...sta reciuser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 9:43:39   
Anoniman
nemam ništa protiv...posjećivala ih nekada...sad jbg s djecom bas i ne mogu...

u principu kupam se u toplesu, a pošto ne volim palže, ne volim se sunčati, onda se navučem i bjež u prvu kafanu

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 9:44:00   
Anoniman
Ni ja ne volim. Aj što babi vise sise, nego dedi visi nešto drugo. user posted image user posted image user posted image
No, stranu sve to, ja se ne osećam prijatno ako se skinem. user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 9:44:08   
Rina
Mislite kada bi bilo upozorenje sledeceg tipa: Bez visecih grudi i vrecastih zadnjica user posted image Dozvoljena starost 40,dozvoljena tezina 80,minimalna duzina...(dopunite sami) user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 9:44:40   
NadaR
 Nema nista protiv... ko voli,nek izvoliuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 10:15:59   
afrodita
Nisam nikad bila al sam jednom sa brodica
virilauser posted image
Ruzno mi je kada vidim babu od 70 i kuku godina kojoj vise grudi do pupka na nudistickoj plazi. Mislim...sta reciuser posted image user posted image

zbog ovoga ne bih otisla nikad, ne da ne vidim tu
babu vec da ne budem ja tauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 11:02:03   
Anoniman
Šta će da ti visi Afro? user posted image  user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 14:43:17   
Lu
Ja ipak nisam toliko slobodna,ne bi se osjećala ugodno...odmah zamišljam da se sagnm po nešto i da me svi gledaju a i ja budem primorana da gledamuser posted image
Još i djeca tu,iako ja još uvijek hodam gola ispred Roka ne bi mogla tako u javnosti,mada ima parova koji normalno idu sa djecom na FKK plaže,uglavnom ne mislim ništa loše o tome samo je mene sram i mm takođe nije za touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 14:44:27   
Anoniman
Ja bila....u Dubrovniku...neznam tachno kako se zove plaza....blizu Luke Dubrovnik.... uglavnom...od redovne plaze nas razdvaja samo jedna stena...preko koje se prelazi user posted image
Inache...imam par dozivljaja sa nudistichke plaze....i sad umirem od smeha kad se setim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 18:10:14   
Kiki BG
i ja bih uvela ogranicenjee godina! ovde na Adi kada vidim nudiste sve same babe i dede.. Treba da se odvoje mladi i stari! Ja nisam nudista ali volim da se kupam u toplesu.... Ali opet, Bogu hvala, ima toliko mesta pa ljudi mogu da biraju gde im je volja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 21:18:05   
Anoniman
Nisam bila do sada na nudističkoj plaži. Nemam ništa protiv nudista, čak sam i planirala sa mm-om da sledeće godine odemo na nudističku plažu, sa sve decom. Šta ima veze, naše starije dete ionako stalno trči po dvorištu golišavo, a i nas stalno viđa gole dok se kupamo.

Imate li neku plažu da mi preporučite, na crnogorskom primorjuuser posted image

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 21:51:49   
sneza24
Nisam nikad bila i mislim da nikad necu.Jedino pred mm mogu da budem gola a da se ne osecam neprijatno.A i ne bih da gledam babe i dede kako im nesto visi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nudističke plaže
24.7.2009 22:23:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille



Imate li neku plažu da mi preporučite, na crnogorskom primorjuuser posted image



Ada Bojana je sada iskljucivo nudisticka, na moju zalost!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nudističke plaže
25.7.2009 13:11:19   
guppy RR
Nisam nikad bila na nudističkoj plaži ali mislim da bi mogla da idem da mi ne smeta. Imam iskustva sa golaćima user posted image samo iz saune, gde me baš boli uvo kome šta visi i koliko duboko visi. Mislim, ko hoće da gleda nek gleda, baš me boli briga. Ja znam s kim idem kući. A i takođe me boli uvo ako neko misli da sam ružna, da sam debela, da mi se nešto oklembesilo. Pa pobogu, neće držati moju sliku u okviru na zidu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nudističke plaže
25.7.2009 17:34:02   
Ivana Vanja
Najbolja nudisticka plaza u CG je Ada Bojana. Tu ste sasvim mirni niko nikome ne smeta ,lezaljke udaljene, kupaju se i suncaju samo gosti hotela i bungalova. imam srecu da mi muz ima propusnice za ulazak, ali sada ne mogu da idem zbog trudnoce

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nudističke plaže
25.7.2009 22:03:06   
Verus
Nemam nista protiv ali ja licno ne bih isla....toples jos OK, ali ne da mi se vidi dole...dal je cupavo, osisano, celavo...sta koga briga....

(odgovor članu Ivana Vanja)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nudističke plaže
25.7.2009 22:05:44   
božana
Ko voli, nek izvoli.Ja ne.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nudističke plaže
14.10.2009 16:04:25   
*Dixy*
Meni to ranije bilo odvratno dok nisam probila "led"...sad nema sanse da nosim kupaci i svaka je nudisticka na koju odem...(mislim nadjem pogodno mesto na svakoj plazi) i uzivancijaaaa...

Josh jedna stvar, neam pojma oce li se neshto promeniti posle trudnoce, tako bilo do sad i stvarno mi je super bilo prvo zato shto volim da se suncam i svuda je boja ista (nema ono stomak crn a guzovi beli i sisice)  a drugo plivanje sa i bez kupaceg 2 razlicita pojma , bar su to moji razlozi i kod mene je tako...

A sad po strani to shto neko dodje da gleda, shto neko ne zna da mu nije bash tu mesto itd...to nije razlog da ja ne uzivam kad mi se moze user posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nudističke plaže
23.2.2010 8:44:35   
lenaa
Ne volim i ne posecujem ih. Ma jos kad vidim kako tata seta go pred cerkom i tome slicno user posted image fujj

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nudističke plaže
23.2.2010 8:48:13   
bebironcic
Ko voli ok,to je stvar izbora!Ja licno ne volim i ne idem,meni je to bljak!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nudističke plaže
23.2.2010 8:49:47   
lenaa
Mi smo bili prosle godine na jednom prelepom jezeru , grilali, bilo je i puno ljudi sa klincima . Nismo se kupali tj. nikio i nije jer je voda bila hladna. E onda se jedan bakutaner skinuo go da se sunca, iako tu nuje to dozvoljeno, sreca pa su naisli oni sto to obilaze i cuvaju pa je opomenuli. Eh al sto sam videla dva muskarca dosli biciklama pa da malo odmore, zgodni, prelepi e kad poce jedan ovog drugog da facka po onoj stvari - nisam mogla da verujem, al brzo su otisli izgleda se napalili. user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nudističke plaže
4.3.2010 0:31:46   
choopa choops
Ne idem.
Rodbina od moga muza je onako free spirit, i oni svi idu. Ne zive tu, vec su svi po inostranstvu, ali kad dodju obavezno idu u kompletu mama,  tata, cerka, sin, unucici, zet, tetke, njihovi muzevi djeca...ma cijeli copor user posted image
Ja znam da su u CG nudisticke plaze Ada Bojana, jedan dio Jaza, i FKK Njivice u H.Novom. Ima li jos koja, ne znam.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nudističke plaže
4.3.2010 0:34:47   
Anoniman
.... toples mi je ok, praktikovala sam (čitaj . šetala sise ) u Sloveniji .... i jedno leto u Crnoj Gori...
Ali golo telo koliko god da je lepo... ne znam ... ne sviđa mi se ta filozofija.A baš sam liberalna i širokogruda ...user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here