|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odvikavanje od nocnog hranjenja
16.4.2009 16:32:59   
oliveradj
Kada je vasa beba pocela da spava celu noc? Moja uskoro puni 11 meseci i jos uvek se budi nocu i po dva puta pije mleko. Obicno oko 2 ujutru nekada i ranije i posle toga negde pred zoru. Desi se da nocu pije dva puta mleko i ujutro kad ustane. Pokusavala sam sa sokicima cajem ljuljanjem, ali to nije nista ona i dalje se budi i dok ne dobije mleko budi se cesto odbija caj ili sok probala sam i vodu, ali nista mleko joj je izgleda jos uvek potrebno. Neki mi kazu da moze i to kod nje dugo da traje i da ce se tesko odvici od toga.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 17:24:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
16.4.2009 20:22:28   
mihi
Moja beba ima 6 i po meseci i isto se budi u 2 i 5 i 30, isto ništa ne može da zameni mleko..... Digla sam ruke i čekam da prestane!!!!!!!!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
17.4.2009 10:33:11   
oliveradj
Najveci problem je sto ja pocinjem da radim na svu srecu otici cu na posao nekih 6 dana pa cu onda iskoristiti godisnji odmor od mesec dana. Tada ce napuniti godinicu i nadam se da ce se budjenje makar svesti na minimum. Imam dve bebe u komsiluku jedna spava stalno mama joj ustaje u 11 to je skoro podne pored nje, a drugi decak posle dve nedelje poceo je da spava celu noc user posted image . Ja sam izgleda srecnica user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
17.4.2009 10:38:14   
mamanp
I moja devojcica ima dvije godine pa se opet budi preko noci da pije mlijeko. Stariji je prestao sa nekih 2.5 godine sa nocnim hranjenjem. Treba malo vise vremena da bi se odviklo dijete od mlijeka preko noci.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
17.4.2009 10:39:59   
mamanp
Sin moje zaove je sa mesec dana poceo da spava cijelu noc. On zaspe oko 22-23h uvece i do ujutru (citaj podne) u 11h se ne budi. A moji...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
17.4.2009 17:19:17   
sonja999s
moj mali je sa 1.5 mesec izbacio obrok u ponoc i u 3 ujutru.
sad ga nahranim oko 8.9 i do 05h je miran, milinaaaaauser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
17.4.2009 20:30:15   
Anoniman
Moj Luka je sa 2,5 meseca izbacio noćni obrok i spavao celu noć, onda onaj proliv... od onda pije noću... pa ti dođe na isto... vidi u temi Navika noćnog pijenja ili tako nekako... 

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
18.4.2009 10:59:06   
sneza24
Moja drugarica je svojoj bebi sa nepunih 2 meseca izbacila nocno hranjenje jer se beba ne budi nocu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
20.4.2009 8:43:34   
Anoniman
Ako se beba ne budi - nema problema, roblem je ao e beba blizu godinu dana a i dalje se budi. Kažu da tada treba dati vode. 

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
20.4.2009 12:19:49   
mihi
Miloš koji se inače budio dva puta noću sada spava od 20h do 5 ujutru u 5 mu dam da jede i nastavi do 7 i 30. Sam je to promenio, bez mog uticaja!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
22.4.2009 11:33:15   
hera
Maja je u sedmom mesecu ali se budi nocu i trazi da sisa a ja nemam dovoljno mleka i onda bi ona dudlala po celu noc sto me izlidjuje. Pokusavala sam sa adaptiranim m;ekom da je dohranim ali ona vec mesecima odbija razno razne cucle. Ima li neka mama savet za mene? Kako da je naucim da pije na cucu?

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
22.4.2009 11:37:57   
Anoniman
Kada beba bude prestala da sisa i kada bude gladna, počeće da sisa na dudu. (moje viđenje)

(odgovor članu hera)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.5.2009 14:51:40   
gracija
Moj bebac ima sad tri mjeseca i sam je izbacio nocni obrok.Nahranim ga oko 21h i spava do 5h.Konacno smo svi naspavaniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.5.2009 22:53:18   
Mohikanka
Cao drage mame, ja  sam novi clan i ova tema me je privukla. Blago svim mama kojima se bude po 2 puta, jer ima sve gore od goreg. Ja imam djecaka starog 8 mjeseci, niti jednu noc do sada nisam odspavala u komadu, budi se nekad svaki sat ,a nekad i na 45 minuta da doji. Pokusavala sam sve, cucla, voda, nista. Imate li mi kakav savjet dati, sta da cinim?

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.5.2009 22:57:12   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Mohikanka

Cao drage mame, ja  sam novi clan i ova tema me je privukla. Blago svim mama kojima se bude po 2 puta, jer ima sve gore od goreg. Ja imam djecaka starog 8 mjeseci, niti jednu noc do sada nisam odspavala u komadu, budi se nekad svaki sat ,a nekad i na 45 minuta da doji. Pokusavala sam sve, cucla, voda, nista. Imate li mi kakav savjet dati, sta da cinim?


isto! samo je moj sin mesec dana stariji i budimo se non stop noću. Čak i nije toliko. čini mi se, zbog želje da sisa koliko ga muče zubići, pa ga na kraju jedino sisanjem uspem primiriti i naterati da nastavi da spava. Danima razmišljam šta da radim i kako da ga naučim da spava noću i da prevazidje bol jer nisam do sad prespavala nijednu noć, od kako se rodio. Tačno znam kako ti je user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Mohikanka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.5.2009 22:58:35   
Sneža
Mohikanka dobro nam došlauser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.5.2009 23:04:11   
Jeca*
A da, umalo da zaboravim da kazem najvaznije. Pitala sam ja i pedijatra i dr ljude oko sebe, strucnije i iskusnije, i uglavnom kazu "takvo je dete". On je divan u toku dana, ali i u toku dana spava 2 puta po 45 min (uglavnom mu je to max). I onda ne spava recimo od 17h do 21h uopste, mi ga okupamo, nahranim ga cuclicom i adapt. mlekom i nema razloga da ne prespava noć. Kapiram i umoran je i sit je. Ali ne, posle 1h kreće žurka. Prvo počne da plače, ja ga podignem iz kreveca onda ga kao setam da zaspi pa to ne uspeva i na kraju se zavrsi sisanjem. Manje vise, moj sin sad jos jedino sisa nocu i ja sam spemna da mu izbacim taj obrok i zavrsimo sa dojenjem jer je pocelo gubiti smisao, ali ne znam kako.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.5.2009 11:47:38   
sonja999s
ja sam taman mog misa pohvalila
kad je poceo pre 15ak dana da se budi u 3 pa u 6
ne znam koje su mu to fore
a preksinoc je npr prespavao celu noc i probudio se u pola8 ujutru
spavanje nema veze sa kolicinom mleka koju popije
desi se da popije i 230ml pa se probudi u 3
a i da popije 150 ml pa se probudi u 6

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.5.2009 12:00:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gracija

Moj bebac ima sad tri mjeseca i sam je izbacio nocni obrok.Nahranim ga oko 21h i spava do 5h.Konacno smo svi naspavaniuser posted image


user posted image

Moje dete će sada 3 godine, i dalje se budi noću da pije tečnost (ne sisa od 3,5 meseca iopšte, a noćni obrok je izbacio sa 2,5 meseca. Od 2,5 mescea do godinu dana je spavao celu noć, onda ga je skembao neki proliv i od tada se uvek budi noću da pije. Nedavno (pre oko 2 nedelje) sam bacila sve flašice u đubre, sada pije iz flašice sa pipicom (one u kojima se prodaje voda u prodavnicama, pa kada hoće da pije mora da sedne. Od onda manje pije, desi se da se probudio tek u 6h, valjda ga mrzi da se diže.

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.5.2009 12:02:58   
mihi
Miloš jede u 5 ili u 6h ujutru izbacio je onaj u 01h ali meni je i to noćni obrok ili se vramuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.5.2009 12:08:33   
Anoniman
user posted image  Nije mico, to je "dobro jutro!" (bar meni)

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.5.2009 12:09:36   
Anoniman
i meni je to jutro ...e drugo je sto mi je mrak pred očima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.5.2009 19:45:15   
Mohikanka
Ma kazu strucnjaci pusti dijete da place, plakat ce par dana i onda ce se odvici od nocnog hranjenja, ali ja sam jednom pokusala i neide mi , nemogu, sve se nadam sam ce skontati, ali nece ocito. Mislim da ce prestati nocu se buditi kad bude tek veliki, a ja cu do tada zaboraviti da spavam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
20.5.2009 16:51:36   
oliveradj
Jedno jutro oko 4 ili 5 je kenjkala, ja sam bila polumrtva posto nije prosla noc, a da se ne probudi, a evo tu je godinica i nisam reagovala i prestala je nastavila je da spava. 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Mohikanka)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here