|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Operacija krajnika
17.10.2008 14:57:25   
gracija
Imam djevojcicu od 4 godine.Ona ima ceste upale krajnika,antibiotik pije svako malo.Posto su joj krajnici skoro uvijek uvecani,pedijatar nam je savjetovao da joj operisemo krajnike u sto je moguce kracem roku,jer kako rece -"puni su gnoja".MM i ja  takodje smo operisali krajnike i svjesni smo da je to rutinska operacija,ali...strasno se plasim jer ona je tako malena,sicusna...Jel ima neko, da je imao ovakav problem,pa da mi nesto savjetuje ili da me utjesi jer pocela sam da panicim.Hvala...

< Poruku je uredio branki RR -- 15.1.2016 5:58:49 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: operacija krajnika
17.10.2008 15:49:34   
Anoniman
Ne znam kako se to sada radi, ali sam sigurna da je još više rutinski nego kada su meni vadili, činjenica samo 3ći krajnik. (to je bilo pre malo više od 20god). Sve u svemu, dok sam čekala da se otvori tema, razmišljala sam koliko sam godina tada imala, i zaključila sam da sam imala između 3 i 5god, tako da je to onoliko koliko ima i tvoja devojčica.
Sećam se da sam nakon operacije još neko vreme ležala u krevetu, nisu mi dali da pričam, ni pijem, bilo mi je dosadno. Sačekala sam momenat da svi lekari i moja mama izađu iz sobe, ustala sam, presvukla se, spakovala sam svoje stvari u svoj mali Sarah Key kofer i krenula niz hodnik. Kod sestrinske sobe sam zastala, mahnula i pošla dalje. I mama je bila u sestrinskoj sobi, rekla je dr da se ne trudi da me zaustavi, tako smo otišle kući. user posted image

A pre operacije... bila sam suviše mala da bih bila svesna (bar ja mislim da je to), znam da se nisam bojala, ušla sam u salu, legla, spustili su mi onu masku na lice i ničeg se dalje ne sećam. Sledeće je ono što je bilo u sobi (kada sam se spakovala).

Ne sećam se straha, ne sećam se bola.

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: operacija krajnika
17.10.2008 16:03:01   
gracija
Hvala ti sto si mi se javila,cak sta vise uspjela si i da me nasmijes,jer sam te zamislila kako pakujes svoje stvari....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: operacija krajnika
17.10.2008 20:28:22   
Anoniman
Kupi detetu koferče da i ona može da se spakuje kada joj dosadite... user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: operacija krajnika
17.10.2008 20:50:42   
Maya21
Draga gracija, moj sin je operisao krajnike u maju, tek sto je bio napunio 3 godine. Pre operacije je bio konstantno bolestan, preko pola godine, vise nijedan antibiotik nam nije pomagao. Operacija kao operacija, vise sam se ja bojala nego on. Njemu je bilo zanimljivo sa drugarima u sobi, naravno dok ga nisu operisali. Ostali smo jedan dan ( izvadili su mu sva tri krajnika i jos mu radili paracentezu - prosecanje bubnih opnica ( da bi gnoj koji se nakupio u usima i zbog koga je poceo da mu slabi sluh, sto pre izasao ) oporavak je njima tako malima prilicno lak. Jedino sto sam imala problema je prvih nekoliko sati po budjenju iz anestezije, jer nije smeo nista da pije a bio je jako zedan.
Zaborave oni to posle nedelju dana :)
Posle se hvale da vise nemaju krajnike :)
Nadam se da sam ti pomogla.
Pozdrav!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: operacija krajnika
18.10.2008 17:04:40   
gracija
Hvala vam....Nadam se da ce i moja Milica to lako podnijeti...Pozdrav

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: operacija krajnika
18.10.2008 17:15:24   
Lu
Samo hrabro gracija,tvojoj Milici puno sreće.user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: operacija krajnika
25.11.2008 13:58:27   
Anoniman
GRACIJA, ŠTA BI SA KRAJNICIMA?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: operacija krajnika
25.11.2008 14:20:58   
gracija
Posto je imala jaku upalu,morala je da pije antibiotik da bi se to smirilo.Poslije toga imala je slajma puno pa opet nije moglo.Krajem ove sedmice bi joj trebali uraditi nalaze,pa ako budu ok,operacija bi trebala biti za desetak dana.Bas se oduzilo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 9:15:12   
gracija
E evo opet se vratih na temu "krajnici".Danas poslije podne Milica ide u bolnicu,a sutra ce joj operisati krajnike.Radi moje rizicne trudnoce ja cu ostati kod kuce a sa njom ce biti tata.Toliko smo svi nervozni,napeti,meni se stalno user posted image user posted image user posted image ...Samo da hoce ovo vise proci i da Mici bude dobro....

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 9:26:51   
Anoniman
HEEEEEEEEEEJ! DRAAAAAGAAAAA! Nema suza! To je rutinski zahvat, gotov časkom, tata će je čuvati, i sve će biti ok! user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 9:57:50   
guppy RR
draga moja, evo nas da te utešimo. Piši nam kako si, šta razmišljaš... sve će biti OK. Čas posla i tvoja curica će biti zdrava, i komplikacija više neće biti. Drži mi se!!
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 10:58:22   
Jeca*
DRŽIMO PALČEVE!
BIĆE SVE OK!

user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 13:05:58   
gracija
Hvala na podrsci.Mislim da bi mi bilo lakse da ja budem sa njom...Ali kao sto vec znate,to je neizvodljivouser posted image ...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 13:13:39   
kumara
Bice sve ok ne brini!!!!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 13:14:13   
Lu
Hej gracija misli kako će proći i ovaj dan,uradićete nešto važno za svoju curicu,poslije ćeš je zagrliti i sve će biti ok.
Sretnouser posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 13:19:51   
Anoniman
I neće više biti toliko bolešljiva!

Paziće nju i tata, a ti sada odmaraj - iako znam da to baš i ne možeš... i verovatno bi se manje nervirala u bolnici... ali kad ne može, nemojmo ni pričati o tome.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 13:22:01   
gracija
Hvala vam svima.Na ovu temu se vracam sutra kad sve prodje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 20:03:47   
guppy RR
Javi obavezno kako je tvoja malena!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: operacija krajnika
4.12.2008 21:30:18   
MERYEN
Bice sve u redu nemoj da se sekiras.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: operacija krajnika
5.12.2008 8:21:01   
Anoniman
Kako si gracija? Šta se dešava?

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: operacija krajnika
5.12.2008 8:27:59   
gracija
Od jutros su joj snimali sluh i to je ok.Ne znam tacno kad ce je operisati...
A sto se mene tice nisam ni znala da je ovako dugacka noc...Javljam se cim nesto saznam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: operacija krajnika
5.12.2008 8:35:02   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: operacija krajnika
5.12.2008 15:19:04   
gracija
I konacno je proslo.Milica je dobro podnijela operaciju.Trazila je da pije caja,trazila tutu da piski...Uglavnom dobro je...Hvala vam jos jednom na podrsci,znacilo mi je mnogo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: operacija krajnika
5.12.2008 15:29:10   
Anoniman
Eto! Dobro je! Baš mi je drago!
user posted image   za mamu i Milicu

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here