|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 9:27:21   
marketing RR
Kompanija Eurocom International, zastupnik Casio proizvoda, vam sprema iznenađenje na Ringeraji! Nagradiće 2 najvrednija korisnika u periodu od 8.3. do 22.3!

user posted image

Casio je japanski brend poznat po svojim elekronskim proizvodima, pre svega po ručnim satovima i kalkulatorima. Sve proizvode karakteriše jednostavnost kako u svakodnevnoj tako i profesionalnoj upotrebi.
Model kalkulatora MS20 UC – My color 2018. godine je dobio prestižno međunarodno priznanje IF DESIGN AWARD za izvrsnost u industrijskom dizajnu proizvoda, na manifestaciji organizovanoj od strane IF International Forum Design GmbH, koji se nalazi u Hanoveru.



Pročitajte više >>>





Kompanija Eurocom International, distributer Casio proizvoda, nagradiće 2 Ringerajina korisnika sa po 1 Casio kalkulatorom MS20 UC – My color !


user posted image

Casio kalkulator MS20 UC – My color:
- Veliki displej sa 12 cifara
- Ugrađena baterija + solarno napajanje
- +/- taster i kvadratni koren
- Računanje poreza
- Taster za brzu korekciju
- Konverter valuta
- Veliki plastični tasteri



Takmičenje traje od 8.3. do 22.3.2020. (zaključno sa 22.3.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!
Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu i daju tačan odgovor na matematičku zagonetku sa fotografije!!!
user posted image

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.




Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Uz to, morate pratiti i ovu sponzorsku temu i u istoj nam napišite tačan odgovor na postavljeno matematičko pitanje..
Dat odgovor vas prijavljuje za igru.
Prva 2 učesnika sa najvećim brojem objava na forumu i datim tačnim odgovorom, osvajaju nagrade. Za odgovor se uzima u obzir prvi dat.



Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne DYMO nagrade!
Nema odustajanja!
Nagrađena će biti 2 najaktivnija članova, koja budu dala najveći doprinos forumu a ujedno odgovore tačno na postavljeni zadatak!!!

U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, odgovorite tačno na pitanja, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …



Pročitajte više >>>
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 9:48:57   
vonavoj
Bravo!


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 10:50:13   
Maraj
user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 11:25:09   
princezica1
Uvek neko lepo iznenadjenje bravo za nasu rr!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 11:45:54   
Ivanka 75
Ooo ovo je za mene totalnog antimatematicara😊

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 20:15:19   
flamingos
Bravo za našu RR i sponzora.Srećno svima.Kuckaj Ivanka,kuckaj😁❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 20:56:32   
Mirko Svirko
Bravo! 

Ivanka, navijamo za tebe 🤗

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 21:22:44   
Ivanka 75
Pa i treba da navijate, posvadjah se sa detetom pre neki dan da je 8x4=24😂

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 21:56:07   
flamingos
Joj Ivanka,ti si carica❤Navijamo,navijamo za tebe.Ljubi nam Ivku


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 22:05:48   
Ivanka 75
Hocu Flamingos! A inace, sinoc mi zena objasnjava nacin otplate kredita i objasnjava i objasnjava, i prica brojke, meseci, sabira, oduzima, ja se gubim polako... Reko, nista ja to ne kontam... Valkda i ona videla da s pogubljena pa kaze"dobicete sms poruku" 😊 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osvoji Casio kalkulator
8.3.2020 22:23:08   
Duškić
Sve pominji Ivanka samo kredit neeee...
I ja sam bila do banke na to objasnjavanje..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osvoji Casio kalkulator
9.3.2020 12:57:11   
dunja RR
Juhuu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 12:50:10   
lesica
Ajmo matemaatičari!

Gde je rešenje na nagradno pitanje? user posted image user posted image

Brzo, brzo user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 12:54:56   
flamingos
Les,grlim vas i ljubim.Sad će naši matematičari to da reše😁Ja nemam prava da učestvujem❤


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 13:05:38   
Ivanka 75
Leleeeee pa zar ja nisam napisala resenje 😱

Resenje je 632! I Ivu sam pitala onaj dan da mi izracuna a mm sam pitala 4 na kbadrat koliko je 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 13:11:22   
lesica
user posted image i user posted image

A vidi, matematičarka je taman sad u toj priči user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 13:16:54   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: lesica RR

user posted image i user posted image

A vidi, matematičarka je taman sad u toj priči user posted image



Jao jeste, pa sva ponosna sto je uradila zadatak koji nije za skolu 😊

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 14:36:37   
flamingos
Bravo za Ivku i tatu❤Ali,bravo i za tebe,kuckaš da osvojiš nagradu👍Držim fige.Ljubim vas.Kod prijateljice sam u salonu,pijemo kafu,izvolite.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 14:45:28   
vonavoj
632👏👏

Nisam ni videla pitanje😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 15:06:03   
flamingos
Srećno Von❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osvoji Casio kalkulator
13.3.2020 15:39:56   
vonavoj
Hvala😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osvoji Casio kalkulator
22.3.2020 6:41:31   
gocic
632 user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osvoji Casio kalkulator
25.3.2020 17:04:00   
marketing RR
Drage mame, naše matematičake user posted image

Najpre, svima vam hvala na učešću user posted image


Ovaj put, dobitnici Casio nagrada su:

1. Ivanka 75
2. vonavoj


Neka matematika ne bude problem user posted image

Čekamo podatke na pp: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo user posted image


Javićemo kada će nagrade biti poslate, zavisi od trenutne situacije - pa ili uskoro ili nakon normalizacije stanja.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Kompanija Eurocom International, zastupnik Casio proizvoda, vam sprema iznenađenje na Ringeraji! Nagradiće 2 najvrednija korisnika u periodu od 8.3. do 22.3!

user posted image

Casio je japanski brend poznat po svojim elekronskim proizvodima, pre svega po ručnim satovima i kalkulatorima. Sve proizvode karakteriše jednostavnost kako u svakodnevnoj tako i profesionalnoj upotrebi.
Model kalkulatora MS20 UC – My color 2018. godine je dobio prestižno međunarodno priznanje IF DESIGN AWARD za izvrsnost u industrijskom dizajnu proizvoda, na manifestaciji organizovanoj od strane IF International Forum Design GmbH, koji se nalazi u Hanoveru.



Pročitajte više >>>





Kompanija Eurocom International, distributer Casio proizvoda, nagradiće 2 Ringerajina korisnika sa po 1 Casio kalkulatorom MS20 UC – My color !


user posted image

Casio kalkulator MS20 UC – My color:
- Veliki displej sa 12 cifara
- Ugrađena baterija + solarno napajanje
- +/- taster i kvadratni koren
- Računanje poreza
- Taster za brzu korekciju
- Konverter valuta
- Veliki plastični tasteri



Takmičenje traje od 8.3. do 22.3.2020. (zaključno sa 22.3.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!
Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu i daju tačan odgovor na matematičku zagonetku sa fotografije!!!
user posted image

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.




Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Uz to, morate pratiti i ovu sponzorsku temu i u istoj nam napišite tačan odgovor na postavljeno matematičko pitanje..
Dat odgovor vas prijavljuje za igru.
Prva 2 učesnika sa najvećim brojem objava na forumu i datim tačnim odgovorom, osvajaju nagrade. Za odgovor se uzima u obzir prvi dat.



Što se objava na forumu tiče, bitno je da budu sadržajne i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne DYMO nagrade!
Nema odustajanja!
Nagrađena će biti 2 najaktivnija članova, koja budu dala najveći doprinos forumu a ujedno odgovore tačno na postavljeni zadatak!!!

U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, odgovorite tačno na pitanja, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …



Pročitajte više >>>



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osvoji Casio kalkulator
25.3.2020 17:23:47   
flamingos
Čestitam vam drage moje.Hajde u kafanče da častite❤❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osvoji Casio kalkulator
25.3.2020 17:28:36   
vonavoj
Yes! Lepe vesti! Ivanka,cestitam!

Saljem pp😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here