|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:16:13   
Iwana87
Ili je to neko ime koje prosto volite i zasto?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:26:36   
Anck Su Nmaun
Po mestu gde smo se voleli i ostali trudniiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tara

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:31:34   
Iwana87
user posted image user posted image user posted image
Volim kad ima neko znacenje posebno.pa im sutra dan objasnis e ti se zoves tako jer...
nekako mi je to slatko

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:35:18   
Nensi*
Mm i ja volimo vukove,pa smo zato sinu dali ime Vuk user posted image
Mm ima tetovazu vuka,i ja planiram jednog uskoro da uradim user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:38:25   
Anoniman
Mi smo istovremeno izgovorili Stefan,kada smo razmisljali o imenu za musko dete,a tako smo rekli i Sara za zensko user posted image !Jednostavno na prvom mestu su nam bila ista imena user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:38:46   
Anoniman
Mi ćemo dati ime devojčici Nina , baš zato što nas ni na kog ne podseća user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:41:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mi ćemo dati ime devojčici Nina , baš zato što nas ni na kog ne podseća user posted image
A ona Nina sto zove samo kad joj nesto treba user posted image ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:44:33   
Podrum Š.
Darko: imala sam kao mala dobrog druga koji se tako zvao, odselio se nisam ga videla 22 godine. Oduvek sam znala da ću imati sina koji se tako zove...

Za ovo drugo ne znam, pisaću kada se porodim i budem znala šta je user posted image  ili user posted image ...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:50:05   
Iwana87
Ne rekoh ja za mog Mihajla,Jeste li gledali lajanje na zvezde jedno milion putauser posted image Eto od tad sam tako zelala,a dodjoh ovde gde kum ludi kad cuje pesmu mihajlo boga pitaj iz kog razloga mm je morao da se slozi.user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:52:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Lajanje na zvezde ... ček , Mihajlo beše Filozof ili ???

JMPM - ta riba se ne zove Nina pravim imenom user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:54:36   
Iwana87
Da,filozof,a htela sam ako bude devojcica da bude Danica.Inace nemam ta imena u familiji a ne volim kad se ponavljaju imena,ali mm ima jednu tetku danicu od koje bezim kao djavo od krsta mnoooogooo smara zena tako da...tesko.
a film sam gledala kao klinka i toliko mi je ostao u nekom lepom secanju da se odusevim kad ga sad gledam svaki 5 dan :P

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:54:55   
Mishica 77
Naša Isidora je dobila ime po mojoj jako dobroj prijateljici koja je sve ono što se može poželeti: pametna, obrazovana, dobar drug, prelepa, zgodna.... ma sve naj, naj. Mi se nadamo da ćemo bar malo biti takvi....
Zaslužila je svakako da moje dete nosi njeno ime.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 22:57:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iwana87

Da,filozof,a htela sam ako bude devojcica da bude Danica.Inace nemam ta imena u familiji a ne volim kad se ponavljaju imena,ali mm ima jednu tetku danicu od koje bezim kao djavo od krsta mnoooogooo smara zena tako da...tesko.
a film sam gledala kao klinka i toliko mi je ostao u nekom lepom secanju da se odusevim kad ga sad gledam svaki 5 dan :P



Mihajlo je jako lepo ime , mene su zezali da sam baš kao on , romantik i filozof čuveni , a još sam se devojačko prezivala isto kao on u filmu user posted image .

Mi smo se složili (mm i ja) da bi nam se dečak zvao Nikola , ili će se zvati , jednog dana ...

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 23:00:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: Iwana87

Da,filozof,a htela sam ako bude devojcica da bude Danica.Inace nemam ta imena u familiji a ne volim kad se ponavljaju imena,ali mm ima jednu tetku danicu od koje bezim kao djavo od krsta mnoooogooo smara zena tako da...tesko.
a film sam gledala kao klinka i toliko mi je ostao u nekom lepom secanju da se odusevim kad ga sad gledam svaki 5 dan :P



Mihajlo je jako lepo ime , mene su zezali da sam baš kao on , romantik i filozof čuveni , a još sam se devojačko prezivala isto kao on u filmu user posted image .

Mi smo se složili (mm i ja) da bi nam se dečak zvao Nikola , ili će se zvati , jednog dana ...

Ti se bas navrzla na mm user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 23:05:37   
Anoniman
Nebojša, po mom pokojnom stricu, koji je ostavio toliki pečat na meni za svog života da sam želela da makar imenom nastavi da živiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
26.8.2010 23:50:27   
Anoniman
Ni po kome, ni po čemu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 12:37:45   
Iwana87
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: Iwana87

Da,filozof,a htela sam ako bude devojcica da bude Danica.Inace nemam ta imena u familiji a ne volim kad se ponavljaju imena,ali mm ima jednu tetku danicu od koje bezim kao djavo od krsta mnoooogooo smara zena tako da...tesko.
a film sam gledala kao klinka i toliko mi je ostao u nekom lepom secanju da se odusevim kad ga sad gledam svaki 5 dan :P



Mihajlo je jako lepo ime , mene su zezali da sam baš kao on , romantik i filozof čuveni , a još sam se devojačko prezivala isto kao on u filmu user posted image .

Mi smo se složili (mm i ja) da bi nam se dečak zvao Nikola , ili će se zvati , jednog dana ...


Mihajlo se rodio na Sv Nikolu,i moji su ocekivali da ce tako da se zove jer neznam kako im nisam rekla.Ma taj film mi uvek probudi ono najleopse u meni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 12:55:22   
bebablue
Bzv film Simona, ali prelepa mi je bila ta glumica sto je glumila kompjuterski stvorenu idealnu zenu! Vezujem imena za ljude...

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 13:03:44   
Jele
Uroš kao ime me uvek asociralo na krupnog, visokog, snažnog i autoritativnog muškarca sa dubokim glasom user posted image Dugo sam želela da mi se sin zove Uroš.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 13:40:50   
lanajelena
Lana-odjednom mi je to ime bilo interesantno,nekako spontano a Dusan to sam prepustila mm,on je zeleo Lazar ili Dusan pa posto u familiji imamo Lazara ostao je Dusanuser posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 13:51:53   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Tash

Ni po kome, ni po čemu. user posted image


Isto, mada moja mama vezuje Laru za Julie Christie (kao Lara Antipova). To joj je jedna od najlepših žena... Samo neka vezuje za to, meni je i ovako mindeć, nije bio moj izbor.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 14:18:34   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Jele

Uroš kao ime me uvek asociralo na krupnog, visokog, snažnog i autoritativnog muškarca sa dubokim glasom user posted image Dugo sam želela da mi se sin zove Uroš.


Ja ne poznajem ni jednog Uroša ali ga zamišljam totalno suprotno od ovoga što si ti opisala. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 14:23:56   
viking
Otprilike je ovo opis mog muža (naročito je krupan i dubokog glasa) a on se zove Uroš, tako da, što se mene tiče, imaš odlične asocijacije user posted image

IZVORNA PORUKA: Jele

Uroš kao ime me uvek asociralo na krupnog, visokog, snažnog i autoritativnog muškarca sa dubokim glasom user posted image Dugo sam želela da mi se sin zove Uroš.


< Poruku je uredio viking RR -- 27.8.2010 14:35:32 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 14:50:30   
liliana
Ni po kome, ni po čemu... Jednostavno, nismo znali hoče li biti dečak ili devojčica. Za dečaka smo imali ime, a za devojčicu ne. Onda je jedan dan MM pozvao me i pitao :"Da li može pravo ime da bude Tina? Sad mi to pade na pamet...Ne znam ni odakle mi ta ideja?!?" Ja sam rekla:"Da. Ako bude devojčica-tako če se zvat!" Mada se meni sviđalo i Klara ili Majda, ali nikad nisam to rekla MM (do skoro). Sad se zezamo da je ime dobila po Tini Tarner (mada nije!!!) jer je ona "SIMPLY THE BEST!!!!!!" i obožava tu pesmu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
27.8.2010 15:03:44   
ivana.stosic
U skoli smo ucili pop Ciru i pop Spiru, jel'te, seriju odgledala milion puta. Oduvek sam znala da cu imati devojcicu koja ce se zvati Melanija, planiram i Julijanu i Milijanu za moju dusu. mm se nije nista pitao a kum je morao da se slozi posto nisam ni zelela da ga slusam. mm bi voleo nekog Boska a ja bih i Dimitrija, pa cemo na kraju videti sta ce biti od svega toga dalje. Za sad je pop Cira odlucio svoje.

_____________________________

Nista nije onako kako izgleda............

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here