|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 10:32:45   
isidora88
meni se ime svidelo, ali pojma nemam gde sam ga cula i bas mi je krivo sto nemam neku lepu pricu o tome kako je mateja dobio imeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 10:33:16   
Leax
Jos dok se nismo ni vencali smisljali smo imena s tim sto sam ja za devojcicu a mm za decaka. Prvo dete je bila devojcica i dala sam joj ime Nadja(tu je kumovao Dusan Radovic i njegova pesma "zamislite") a drugo dete nas mali beban se zove Mihajlo(po dedi i nasoj krsnoj slavi) tako da nam se oboma ispunila zeljauser posted image jedino sto je Nadja zele devojcicu, seku, pa bi joj ona dala ime Lea pa otud i moj nick.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 11:21:27   
Sandricak
Marko je dobio ime po mom dedi po ocu... Dugo smo vecali da li da se zove Bogdan ili Marko, pa je moj izbor pobedio.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 11:24:29   
MajaMV
Gobline obozavam i imaju jednu pesmu koja se zove ANJA VOLIM TE, tako je kci dobila ime, a sin nosi ime mog omiljenog muskarca iz detinjstva, a to je moj praded.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 11:58:02   
Cindarella
Mateja mi se jednostavno svidelo,a ovaj crvuljak u stomaku...joj.Mm i ja smo bili zimus zagrejani za seriju Ljubav,navika i panika,i bas nam je smesno i interesantno zvucalo kada se Vera razdere JANJO!user posted image I tako,resili smo da bude Janja.

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 12:25:13   
jovicaa
ni po kome... dopala su nam se imena.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 12:27:04   
cockic
niti je iko drugi sem nas dvoje odlucivao,niti su po nekome dobili ime.tj mm je oba puta izabrao imena,a meni se dopala i to je touser posted image  Petar i Lenauser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 12:27:12   
Maryna1
moja baka se zvala Sofija, muzu je mnogo svidelouser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 12:28:46   
Dada81
David..samo nam se svidjalo odavno,ni po kome,mada je deda bio za Luka,po svom deduuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
11.3.2013 12:49:42   
Olga75
pa evo da napisem po kome je moja Marija dobila ime user posted image
ja sam zbog otvaranja i kontrakcija bila primljena u bolnicu i to u osmom mesecu
i to otvaranje je bilo dva i po prrsta , cep je ispao , vodenjak prolabirao , znaci porodjaj u toku
ja sam kukala da me nikako ne vode u predporodjajno i one eto nisu , stavili su me na patologiju i ja sam onako u ocaju krenula da se molim ( ja sam rimokatolkinja i molim po tom kanonu a u kanonima postoji i " opcija " da se molis nekom svecu ili blazeniku ( kandidatu za sveca )
e pa ja sam se molila blazenoj Mariji Petkovic od propetog Isusa da ako i treba da se porodim da se ne namucimo ni ja ni beba i da beba bude u redu
ja sam se porodila nakon par dana i to od pucanja vodenjaka od zavrsetka za dva i po sata , beba je bila ok ali je isla preventivno u inkubator a ja sam bila skroz dobro ( sem zaostatka posteljice ali i to je bilo hm , pa lagano reseno - pisala sam u temama )
tako da je moja Marija nazvana po blazenoj Mariji Petkovic
i sad ona ide u vrtic koji nosi ine nase zastitnice

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
22.8.2013 14:24:44   
Наташица
цурица се зове Душица. добила име по стрицу мог оца који је био баш лијеп човјек. кад сам била мања увијек сам говорила како је стриц Душан лијеп. Душан ми је баш предивно мушко име. мислили смо да је пишоња па да буде Душан, међутим сазнали смо да је пишуљица и како нисамо знали које женско име, муж само једном рече, а зашто не би била Душица тако да је и остало тако. иначе волим старија имена, тако да ми је Душица баш за моју мрви, јер и јесте права душица, мало немирна, али добрица.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:26:53   
branki*
bozidar....dobijen putem vto,nakon jako velike krize ne rodjenju,preziveo i dobio ime bozidar,kao boziji dar,tako sam se ja vodila,ne znajuci sta sve sledi pose..
bojana,na b kao mi,po mojoj babi boji,bojana-boj,bitke,ratnica,hrabra i jaka,da se izbori sa teretom koji joj zivot namece nekad,reka bojana,-biser.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:36:41   
jabudic
Meni je bilo bitno da ne znam nikoga sa tim imenom, to mi je bila glavna vodilja. Ujedno mi je, naravno, bilo vazno da mi je ime lijepo i da ima lijepo znacenje.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:37:50   
emicaa
David-to mi se ime oduvjek svidjalo.Uvjek samo govorila ako budem ikad imala djecaka bice David.To nisam ni razmisljanja od drugom imenu.

Teodora je trebala biti Viktoria,pa Gabriela.N kraju sam negdje naisla na Teodora znacenje "dar od Boga" me odusevilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:41:06   
jabudic
Emice, ja sam rekla ako se slucajno porodim na Bozic bice Bozica ili Teodora. Ali se Lucija uhvatila za Teodora i ne pusta 😄 u svim ostalim slucajevima ostaje Kasija. 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:41:47   
jabudic
David je i meni uvijek bilo lijepo ime, ali imamo rodjaka sa istim imenom i prezimenom, pa nismo razmatrali.


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:45:40   
veselicaa


IZVORNA PORUKA: jabudic

Meni je bilo bitno da ne znam nikoga sa tim imenom, to mi je bila glavna vodilja. Ujedno mi je, naravno, bilo vazno da mi je ime lijepo i da ima lijepo znacenje.




Baš ovo,ne volim česta imena,volim da su lepa,sa značenjem i naravno pravoslavna,to mi je bilo i najbitnije.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:48:32   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

David-to mi se ime oduvjek svidjalo.Uvjek samo govorila ako budem ikad imala djecaka bice David.To nisam ni razmisljanja od drugom imenu.

Teodora je trebala biti Viktoria,pa Gabriela.N kraju sam negdje naisla na Teodora znacenje "dar od Boga" me odusevilo.


Teodora je prelepo ime,Dora isto,volim kada je i nadimak lep,kada smo smišljali ime za S,mm i ja smo se oko imena Teodora složili da nam se svidja.

< Poruku je uredio veselica RR -- 5.1.2021 14:53:36 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:53:20   
Sanjica26 RR
Teodora se rodila na Bogojavljenje. Nekako mi je uz taj praznik islo ime Teodora. 
Inace, Teodora je predlozila za sestru ime Sofija. Sofija znaci mudrost i zaista joj pristaje to ime. Stalno nesto mudruje. ❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 14:55:06   
Sanjica26 RR
Skoro sam saznala da mi se prabaka zvala Todorka. Kakva slucajnost. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 15:28:57   
smeško
Lepa su vam imena. Ja nisam dala ni pi kome. Nisam ni gledala da li su cesta. Samo da mi se svidjaju.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 16:00:11   
emicaa
Jabude,moj rodjak ima sina zove se David.Ni to me nije odvratilo,nazvala ga i pitala jel bi im smetalo ako se i moj bude tako zvao.On rekao da ne budalim,kakvo je to pitanje😂




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 16:03:43   
veselicaa
Emice a njemu baš stoji ime,a i tvoj nadimak sto si mu dala.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 16:54:56   
dunja RR
Sinu po mom dedi, a ćerki po njoj samoj, jer je prava Milica, kada sam je ugledala, tada je i dobila ime, pre toga je bilo nekoliko varijanti u opticaju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Po kome/cemu ste dali ime detetu?
5.1.2021 17:29:00   
emicaa
Dunja ja svojim oboje kad um tepam zovem Milice.Milica mi oznacava neku savrsenost,njeznost 😊

Vesi ima on vise nadimaka kad smo sami,srećko je za javnost 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here