|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:04:38   
Anoniman
 – Za prvu godinu dovoljno je da mu napišete ljubavno pismo. Nećete pogrešiti ni ako mu kupite omiljenu knjigu u novom povezu. Takođe, dobra ideja za vašu prvu godišnjicu je stara razglednica s nekog mesta koje je značajno za vašu ljubav, na primer, mesto gde ste bili na medenom mesecu, gde vas je zaprosio ili gde ste se upoznali. Pronađite tu razglednicu i uramite je.
– Idealan poklon za drugu godišnjicu je nešto pamučno, poput posteljine ili rublja. Takođe, možete da mu poklonite i kvalitetan pamučni peškir ili neku majicu koja će istaći njegovo telo.
– Kožne cipele, kožni prsluk, kožni notes, kožni novčanik, kožna futrola za mobilni, kožne rukavice, kožni kofer, kožna narukvica za sat... sve je to idealan poklon nakon tri godine braka ili veze. Šta god od ovoga izaberete, nećete se pokajati.
– Pošaljite mu u kancelariju korpu s voćem ili buket cveća. Međutim, ako želite da taj poklon bude malo egzotičniji, možete da napravite dva venca od cveća, koja ćete oboje obući. Takođe, možete da napunite kadu mirišljavom vodom, a onda upalite mirisne sveće i zaronite zajedno u toplu, mirišljavu kupku. (četiri)
Peta godišnjica je idealno vreme za odlazak na zajednički vikend van grada. Potrudite se da iznajmite neku drvenu romantičnu kućicu. Pored toga, idealan poklon može da bude i vaša zajednička fotografija u drvenom ramu.
– Kad već dođete do šeste godišnjice, onda možete i da se poigrate. Stručnjaci kažu da je palica za golf, alat ili članstvo u fitnes klubu pravi izbor. Ukoliko vaša jača polovina voli kućne ljubimce kupite mu akvarijum s zlatnim ribicama.
– Poklonite mu šal od kašmira ili neke kvalitetne vunene čarape ili džemper. Možda je još bolje da mu kupite ćebe ispod koga ćete se zajedno sklupčati. Takođe, novi kaput je idealan izbor posle sedam godina ljubavi.
– Malo bronzano zvono je pravi poklon za vašeg dragog za osmogodišnjicu. Kada razmišljate o ovom jubileju, imajte na umu da je bronzana skulptura ili figura pametan izbor. Ukoliko možete da uštedite, bilo bi dobro da organizujete odlazak na more na dva ili tri dana.
– Oponašajte scenu vajanja gline iz filma „Duh" ili zajedno upišite vajarski kurs, to će biti sjajan poklon za devetogodišnjicu. Ako vam ovo sve zvuči komplikovano, onda mu možete pokloniti i keramičku šolju za kafu.
– Odličan poklon za desetogodišnjicu jeste i metalna maketa aviona ili omiljenog automobila. Takav poklon će ga oboriti s nogu. Ovo je idealna prilika da mu poklonite teglicu kavijara ili neki drugi glamurozan poklon.
Izvor: Blic Žena

< Poruku je uredio Tasha RR -- 13.8.2009 10:08:44 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:07:06   
Rivana
Lepo, a mi nemamo ni godisnjice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:09:24   
Anoniman
– Malo bronzano zvono je pravi poklon za vašeg dragog za osmogodišnjicu. Kada razmišljate o ovom jubileju, imajte na umu da je bronzana skulptura ili figura pametan izbor. Ukoliko možete da uštedite, bilo bi dobro da organizujete odlazak na more na dva ili tri dana.


ja ću ovo.... al zvonce sebi da ga prizovem

ebote pa nama u novembru 8 godina braka uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:10:30   
Anoniman
Mi ćemo u martu u kadu sa šampanjcem! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:11:53   
Anoniman
nemojte se samo utopiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:13:31   
Anoniman
Neizvodljivo draga, ne znam dal ćemo uopšte stati oboje unutra. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:15:32   
Anoniman
pa imaš onaj divni bazen plavi providni ...pa ga na sred sobe stavite user posted image user posted image user posted image user posted image

ili mu cvijeće pošalji (mislim može i on tebi )

ja glasam za pare ali ih ne vidim ni u jednoj opciji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja najvolim kad pare dobijem na poklon user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 10:20:06   
Anoniman
user posted image  Budalo! Bazen na sred sobe.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 12:09:48   
Brand new mama
Vi ste bas blesaviceuser posted image user posted image  Ja mom dragom nikako ne mogu da kupim podesan poklon, jer nemam zelju da mu kupujem busilice, aparate za varenje i sl. Mislim, znam ja da bi njega to obradovala, ali ne mogu se zamisliti sa busilicom umotanom u plavi svjetlucavi papir... Knjige su prosle dosta neslavno, sto se odjece tice -ima specifican ukus tako da nemam zelju da ide za  5 minuta mjenjati... a bojim se i da bi ribice mogle zavrsiti kao sushi

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 12:49:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

sto se odjece tice -ima specifican ukus tako da nemam zelju da ide za  5 minuta mjenjati...


Isto! user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.8.2009 12:53:00   
božana
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Vi ste bas blesaviceuser posted image user posted image  Ja mom dragom nikako ne mogu da kupim podesan poklon, jer nemam zelju da mu kupujem busilice, aparate za varenje i sl. Mislim, znam ja da bi njega to obradovala, ali ne mogu se zamisliti sa busilicom umotanom u plavi svjetlucavi papir... Knjige su prosle dosta neslavno, sto se odjece tice -ima specifican ukus tako da nemam zelju da ide za  5 minuta mjenjati... a bojim se i da bi ribice mogle zavrsiti kao sushi
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
29.9.2009 11:13:10   
axel
pa wi kupite djakuzi...ima da uziwate,nemash pojma[\b]user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
29.9.2009 12:25:05   
Anoniman
Ne znam sta da vam kazem. Za godisnjice sam u fazonu odlaska negde...Fruska gora, Resavska pecina, Kosmaj na rucak...
Ja sam se udala tek u junu ove godine tako da ce moja godisnjica braka tek ihahaj...

Ne znam....tad cemo imati bebu pa kapiram da cu tad zeleti neki drugi vid godisnjice...
za sada, mislim da je najbolje otici negde...ne mora da bude van zemlje...dovoljno je neko lepo mesto koje niste videli...

Ja sam sa muzem isla do Resavske pecina pa smo u blizini otisli na neke vodopade prelepe i u nekom etno restoranu bili na najlepsem rucku, sami u celom restoranu pored vodopada koji se zove VELIKI BUK....
divno je bilo, trajalo je nekoliko sati i nije kostalo uopste.
obisli smo i manastir manasiju u blizini.

(odgovor članu axel)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
30.1.2010 13:21:33   
cipiripi
xexe sto sam nasla dobru foru user posted image user posted image

user posted image

napravis puzzle od jedne slike , cini je 128 delova..pise da kosta 400 din user posted image

< Poruku je uredio cipiripi -- 30.1.2010 13:22:14 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
30.1.2010 13:29:41   
Dora
Lepa fora, al ajd sad zamisli vas dvoje kako slažete puzzle uz vino i lepu večericuuser posted image
Ja sam pre za neki dobar komad nečega (sat, nakit, slatkiš, parfem...)  sve to postoji u skupljoj i jeftinijoj varijanti. I naravno večerica, u kućnoj ili restoranskoj lepoj atmosferi...sa pijankom na kraju, do dugo u noćuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
30.1.2010 13:55:48   
marince1
IZVORNA PORUKA: axel

pa wi kupite djakuzi...ima da uziwate,nemash pojma[\b]user posted image

 
Ja sam mm za jednu godisnjicu veze,ne braka kupila masazer za stopala.(nije bas djakuzi user posted image )
Puno radi i kad u vece ubaci noge,sreca,sreca,radost,uzivancija user posted image
 
user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu axel)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
30.1.2010 20:08:13   
mihi
Nama je bilo 21. januara 14 god. dobila sam novi
user posted image sjajan je a ja sa mm kupila Scotch&soda košulju on obožava taj brenduser posted image .

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
30.1.2010 20:16:20   
Dora
IZVORNA PORUKA: mihi

Nama je bilo 21. januara 14 god. dobila sam novi
user posted image sjajan je a ja sa mm kupila Scotch&soda košulju on obožava taj brenduser posted image .


Weeeuser posted image Bravo, bravo, bravo!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
18.5.2010 14:59:02   
Anoniman
nama ce za koji dan, i pojma nemam sta bih?! user posted image user posted image user posted image
pogotovo sto nismo u nekim najboljim odnosima, pa nemam ni volju za necim specijalnim! user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
18.5.2010 15:00:25   
Maza82
IZVORNA PORUKA: Trinny

nama ce za koji dan, i pojma nemam sta bih?! user posted image user posted image user posted image
pogotovo sto nismo u nekim najboljim odnosima, pa nemam ni volju za necim specijalnim! user posted image


Trini, zar nisam rekla da očekujem da je danas sve ok????

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
18.5.2010 15:02:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

nama ce za koji dan, i pojma nemam sta bih?! user posted image user posted image user posted image
pogotovo sto nismo u nekim najboljim odnosima, pa nemam ni volju za necim specijalnim! user posted image



evo Trinny da poboljšate odnose ...user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
18.5.2010 15:11:43   
Anoniman
a i ja sam ocekivala, pa me je bas iznenadio sa neodusevljenjem! doslo mi da ga isprebijam, da smo bili sami!
e Vucko ta ti je dobra! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
18.5.2010 16:15:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: mihi

Nama je bilo 21. januara 14 god. dobila sam novi
user posted image sjajan je a ja sa mm kupila Scotch&soda košulju on obožava taj brenduser posted image .


Weeeuser posted image Bravo, bravo, bravo!!!


ne mogu da verujem...ovaj parfem sam dobila od mm za rodjendan
nama je godisnjica u junu, tako da nemam pojma sta cu...

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
18.5.2010 22:13:42   
Anoniman
OTI kada vam je godišnjica??? user posted image

Nama je 27. juna, vidim ja da ćemo nas dve zajedno da smišljamo šta ćemo ...
Neka smišljaju i oni, ja sam mom natuknula šta bi bilo lepo ...hahahaha user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
18.5.2010 22:15:00   
cipiripi
nama je 7-og juna user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here