|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prolecni odmor 2021.
12.1.2021 10:59:07   
Filadendronka
Devojke, molim preporuku za prolecni odmor u Srbiji. Iskljucivo me zanima smestaj sa hranom na lokaciji koja ima sadrzaj za malu decu. Dakle ne treba nam neka divljina, posto oni ne mogu da set__aju dugo. Hvala.


< Poruku je uredio Ana RR -- 12.1.2021 12:05:04 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 19:12:12   
dunja RR
Ponekad pomislim Fil, da smo ti i ja dvojna ličnost user posted image

I mene zanima sve isto ..pratim grupu smeštaj u Srbiji, ima puno ponuda, ali slabo šta se nudi sa hranom, a ja bi isto opciju sa uključenom klopom.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 19:13:13   
dunja RR
Samo bih ja za februar, ako nađem, treba mi odmor hitnoo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 20:33:08   
jess021
Dunja, i mi bi u februaru, ali da uhvatimo snega pa mi bez veze da sad vec rezervisem. Sve se nadam da, kad pocne skola, nece biti guzve. Neke opcije su nam Tara i Divcibare, mogla bih i sa klopom nesto ili sa drugarima neka brvnara



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 20:34:04   
jess021
Fil, kolika su tvoja deca? Mladji nepune 2 jel da?!

Nista mi nesto ne pada na pamet, sadrzaj je uglavnom neko igralište ili sl

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 20:41:14   
vonavoj
Fil,Budimlija ti je ok..divljina,a ima aktivnosti za decu i imas pun pansion..ali ne znam od kad oni pocinju sa radom.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 20:50:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Devojke, molim preporuku za prolecni odmor u Srbiji. Iskljucivo me zanima smestaj sa hranom na lokaciji koja ima sadrzaj za malu decu. Dakle ne treba nam neka divljina, posto oni ne mogu da set___aju dugo. Hvala.



Mozda Vrnjacka banja... Imas brdo finog smestaja sa hranom,imate gde da proset_ate sa decom... Mi ćemo u februaru na Zlatibor, nadamo se snegu.Uzimamo apartman bez hrane, jer volimo da jedemo na različitim mestima . Tako smo i letos i bilo je super

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 20:55:41   
vonavoj
Mi idemo na Zlatibor 13.2..nasla sam super smestaj,nije u centru,a blizu..samo apartman..

Meni skupo da se hranimo,ja nosim hranu i spremam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 21:02:22   
dunja RR
Fil, kada Von reče Budimlija, pored imaš i Sunčanu Reku, ona mi je u tom delu kod Loznice favorit za par dana boravka, ima svašta za decu a i u blizini ima svašta za obići, klopa im je ekstra. Ne znam cene jedino kakve su sada.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.1.2021 21:03:47 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 21:02:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mi idemo na Zlatibor 13.2..nasla sam super smestaj,nije u centru,a blizu..samo apartman..

Meni skupo da se hranimo,ja nosim hranu i spremam.



Mi 19.2. 😁, ali samo 3 dana.Ne mora da bude skupo, ima restorana sa sasvim pristojnim cenama. Mi smo letos jeli komplet rucak i za 3000din i za 6000. Sve zavisi gde sednes ali ima povoljnih mesta sa odlicnom hranom.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 21:11:48   
vonavoj
I mi idemo 3 dana..samo za praznike,nemamo dane..

Bubi,kazi da je klopa dobra,a jeftina.ja ne znam nista o Zlatiboru.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 21:14:36   
mama Jo
Jaoj i mi trazimo.
Moram i u temu Zimovanje.
I nama je opcija Divcibare ili Zlatibor mozda, nemamo pojma ni mi jos tacno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prolecni odmor 2021.
13.1.2021 21:19:47   
bubulence
Meni se najvise svideo rucak u restoranu pored Maxija u centru (ne znam ime restorana ali tamo je samo jedan), tamo je komplet rucak za nas cetvoro bio oko 3200. Onda vila Jelena, kada se prodju aroma i aman, produzis pravo i sa leve strane nailazis na vilu a dole je restoran. Isto je bilo ukusno, cena pristojna. Palacinke jedemo uvek u piceriji Adagio, sam centar, samo sto nisu bas niski sa cenama. Pored te picerije (kada krenes prema parkingu) imas dva kafica/restorana sa odlicnim cevapima,pljeskama,komplet lepinjama... Cene isto pristojne. Irish pub, meni nista posebno osim sto je nekada bio u vlasnistvu Lepe Brene, jeli jednom picu,platili kao 3kg praset_ine, a nista posebno. To je bilo pre 3 god, ne znam da li se nesto promenilo jer tamo vise ne idemo. Jeli smo i u El Paso, ima solidan restoran, hrana je bas ukusna ali se ne secam cene.

I da, Zlatni bor. Kod jezera. Savrsena ali savrsena hrana, cene super

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prolecni odmor 2021.
14.1.2021 13:43:43   
Filadendronka

😂 moguce😂
Mi cemo vrv Zlatibor. I obavezno sa ishranom, apsolutno ne dolazi u obzir pitanje "sta cemo da jedemo". Dakle ustanemo, klopa lagano, pa aktivnosti. Nema sanse da se mantamo po restoranima, cekanje, narucivanje... Kad sam na odmoru, zelim odmor od svega. :)Vrnjacku banju smo obisli sto puta. Zlatar nema neki sadrzaj. Ne znam Tara kakva je po pitanju aktivnosti...
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ponekad pomislim Fil, da smo ti i ja dvojna ličnost user posted image

I mene zanima sve isto ..pratim grupu smeštaj u Srbiji, ima puno ponuda, ali slabo šta se nudi sa hranom, a ja bi isto opciju sa uključenom klopom.





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prolecni odmor 2021.
14.1.2021 13:53:07   
jess021
Fil, nasi prijatelji su sad na Tari, u Omorici. Bili su i prosle godine, kazu da je super. Hrana odlicna, ima bazen, ogroman hol za decu... 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prolecni odmor 2021.
14.1.2021 14:28:05   
bubulence
Fil, ne znam koliko ti je bitna lokacija, pogledaj Odmaraliste Bela Breza Zlatobor


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prolecni odmor 2021.
14.1.2021 20:15:22   
dunja RR
Fil, mi ćemo verovatno na Zlatibor u februaru, jer idemo već unazad 5 godina svake zime. Ja Zlatibor volim od detinjstva, iako znam da se promenio, ta moja ljubav prema njemu ne jenjava, ali mi centar zaobliazimo (osim kada S želi da vozi autiće na platou, kada nema snega). Inače smo uvek po šumi ili na sankanju iznad Jezera, tu ima i škola skijanja.


Mi smo svake godine u hotelu Mons (ne Mona) koji je fantastičan i na sjajnom mestu, ali sam sada videla ako želiš da pogledaš, nisam detaljno istraživala, i ne znam cene, tj. iskočiše mi dva smeštaja na Zlatiboru, apartmanska, ali vlasnici pišu da u sklopu apartmana nude restoran i bazen.

Baci pogled:

1. Apartman Senka

2. Apartman Zvezdica Zlatibor


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


😂 moguce😂
Mi cemo vrv Zlatibor. I obavezno sa ishranom, apsolutno ne dolazi u obzir pitanje "sta cemo da jedemo". Dakle ustanemo, klopa lagano, pa aktivnosti. Nema sanse da se mantamo po restoranima, cekanje, narucivanje... Kad sam na odmoru, zelim odmor od svega. :)Vrnjacku banju smo obisli sto puta. Zlatar nema neki sadrzaj. Ne znam Tara kakva je po pitanju aktivnosti...
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ponekad pomislim Fil, da smo ti i ja dvojna ličnost user posted image

I mene zanima sve isto ..pratim grupu smeštaj u Srbiji, ima puno ponuda, ali slabo šta se nudi sa hranom, a ja bi isto opciju sa uključenom klopom.








< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2021 20:20:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prolecni odmor 2021.
14.1.2021 20:20:43   
Ivanka 75
Hi hi hi a ja cim se probudim doceka me sta jedemo danas 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prolecni odmor 2021.
14.1.2021 20:23:59   
dunja RR
Eee, sada vidim adresu ovog prvog apartmana Senka, koji mi baš fino deluje, nalazi se na Ćaldovom putu gde i Mons, znači sjajna lokacija, skroz van centra (a nije daleko, ako zatreba prodavnica, Lilly, apoteka, pijaca), a i blizu je jezera. Ćaldov put je okružen šumom user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fil, mi ćemo verovatno na Zlatibor u februaru, jer idemo već unazad 5 godina svake zime. Ja Zlatibor volim od detinjstva, iako znam da se promenio, ta moja ljubav prema njemu ne jenjava, ali mi centar zaobliazimo (osim kada S želi da vozi autiće na platou, kada nema snega). Inače smo uvek po šumi ili na sankanju iznad Jezera, tu ima i škola skijanja.


Mi smo svake godine u hotelu Mons (ne Mona) koji je fantastičan i na sjajnom mestu, ali sam sada videla ako želiš da pogledaš, nisam detaljno istraživala, i ne znam cene, tj. iskočiše mi dva smeštaja na Zlatiboru, apartmanska, ali vlasnici pišu da u sklopu apartmana nude restoran i bazen.

Baci pogled:

1. Apartman Senka

2. Apartman Zvezdica Zlatibor


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


😂 moguce😂
Mi cemo vrv Zlatibor. I obavezno sa ishranom, apsolutno ne dolazi u obzir pitanje "sta cemo da jedemo". Dakle ustanemo, klopa lagano, pa aktivnosti. Nema sanse da se mantamo po restoranima, cekanje, narucivanje... Kad sam na odmoru, zelim odmor od svega. :)Vrnjacku banju smo obisli sto puta. Zlatar nema neki sadrzaj. Ne znam Tara kakva je po pitanju aktivnosti...
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ponekad pomislim Fil, da smo ti i ja dvojna ličnost user posted image

I mene zanima sve isto ..pratim grupu smeštaj u Srbiji, ima puno ponuda, ali slabo šta se nudi sa hranom, a ja bi isto opciju sa uključenom klopom.










< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2021 20:30:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prolecni odmor 2021.
15.1.2021 9:18:04   
Maraj
Mi smo se vratili sa Zlatibora pre par dana.
Von ako ces da kuvas na Zlatiboru, da znas da su cene iste kao u bg-u,. Mislim na prehrambene prodavnice tipa Idea.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prolecni odmor 2021.
15.1.2021 9:27:34   
mama Jo
Maraj, vi cesto idete na Zlatibor, je l' da? U koji smestaj idete? Jeste bili kad ima snega, ima li, osim Tornika, jos negde gde je dobar sankanjac? Jesu guzve?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prolecni odmor 2021.
15.1.2021 9:36:45   
Maraj
Mama jo, imamo kucu tamo user posted image
Da padao je sneg prosle nedelje. Deca su se lepo izigrala. Mi u sustini i kad odemo, retko i izlazimo sa placa. Deca se igraju ispred kuce, oni presrecni. Dosadilo.im kuci, u stanu. Odemo mozda jednom do centra, prosetamo, ovako smo u dvoristu ispred kuce

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prolecni odmor 2021.
15.1.2021 9:41:19   
mama Jo
Aaaaaa jaoj, pa nisam znala da imate vasu kucu tamo!
Sjajno!
Znam da cesto pises da idete.
Super user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prolecni odmor 2021.
15.1.2021 9:54:31   
Maraj
Mama jo, ranije nismo cesto isli. Dalek put bio. Sada kada je napravljen autoput do Čačka, brzo se stigne. Jos kad zavrse do Uzica autoput, ici cemo jos cesce

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prolecni odmor 2021.
15.1.2021 9:57:46   
Ana RR
Maraj, sjajno. Verujem da klinci uživaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here