|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Putovanje iz snova
19.10.2016 21:56:34   
Anck Su Nmaun
Koje je vase putovanje iz snova?
Gde bi ste volele da otputujete?

Da budem odmah skromna ja bih ceo svet user posted image

Al uvek su me privlacile zemlje kao sto su Indija,Tajland...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Putovanje iz snova
19.10.2016 21:58:25   
Animsaj9
Kuba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Putovanje iz snova
19.10.2016 22:37:06   
Khaleesi
Meni se Kina svidja ne znam zasto ali ne onaj urbani deo vec planine Zabranjeni grad...
A i Viseci vrtovi su super ... sve te istorijske stvarcice....

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Putovanje iz snova
19.10.2016 22:51:29   
Buba Mira
Malo ću da ofujem, ali imam jedan vrh vic na temu putovanje iz snova.
Pitali liju, zeku i medu koje je njihovo putovanje iz snova, lija kaže - ja bih neke Sejšele, nešto, zeka kaže ja bih Majorku, Ibicu, a meda kaže - ja bih ti vala najradije kod mojih u Bijelo Polje. user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Putovanje iz snova
19.10.2016 23:19:13   
choopa choops
Nači đe me nađe? Putovanje iz snova sigurno jugositočna Azija - Indonezija, Filipini, Tajland i slično, zatim New York, evropski gradovi, St Petesburg, Moskva, Aljaska.

Ne privlače me uopšte zemlje poput Kine, arapske zemlje, Afrika. Od mjesta koja sam obišla najviše me se dojmio sjever Italije, a razočarana sam recimo Istanbulom (not my kind of town) i Venecijom (koja je totalno razočarenje).

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 7:16:02   
Khaleesi
Za Veneciju sam cula da je bas grad na kanalizacijiuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 8:12:46   
Anck Su Nmaun
Pa ima istine ali vredi otici .. obisli smo par gradova i ubedljivo mi je Italija ostala u user posted image
Volela bih opet otici ..nekada.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.10.2016 8:13:04 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 8:49:02   
mali_mis
Irska uzduz i popreko.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 9:58:26   
gagana83
Ja sam u startu otpisala ove daleke, egzoticne destinacije pa o njima i ne razmisljam.
Sto se tice Evrope zelja mi je Norveska, Irska, Skotska, London, Cinkve Tere, Krit.
Letos na moru smo upoznali porodicu koja je bila na Sejselima. I to u sopstvenoj organizaciji. Kupili avionske karte, sami nasli smestaj na internetu i sa bebom od 6 meseci i detetom od 6 god , koje je imalo temperaturu uputili se na Sejsele. Pitam ih ja kako sa tako malim detetom toliko daleko. Kaze mama - Pa bebe ne placaju avio kartu, da smo cekali da poraste morali bi i za njega da platimo.
Gledala sam slike, stvarno raj na zemlji. Mm kaze - Lepo je ali mi ne volimo taj pesak sitan kao brasno, ne mozes da se istreses kad dodjes sa plaze.
Tako da ipak necemo na Sejsele user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 20.10.2016 10:02:46 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 10:17:50   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Malo ću da ofujem, ali imam jedan vrh vic na temu putovanje iz snova.
Pitali liju, zeku i medu koje je njihovo putovanje iz snova, lija kaže - ja bih neke Sejšele, nešto, zeka kaže ja bih Majorku, Ibicu, a meda kaže - ja bih ti vala najradije kod mojih u Bijelo Polje. user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 10:34:13   
choopa choops
Pa i meni je Italija ekstra. Recimo mi smo obišli sva mjesta oko jezera Garda i baš mi se dopalo (možda jer me podsjeća na Boku user posted image ), onda svi ti gradovi po sjeveru Italije...Ali Venecija bukvalno bezveze. Ja sam ocekivala nesto drugacije, a ono uske uličice, milion ljudi, sto kineskih radnji...ma kao da nisi u Italiji. Ne sviđa mi se nimalo.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 10:38:47   
Anck Su Nmaun
Mislim da je treba obici jer je drugacija, kao grad na vodi Treba videti ali da je ovako nesto posebno.. i nije.
Ja sam ocarana Italijom, ne mogu ti opisati kako se osecam kad sam tamo. Mm mi obecava samo malo da porastu bar jedan vikend da skoknemo sami user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 10:46:33   
Maraj
Jao Anck kud nadje Indiju. Ja ne volim prljavstinu tako da mislim da bi Indiju ostavila za "kraj". Mozda bi otisla samo zbog Tadz mahala. Znas li kakve sve injekcije tj vakcine moras primiti pre nego odes tamo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 10:57:11   
Anck Su Nmaun
Ok onda necu ici user posted image user posted image Volela bih da vidim , ta kultura i sve mi je interesantno. Mozda vise elitnije delove valjda je tamo cistije user posted image

Zaboravila sam napisati Braziiiiil..Rio....Marokooo..

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.10.2016 10:58:23 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 12:01:14   
Maraj
Ma sve je lepo za videti ..... al moj rodjak je bii tamo poslom par meseci. O vakcinama pe puta da ne pricam....al snimke koje sam videla...blagi uzas...prljavstina na sve strane , krave koje slobodno krecu ulicama , izmeti od istih. Ljudi koji gde ih muka natera tu vrse nuzdu (uz put) , on koji je dijareju imao svaki dan od njihove grane. Pri tom naglasavam da se hranio samo u visoko rangiranim restoranima. Sva jela pre pre preljuta . Inace tom ljutinom "maskiraju" neispravnost hrane. Cak i u vocnu salatu stavljaju ljute zacine. Da ne kazem da se vratio kost i koza iz iste zemlje....
no nije nam to naziv teme , jel da , ja samo iznela moje tj vidjenje mog rodjaka pomenute zemlje user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 12:26:01   
Ana RR
Ako nas izvuku nekada na lutriji za green card mi odosmo na Havaje i to će verovatno biti putovanje iz snova user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 14:03:03   
emicaa
Bora Bora,Maroko i Island.Prvo predaleko,drugo mm nikad nebi pristao da odemo a trece nikad se ne zna user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 14:40:13   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jao Anck kud nadje Indiju. Ja ne volim prljavstinu tako da mislim da bi Indiju ostavila za "kraj". Mozda bi otisla samo zbog Tadz mahala. Znas li kakve sve injekcije tj vakcine moras primiti pre nego odes tamo


Isto. I meni je Indija fuj.

A i Maroko me ne privlači. Zaapravo mene uopšte ne privlače te "pješčane, prašnjave zemlje" user posted image Ok da odem da vidim, ali ako bih mogla da biram ne bi ih izabrala.

Ne sviđa mi se ni Amazonija, džungle...

Da i TENERIFE BIH VOLJELA DA OBIĐEM, MISLIM DA SU TU BLIZU, a da su pomalo neobični.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 14:49:47   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ma sve je lepo za videti ..... al moj rodjak je bii tamo poslom par meseci. O vakcinama pe puta da ne pricam....al snimke koje sam videla...blagi uzas...prljavstina na sve strane , krave koje slobodno krecu ulicama , izmeti od istih. Ljudi koji gde ih muka natera tu vrse nuzdu (uz put) , on koji je dijareju imao svaki dan od njihove grane. Pri tom naglasavam da se hranio samo u visoko rangiranim restoranima. Sva jela pre pre preljuta . Inace tom ljutinom "maskiraju" neispravnost hrane. Cak i u vocnu salatu stavljaju ljute zacine. Da ne kazem da se vratio kost i koza iz iste zemlje....
no nije nam to naziv teme , jel da , ja samo iznela moje tj vidjenje mog rodjaka pomenute zemlje user posted image


Za ovo boldovano uopste ne morate da idete u Indiju, toga ima i u NS user posted image A pored krava, mozete videti i labuda u Temerinskoj, prasence kod Merkatora, nadje se tu po koja ovcica, konjic...ma pravi zoo vrt po ulicama user posted image

Pored voljene Irske, otisla bih na Tibet i kod brace Kineza.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 15:24:51   
IvanaSK RR
Hahaha, pa skoro su uslikali prasence ovde na Konjarnikuuser posted image
Kubaaaa, Bora Bora, Island, Majorka, Italija.... Ima mnogo destinacija za put iz snova :)

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 15:37:44   
Ana RR
Oduvek mi je bila želja da vidim New Orleans user posted image ! Dodala bih i San Francisko, Boston...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 15:38:40   
isidora88
Italija, Spanija, Singapur, mada ne bih se bunila bilo gde da odem sama sa mm, mislim da bi nam i Budimpesta bila savrsena samo da smo malo samiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Putovanje iz snova
20.10.2016 15:55:41   
emicaa
Ja sam zaboravila New York,Maledive i sva ostala rajska ostrva user posted image
Za Tenerife se mogu naci jeftini last minute aranzmani

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Putovanje iz snova
27.10.2016 13:02:33   
Mariya
Da mogu da izaberem samo jedno mesto tj zemlju gde bih otputovala, to bi bila Australija. To mi je san već 20ak godina sigurno. Pa kad sam već tamo, skoknula bih na Novi Zeland.
Sledeća zemlja na mojoj listi je Škotska. Da vidim da li je nebo tako plavo i polja tako zelena kao na slikama.
Ni mene ne privlače te prašnjave, prljave arapske i afričke zemlje. U aziji me jedino interesuje Rusija i Belorusija, i Mrtvo more bih volela da vidim, tj da zaplivamuser posted image
Dok smo se zabavljali, mm i ja smo dosta putovali po Evropi, pa planiramo da nastavimo čim deca malo porastu. Pamtim put u Portugaliju, kroz Italiju, Monako, Francusku i Španiju, to je bio doživljaj. Nismo još bili u Holandiji, Češkoj i skandinavskim zemljama, to nam je u planu, i naravno, da se vratimo u najdražu mi Švajcarsku, meni je to zemlja iz snova, Emice, zavidim tiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Putovanje iz snova
27.10.2016 13:24:49   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam zaboravila New York,Maledive i sva ostala rajska ostrva user posted image
Za Tenerife se mogu naci jeftini last minute aranzmani


E na Maldive sam mogla da idem, al budala, mrzelo me da vadim pasos user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here