|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 14:43:22   
Anoniman
posto vidim da se u prvoj temi pominje dosta destinacija s balkana, pa da vidimo gjde bi ste voljeli otići od gradova bivse SFRJ????

mimo Beograda, Zagreba, Ljubljane (bila ihhiiii puta i opet cu) ostalo mi je u sjecanju lijepom i voljela bih ponovo ili prvi put
1. Gornji Milanovac - Srbija
2. Novi Sad - Srbija, Vojvodina- nisam nikad bila user posted image
3. Rijeka - Hrvatska - bila xxx puta i nadam se ponovo u skorije vrijeme, ne radi mora
4. Mostar - Bosna i Hercegovina, tacnije Hercegovina :) uvijek rado odem ponovo
5. Skoplje - Makedonija - nikad nisam bila user posted image

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 14:46:30   
guppy RR
Gde baš Gornji Milanovac... tu sam bila user posted image
u Novom Sadu sam se udala user posted image
a u Rijeci sam bila 2008. godine user posted image

Vidiš.... a nikad nisam putovala Bosnom... to bi BAŠ volela... i volela bi da vidim Makedoniju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 14:57:24   
Anoniman
za Gornji Milanovac ima jedna prica, kao dijete, 1 ili 2 osnovne skole obila sam prvu nagradu vesele sveske ili malih novina ne sjecam se bas dobro i dobila putovanje sa uciteljicom i mamom u G.Milanovac, i posjete manastirima, kao i posjet stampariji cuvenih Mikijevih zabavnika, almanaha koje sam obozavala čitati, e eto radi cega ponovo G.Milanovac.

A Bosna je stvarno lijepa i ima se sta vidjeti, zaista!!!
"Svaki cigo svoga konja fali"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 14:57:49   
Ana RR
Ja sam rodjena u Slavonskom Brodu i do 11te godine sam tu i zivela... U oktobru ce biti 18 godina kako zivim u BG i za sve ove godine ni jednom nisam otisla da vidim svoj Brod... Puno rodbine imam tamo i ako bog da ovog leta idem da muzicu pokazem gde sam provela detinjstvo!

A volela bih sve da obidjem, jedino u Sloveniji nisam bila i u poslednje vreme pricamo kako bi mogli bar na vikend da odemo.
Ranije smo svaki vikend negde isli, sad bas i nemamo toliko vremena, ali odemo s vremena na vreme u Skoplje kod druga, u Novi Sad na rucak, u Sremske Karlovce kad je festival vina..

U stvari kad razmislim, kod mene je Jugoslavija u malom:
Tata i njegovi su iz Bosne ali su ziveli u Slavoniji
Mama je rodjena beogradjanka, baka je slavonka a deda je pirocanac ( njegova prababa je bugarka). Baka je dosla iz Slavonije i u Beogradu se udala a moja mama je iz BG otisla u Slavoniju da se uda! Sta ti je zivot!

< Poruku je uredio Ana80 -- 12.3.2009 14:58:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 15:00:58   
Ana RR
I jedno vrem smo svi u kuci imali razlicita drzavljanstva- tata i ja smo imali hrvatsko, mama je imala srpsko a sestra bosansko! Kad sam se ja rodila tad si dobijao drzavljanstvo zemlje u kojoj si rodjen a kad se sestra rodila 8 godina kasnije tad se dobijalo drzav. zemlje u kojoj ti je otac rodjen! Strasno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 15:03:38   
Anoniman
ja se vala ne zalim na to hrvatsko drzavljanstvo, bar ne moram ici po vizu, sto je zalostno!!!!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 16:12:01   
Anoniman
Ja bih u Poreč, ustvari mesto pored, Červar, tamo sam provodila ceo letnji raspust kao mala... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.3.2009 16:16:17   
NadaR
Ja bih u Nis,odlazila sam tamo kao mala kod rodbine i imam prelijepe uspomeneuser posted image
Voljela bih i na Plitvice ,nadam se da cu to realizovati ovog ljetauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
13.3.2009 2:23:49   
kumara
Ja sam dosta obisla, ali bih najradije ista u Hrvatsku na more (nisam tamo bila 20 godina) i volela bih da vidim i Sloveniju jer tamo nikad nisam bila.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
14.3.2009 13:04:03   
nikica
Posto redovno citam sve teme na RR,zelim da se ukljucim i na lepse teme.Ako se ima mogucnosti  moja mala porodica je vrlo raspolozena da putuje.Letos smo bili u umagu(hrvatska)i veoma smo se lepo proveli,pa bi vrlo rado isla opet.Provozali smo se i kroz druge gradove,Porec,Rovinj i stvarno je divno.Kroz srbiju putujem jednom ili dva puta  u godini jer mi je muz rodjen u makedoniji( pa sam i jedna od tih srecnica)da mogu tako daleko da putujemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
14.3.2009 13:49:43   
guppy RR
Jaoooooooo nikica, i mi smo bili 2008. u Umagu, Poreču, Rovinju, Puli ... !!!

(odgovor članu nikica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
14.3.2009 14:40:15   
nikica
super ako vam nije bilo daleko od rijeke

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
14.3.2009 14:41:08   
guppy RR
Ma bili smo u Umagu, ali smo odlučili muž i ja svaki dan da spakujemo decu u kola i odemo na izlet. Jedan dan u Rovinj, drugi u Pulu, ... user posted image Predivno nam je bilo.

(odgovor članu nikica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
14.3.2009 14:47:26   
nikica
predivnouser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
19.3.2009 12:47:46   
eugenija
Međimurje user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu nikica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
19.3.2009 12:48:34   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Međimurje user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
19.3.2009 12:51:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ja bih u Nis,odlazila sam tamo kao mala kod rodbine i imam prelijepe uspomeneuser posted image



Izvolte u goste! Niš se mnoooooogo promenio. Njalepše je leti jer su bašte kafića na sve strane! Samo nam fali more user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
19.3.2009 12:53:46   
Modessty
Ja bila pre dve godine na Ohridu i išla bi opet i opet. Diiiiiiiivno je!
A Dubrovnik!user posted image Stvarno zastane dah kad ga vidis onako odozgo s puta. Deluje nestvarno!

Volela bi ponovo da odem u Omiš i Split. Tamo smo letovali kad sam bila klinka.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
19.3.2009 13:00:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Modessty


Volela bi ponovo da odem u Omiš i Split. Tamo smo letovali kad sam bila klinka.


I ja sam tamo letovala kao klinka! Sećaš li se mini golfa u Omišu i deke što je prodavao mekike na plaži?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
19.3.2009 13:02:31   
Modessty
ma jok!user posted image
sećam se Mire Banjac njenog veeeelikog belog šešira i bele pudliceuser posted image

I Zdenkovog čamca, i Majine veeeeeeelike roze lopte i sladoledaaaaaaaauser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
19.3.2009 13:06:08   
eugenija
Da, to ima samo u Omišu, hahahahahahauser posted image user posted image user posted image

Mislim da imam negde jednu razglednicu iz Omiša, jednom ću je postaviti ovde...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.11.2009 20:48:20   
She Ra
Od gradova u kojima sa u skorije vreme bila - izdvajam Skoplje i Ohrid u Makedoniji.
Skoplju se cesto vracam, ali na Ohridskom jezeru sam bila samo jednom i nikako da iskombinujem da opet odem, a tako je lepoooooouser posted image


Jos kao mala bila sam u Baskom Polju, volela bih tamo jednom da odem..
Onda Sarajevo, Mostar.. Nikad nisam bila u ZG i Ljubljani, a cula sam da su lepi gradovi..


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
12.11.2009 20:58:00   
Anoniman
Jako sam malo putovala, i kad sam negde isla to je bilo samo jednom, ali sam se u Doboj stalno vracala...i nadam se da cu opet otici, toliko mi je divan taj grad, i ona tvrdjava usred njega, pa ta sela okolo, divna mala sela sa divnim velikim ljudima...ma  raznezim se cim se setimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
4.1.2010 15:36:26   
Anoniman
..evo i ja sam se raznežila.....user posted image
Bila sam jedno leto u Drveniku ... more... uh! prelepo......

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Putujmo zajedno ex SFRJ
4.1.2010 22:06:09   
buhla
Ja bi volela da vidim Sarajevo i Mostar, da vidim Ohridsko jezero, u Sloveniji bi na neko skijaliste, a u Cro na Plitvicka jezera.
Crnogorsko primorje obidjoh celo, a Srbiju predjoh uzduz i popreko...

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here