|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodjendanske torte 2.deo
12.7.2017 9:34:01   
IvanaSK RR
Temu o torticama nastavljamo ovde. Ovo je prethodna tema Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 12.7.2017 9:36:44 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 19:31:53   
Ana RR
Naše rođendanske torte od subote

user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 20:28:57   
Duškić
Torte su prelepe!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 21:20:10   
Ana RR
Hvala Duškić user posted image baš su mi dobro ispale, deca su tražila još, pojele su se obe. Zato volim sama da pravim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 22:18:58   
Anck Su Nmaun
Super..jesu cokoladne user posted image moje naj vise vole ...samo d aje cokolade user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 22:33:14   
Ana RR
Brod je skroz od čokolade (čokoladne kore i čokoladni fil - ganaš) a ova druga ima fil sa belom čokoladom i fil sa mlečnom čokoladom. Tako da da, obe su čokoladne user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 22:35:18   
Anck Su Nmaun
Cokoladne bombe user posted image njam!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 22:40:39   
dddaca
Ana, sama si ih pravila? Super izgledaju

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 22:59:37   
veselicaa
Ana super su ti,svaka castuser posted image user posted image I ja uvek pravim sama.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 23:43:36   
choopa choops
Ana strava su torte!user posted image user posted image

I ja takođe torte djeci pravim sama. Prva je bila za L, za prvi rođendan 2009godine, od fondana. Od tada do danas sam usavršila posao user posted image A da sam ih tada pocela raditi za prodaju koliko me je ljudi pitalo, danas bih bila bogatašica user posted image Ali ne mogu ja to za prodaju, stres, ja to samo za svoj gušt user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
31.7.2017 23:46:09   
veselicaa
Hhaha choopo isto i ja,kada se setim da sam figuricu mace kiti od fondana pravila 2,5 sata,muz me jos zezauser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.8.2017 9:27:21   
Ana RR
Sama, dabome. Hvala devojke user posted image klinci su se oduševili brodom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.8.2017 23:53:23   
emicaa
Anci zlatne ruke imas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.8.2017 23:56:07   
Sanjica26 RR
Anci majstorica. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.8.2017 8:28:20   
mama Jo
Wooow 😍 torte su predivne zaista, svaka cast!! Ja se uvek odusevim kad vidim da mame same naprave svojoj deci za rodjus... ja nisam neka kuvarica jos uvek, i pimalo se plasim da mi ,,nece uspeti"... a jako zelim da sama napravim svojoj malenoj sad za rodjus.
Koliko ti je trebalo vremena da dekorises i napravis brod? Odprilike?
Stvarno su torte kao narucene iz poslasticarnice, bravo 😍

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.8.2017 9:07:04   
krin 40
Ja se divim kada ih dekorišete.Ja stvarno dobro i kuvam i mesim.Torte su mi odlične a dekorisanje i ja nikako se ne slažemo.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.8.2017 9:22:16   
IvanaSK RR
Anci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.8.2017 11:31:41   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Wooow 😍 torte su predivne zaista, svaka cas_t!! Ja se uvek odusevim kad vidim da mame same naprave svojoj deci za rodjus... ja nisam neka kuvarica jos uvek, i pimalo se plasim da mi ,,nece uspeti"... a jako zelim da sama napravim svojoj malenoj sad za rodjus.
Koliko ti je trebalo vremena da dekorises i napravis brod? Odprilike?
Stvarno su torte kao narucene iz poslasticarnice, bravo 😍


Mama Jo, meni je najbitnije da su zaista ukusne. Jela su i deca koja inače ne jedu torte, a odrasli su tražili i recept i parče više user posted image

Što se broda tiče, u suštini uopšte nije komplikovano. Pravila sam po receptu Bokine torte (imaš na RR recept) samo nisam stavljala višnje. Pekla sam tri kore u plehu koji je dimenzija 17x30. To mi je bilo baš, baš taman. Za nju sam odvojila jedan dan jer sam ovu četvrtastu napravila dan ranije (samo sam sliku zalepila par sati pre samog rođendana), ali u suštini kore se brzo umute i ispeku, fil je prost (slatka pavlaka i čokolada) i samo dok sam ukrojila kore. Pred iznošenje sam stavila ogradicu od čokolade i ostale ukrase.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.8.2017 11:35:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.8.2017 13:17:09   
mama Jo
Bravo, svaka cast stvarno. Ja cu se usuditi da probam 😊 ali pre rodjusa, za svaki slucaj 😊
A posto sam pocetkik, znaci mi sve - i tacne mere svega, i koliki pleh, i koliko vremena 😂😂
Tako da puno hvala na info 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.8.2017 16:29:46   
Ana RR
Ako želiš poslaću ti slike i crteže kako sam radila. Mislim, ne znam da li te interesuje baš gusarski brod, nama je to bila tema user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.8.2017 16:30:41 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.8.2017 21:17:13   
mama Jo
O,sjajno, moze crtezi naravno... kad god stignes 😊
Suuuuper, hvala puuuunon😊😊
U pp mi mozes poslati...nije nista hitno, kad uspes 😊
Jeeeej 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
8.10.2017 17:39:57   
Mala Elena
Sutra mi je rodjendan. Nisam napravila tortu...ako muz dodje ranije veceras idem da kupim sastojke, pa da je ujutru napravim..odabrala sam koju cu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
8.10.2017 18:00:29   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

O,sjajno, moze crtezi naravno... kad god stignes 😊
Suuuuper, hvala puuuunon😊😊
U pp mi mozes poslati...nije nista hitno, kad uspes 😊
Jeeeej 😊


Mama Jo, ja sam zaboravila da ti pošaljem slike... izvini, od avgusta sam u totalnom haosu. Javi da li ti još uvek treba...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
8.10.2017 21:19:50   
medamisko
Bas su lepe torte, ja bih ostala tri dana. Moji polude dok pravim, a tek kad filujem, volim da sve bude ravno i lepo i ukus i izgled.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
8.10.2017 22:21:27   
Dragica Draga
Daaa i mojima je omiljeno da olizu serpu i ostalo sudje 😊
Realno ko to nije voleo? 😊😊

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here