|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Salate na sve nachine
10.5.2009 19:51:33   
Anoniman
Evo nove temice user posted image user posted image user posted image

Poshto smo pchelica i ja u temi o jagodama zapochele salate...pa rekoh...red je da imaju temu....user posted image

Dakle...kakve salate volite? Votjne ili povrtjne? Slobodno stavljajte recepte...

Eto...meni prvo na pamet pada salata koju chesto jedem leti....

U chiniju naseckati svez krastavac....i preliti 0.2 deci jogurta( ili pavlake) user posted image user posted image user posted image

Mislili ste da tje biti neki komplikovaniji recept???user posted image user posted image user posted image Od mene teshko....zasad user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Smeshkica -- 10.5.2009 19:54:03 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Salate na sve nachine
10.5.2009 19:57:20   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Ja leti najcesce naseckam u veeeeeeeliku ciniju krastavac,paradajz i narendam sira!
Posteno se udavim!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Salate na sve nachine
10.5.2009 19:59:53   
Anoniman
O daaaaaa....u toj salati sam se "davila" dok sam radila u hotelu....zovem restoran(u sklopu hotela)  da mi donesu vecheru....a oni mi nabrajaju ovu shniclu...onu kobasicu...a ja samo salatu...pa mi donesu po 3-4 porcije....da imam celu notj user posted image user posted image user posted image user posted image Eh...to su bila vremena user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Salate na sve nachine
10.5.2009 20:19:38   
Lu
Šopska;
Paradaiz,krastavac,paprika,luk
sve isjeckati na kockice,posoliti i dodati milerama i mladog sira

Moja omiljena;
mini paradaiz popoloviti,na svaki staviti listić bosiljka posoliti i preliti maslinovim uljem.

Obožavam zelenu salatu,prelivam ju sa raznim gotovim dresinzima kao i mladi kupususer posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Salate na sve nachine
10.5.2009 22:04:08   
afrodita
Afro salatauser posted image

1 svezi krastavac
1 paradaiz
1 sveza zuta paprika
1 mala rendana sargarepa
1 zelena salata
1/4 crvenog kupusa
1 limun
sve iseckati, sargarepu izrendati, zelenu salatu na trake,
malo posoliti, sipati malo ulja i u sve to nacediti jedan limun
izmesati i sluziti

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Salate na sve nachine
11.5.2009 12:27:03   
mamanp
Ajte dajte neku lijepu al da moze od nje da se dooooobro najede. Na dijeti sam a vise mi se smucila kupus salata.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 14:33:46   
Anoniman
E...cure...ja danas planiram napraviti jednu salatu....al ne mogu se setiti chime sam je prelivala u dalmaciji kad sam bila user posted image

Naime....ide seckani paradajz, zuta paprika i crni luk, i feta sir....a prelije se nechim shto je u boci crveno, a posle u chiniji ostane crno.... nisam sigurna dal je maslinovo ulje...al mislim da nije poshto ide velika kolichina...... Ne javlja mi se tetka da je pitam...user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 14:42:44   
sneza24
Ja sam vec virila ali neznam da ti odgovorim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 14:46:09   
Anoniman
A chime vi polivate takvu salatu? Samo obichnim uljem? Ili nekim drugim prelivom? user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 14:55:51   
gracija
Sta mislis da li je to sto trazis balzamicco sirce?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 14:58:24   
Anoniman
Hm..pa neznam kako to izgleda...naziv mi nije poznat...al ko zna kako se to kaze ovde...a kako tamo user posted image

Kakvo je to sirce...ima u prodavnicama da se kupi ili?

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 15:02:09   
gracija
Da,ima da se kupi u prodavnicama a tacno mu je ime acceto balzamico(valjda ovako se pise),tamne je boje i stavlja se u salate.

I stavlja se jos u neka jela ,ali ne znam tacno u koja...


< Poruku je uredio gracija -- 27.6.2009 15:04:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 15:03:35   
Anoniman
Hm...moze biti...otitjitju da vidim....user posted image tnx user posted image
Jer shto smo kod tetke koristili nije bilo u fabrichkoj ambalazi...pa zato nemam ideju shta je to user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 15:14:50   
sneza24
Ja bas nisam neki ljubitelj salata.Jedino jedem zelenu salatu.Krastavce jedem onako ne zakiseljene,a paradajz uopste ne jedem.
Jednom kad smo mm i ja bili na veceru i on narucio sopsku salatu a ja necu nikakvu.I kad je konobar doneo ja ga pitam a kakva je to salata ,sta tu sve ide.Kaze on meni : Ti ko da si dosla iz Nemacke,nemas pojma kakva je ta salata.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Salate na sve nachine
27.6.2009 15:17:05   
Anoniman
Kod nas je uglavnom neka klasika.....svezi krastavci naseckani, beli luk malo ulja sirceta i gotovo...isto i kupus salata... paradajz se uglavnom jede svez...i to svako sebi secka.... ali ja eto reshila da napravim salatu... user posted image user posted image user posted image Inache...u toj shopskoj sam se davila dok sam radila u hotelu....stalno su mi to donosili iz restorana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Salate na sve nachine
21.8.2010 20:38:00   
Anoniman
Super , ima tema o salatama user posted image user posted image

Imala sam fantastičan recept sa primorja za salatu sa maslinama , pasuljem , kukuruzom ,i što čim , ali sam ga izgubila !!! user posted image Znam samo da su išle crne masline , pasulj i dalje - blokada . Zato vas molim , ako neko ima taj ili sličan recept da mi napiše ovde , jer bih želela da napravim tu salatu . Mmmmmmmm ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Salate na sve nachine
21.8.2010 21:27:25   
choopa choops
Kao sto rekoh u pp nisam vrsna kuvarica, ali mozda je neka od ovih?user posted image
1
2



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Salate na sve nachine
21.8.2010 21:33:54   
Anoniman
Ovu prvu ću da probam , drugu sam već pravila baš po ovom receptu i bacila sve jer je kilogram luka meni bilo PREVIŠE i bila je jako jaka . 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Salate na sve načine
1.9.2010 20:34:30   
Ana RR
Kilogram luka???? Užas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Salate na sve nachine
1.9.2010 21:29:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

a prelije se nechim shto je u boci crveno, a posle u chiniji ostane crno.... nisam sigurna dal je maslinovo ulje...al mislim da nije poshto ide velika kolichina...... Ne javlja mi se tetka da je pitam...user posted image



Meni je ovo promaklouser posted image
Jesam zakasnila, al evo - 99 posto sam sigurna da je u pitanju bundevino ulje, ili na hrvatskom bučino ulje. Elem, tata mi je jednom doneo iz HR, sa poslovnog puta u Čakovečke mlinove, flašu tog ulja...ništa lepše u životu nisam probala u salati. Ma, svaka salata je bila posebna, i potpuno drukčija od onih na koje sam navikla. ima da se kupi i kod nas, naravno, i naši je proizvode, ali ovo mi je bilo ubedljivo najboljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Salate na sve nachine
2.9.2010 7:38:27   
Anoniman
smeshkice, ova prva salata koju si navela je kao grcki tzatziki (krastavac i pavlaka) s tim sto se u nju doda par kapi maslinovog ulja i mirodjija (i beli luk, ko ga jede).
mi ponekad uzmemo onaj osuseni tost (male komade) stavimo na dno cinije, kapnemo malo maslinovog ulja, origano, od gore naseckamo paradajz, dodamo kapar (ne uvek), naseckamo fetu i pospemo origano. naravno, zacinimo solju, uljem i limunom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Salate na sve nachine
29.3.2011 16:40:44   
JMPM
Da li jedete salatu od maslacka?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Salate na sve nachine
30.3.2011 15:25:55   
JMPM
Nema nikog na salatama,a svi kao jedete user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Salate na sve nachine
30.3.2011 15:34:58   
Anoniman
evo mene user posted image  ne, ne jedem salatu od maslacka user posted image
u poslednje vreme za salatu najcesce jedemo bareni brokoli ili iceberg salatu kod koje se igramo prelivima. mm voli da umesa senf i med i napravi od njih preliv. ja bas nisam toliko za te slatke varijante preliva, vise volim da umesam malo majoneza sa limunom, dodam i mirodjiju i njam njam...jos ako ubacimo krutom i narendamo sir odgore....mmmmm....

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Salate na sve nachine
30.3.2011 15:36:39   
Olga75
ja cu danas da pravim salatu od sremusa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kidy torta
Ringerajin kuvar: lanajelena
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here