|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sokovnik
13.2.2012 12:18:54   
Anoniman
Moram kupiti sokovnik , na sta da obratim paznju , brzinu , jacinu ..?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sokovnik
13.2.2012 12:37:12   
PoisonEve
I ja hocu da ga kupim, cekamo odgovoreuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:27:27   
Lu
Negdje smo pisali o sokovnicima 100% ali nema teme pod tim nazivomuser posted image
Ja sam kupila neki najjeftiniji first, oko 15 eura je bio jer sam tad imala stotinu prečih stvari, tako da nemam pojma na što obratiti pažnju, ja sam tad na cijenuuser posted image
Cijedila sam R. voće dok je bio mali, poslije sebi pa mami onaj sok od cvekle, mrkve i jabuke, samo isječem voće sa korom i košpicama, ma radi ko doksauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:29:35   
Anoniman
A da li se voce sece na cetvrt recimo i da li je potrebno skuvati cveklu i sargarepu pre ubacivanja u sokovnik i sta raditi sa onom pulpom user posted image i koliko platiti sokovnik , ne umem da ocenim sta je bitno kod njih

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:31:49   
Anoniman
Obrati najviše pažnje na jačinu motora, od snage motora zavisi koliko će soka moći da iscedi iz nečega a od brzine obrtaja zavisi samo za koje vreme će da iscedi. Mi imamo BOSCH MES1000 -350w, ja ga još nisam isprobala ali je moja mama njime zadovoljna. Nije zver ali vrši posao.

I jako nažno: ne stavljaj bananu u sokovnik, spaliće mu motor!!!

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:34:38   
Lu
Ne kuhati ništa! Isječeš na koliko može ući kroz otvor.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:36:35   
Anoniman
Necu ! user posted image
Dobro , sad znam odakle da krenem . Hvalaa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:40:30   
Nina777
Ja sam kupila Jack Lalanne Power juicer u Merkatoru. Kad se sakupe nalepnice bude 50% jeftiniji, mislim da je oko 6000 RSD i super je. Mi svako jutro cedimo sokove (jabuka, pomorandza, mandarine, kivi, cvekla, sargarepa)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:45:13   
Anoniman
Ja nemam te nalepnice , kolika mu je cena bez popusta 6000?

(odgovor članu Nina777)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:45:56   
maslackic
ja ne bih znala kako se cede jabuka i zargarepa...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:50:09   
Nina777
Redovna cena: 12.799.80 rsd
Cena sa popustom: 6.399.90 rsd
Ima na sajtu mercator.rs da se pogleda, a markice dobijes kad kupujes u Rodi ili Merkatoru. Ne znam kolika mu je snaga ali za sada radi i cedi sve, samo operes i iseces na krupne komade tek toliko da moze da prodje kroz otvor

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sokovnik
13.2.2012 13:52:05   
Anoniman
Mnogo je to za sokovnik user posted image Nemam te markice i ne idem u rodu i merkator tako da cu naci nesto drugo

(odgovor članu Nina777)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sokovnik
13.2.2012 15:14:06   
Anoniman
ribizlo i ja mislim da je to skupo, a o ceni bez popusta da ne govorimo ... iskrena da budem ja planiram da kupim do 3000 maximum , meni je najbliza tehnomanija, a i cesto budu na akciji, uskoro ce nam trebati, mada je to extra korisna stvar za imati ..bas cu da pogledam sta imaju

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sokovnik
13.2.2012 15:19:38   
Anoniman
Ja svu tehniku kupijem u Tehnomaniji, kupujem preko neta, sutradan dođe čika, donese, ima ručni pos apaat pa mogu da platim karticom, a prima i čekove do 6 rata bez kamate... Milina. Posebno po ovom kijametu, izbor odličan, cene pristojne i uvek nešto na sniženju. Tako sam kupila i zamrzivač i blender i bojler...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sokovnik
13.2.2012 15:24:57   
zivka
Ipak treba uporediti cene...Mi smo s friziderom u drugoj radnji ustedeli 7000din! Isti! Cak nije bio na nikakvoj akciji! E sad mislim da smo ga uzeli u tehnomarketu na NB a u Tehnomaniji je bio skuplji.
Ja imam kod mame neka dva pa cu videti a imam onu elektricnu cediljku...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sokovnik
13.2.2012 15:30:50   
Tea2
Kupila sam Gorenje ,ok je.........

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sokovnik
13.2.2012 15:37:13   
Anoniman
Ja kad krenem da uopredjujem, otegnem stvar maximalno, krenemo i mm i ja da tupimo .. mada on voli da ode lično i personalno da pogleda, nepoverljiv čovek u godinama user posted image user posted image

(odgovor članu Tea2)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sokovnik
13.2.2012 15:41:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: maslackic

ja ne bih znala kako se cede jabuka i zargarepa...user posted image

Ma kako ne bi znala, isto kao i sve ostalo, proguraš kroz otvor sa onim "tučkom"user posted image
Ja to radim najviše, mrkva, jabuka i cikla, nezamjenjivo za krvnu slikuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sokovnik
13.2.2012 16:31:08   
gagana83
Ja imam http://www.eponuda.com/sokovnici/gorenje-jc-800-c-cena-187336 (ne znam sta se desava sa RR, ne mogu da uredim link) i odlicno me sluzi. Ceo se skida i pere.
Ali ja sam ga platila puno manje, bio je na nekoj akciji u Gorenju.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sokovnik
16.2.2012 21:14:58   
VVVV
ja imam neki philipsov i zadovoljna sam. S. svaki dan popije bar dva deci soka.
Cedim joj sve. I voce i povrce, zato mi je i super. Pije i sargarepu i cveklu (ne kuvam nista), bundevu i brokoli, cak i kupus :).

Obratiti paznju i da se lako rasklapa i pere!

POz i uzivajte u zdravim sokicima :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sokovnik
16.2.2012 22:45:52   
bratzz
http://www.kameleon.rs/sokovnik-fuego-fg-860pj-1325-c155-view.htm mi imamo ovaj, odlican je danas sam cedila cveklu isargarepu

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sokovnik
16.2.2012 23:08:41   
bratzz

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Obrati najviše pažnje na jačinu motora, od snage motora zavisi koliko će soka moći da iscedi iz nečega a od brzine obrtaja zavisi samo za koje vreme će da iscedi. Mi imamo BOSCH MES1000 -350w, ja ga još nisam isprobala ali je moja mama njime zadovoljna. Nije zver ali vrši posao.

I jako nažno: ne stavljaj bananu u sokovnik, spaliće mu motor!!!

Ja sam u moj stavljala bananu, nista munije bilo, kad se od cvekle ne spali motor nece ni od banane samo sto od banane ne dobijas sok vec kasu. Jako je bitno da motor bude jak nas je 800W jeste skuplji alivredi svaku paru

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sokovnik
24.2.2012 23:49:29   
jovicaa
mi smo kupili u rodi Jack Lalanne Power juicer i stvarno sam prijatno iznenadjena!
ja mislim da nema sanse vise soka da se izvuce nego sto on to uradi, a ja grickam i tu pulpu koja ostane.. bas sam prijatno iznenadjena.
posle ovoga sto sam videla mislim da vredi sest hiljada, koliko smo ga platili uz markice.
mene zanima da li imate neke recepte za sokove od povrca?


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sokovnik
25.2.2012 0:04:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bratzz


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Obrati najviše pažnje na jačinu motora, od snage motora zavisi koliko će soka moći da iscedi iz nečega a od brzine obrtaja zavisi samo za koje vreme će da iscedi. Mi imamo BOSCH MES1000 -350w, ja ga još nisam isprobala ali je moja mama njime zadovoljna. Nije zver ali vrši posao.

I jako nažno: ne stavljaj bananu u sokovnik, spaliće mu motor!!!

Ja sam u moj stavljala bananu, nista munije bilo, kad se od cvekle ne spali motor nece ni od banane samo sto od banane ne dobijas sok vec kasu. Jako je bitno da motor bude jak nas je 800W jeste skuplji alivredi svaku paru


Sa 800 w možeš i krpu da ubaciš user posted image ali prosečan sokovnik manje jačine (kao moj) cveklu cedi bez provlema al banana ga zalepi, probala moja zaova, bacila sokovnik posle 3 dana.

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sokovnik
28.2.2012 11:47:03   
Anoniman
Evo gaaa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here