|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 0:27:09   
afrodita
Imala sam ucitelja i svi su ga zvali
"ucitelj Pera"
Pamtim ga po tome sto smo uvek imali
matematiku umesto fizickog, muzickog i likovnog.
Tresao nam je bradu ako nismo znali tablicu
mnozenjauser posted image ili nam je cupao zulufeuser posted image
Sta vas seca na vasu uciteljicu?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 0:31:34   
Nensi*
Nasa uciteljica je lupala packe (lenjirom po ruci),a jedan drugar je stalno izmicao ruku,polomila je lenjira ne zna im se broj user posted image ,a i cupala je za zulufe...
A nastavnica muzickog je kad neko zvace zvaku na casu znala da je tom sto zvace zalepi u kosu...Uzas...
Ako se setim jos neceg,pisacu...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 8:59:52   
Anoniman
mogu reći slobodno da sam imala jednu od najboljih učiteljica tog vremena ...izuzetna jedna osoba

prvo je bila čovjek, veliki čovjek, niti jedno od nas 30 nije odvajala

i dan danas kad je sretnem toliko joj se obradujem , znamo i kafu po nekada popiti





< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 25.8.2009 9:00:34 >

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 9:08:26   
Jeca*
Uvek me podseća njen sin koji je moj venčani kum user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 9:11:21   
guppy RR

Moj učitelj matematike u osnovnoj bio je jedan divan čovek. Retko ko ga je voleo, a ko još voli učitelja matematike, sem male guppy?

Imala sam žilicu za računanje po svom tati, i taj učitelj je za svaki čas nastave pripremio zadatke posebno za mene, da mogu da uradim više od onog što se traži na času.

Imao je dodatni čas fizike, ali ko još ide na dodatni iz fizike... nije ni mala guppy :). Zamolio je direktora škole da promeni fiziku u matematiku, pa je tako nas nekoliko sedelo posle nastave sa njim i rešavalo teže zadatke.

Nikada više u mojoj dugoj studijskoj karieri (računam 8 osnovne, 4 srednje, 5 dodiplomskog, 5 postdiplomskog) nisam imala učitelja koji bi posvetio toliko vremena da nešto naučim i da napredujem brzinom koja mi je urođena.

Prošle godine sam saznala da je umro... :(
... uvek ću nositi tog učitelja u svom srcu user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 9:21:07   
marince1
Ja nisam volela uciteljicu i tako da nemam neku zelju da je se secam user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 9:22:19   
Lu
Mene na moju učiteljicu sjeća ljubav i pažnjauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 10:28:59   
Markovicka
Imala sam ucitelja, kasnije od petog razrednog staresinu i u srednjoj isto- dakle sve muskarci!
Ucitelja smo svi jako voleli, bio je opusten i zanimljiv lik, secam se da je na casovima organizovao takmicenja sa nagradama koje je sam kupovao( cokolada, futrola, knjiga..) Trebalo je da napusti grad zbog nekih problema i secam se da smo svi plakali kad nam je to saopstio. Ipak je ostao i izveo nas do kraja. Cula sam kasnije da je imao velikih problema u zivotu, da nije radio jedno vreme, setao se sam gradom, propio se....Ne znam koliko je istina ali mi je uvek toplo oko srca kad ga se setim

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 10:31:18   
Anoniman
a sjeća li se iko takmičenja Titovim stazama revolucije ?????

pa Malih novina, Vesele sveske......

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 10:37:02   
eugenija
Mene podsećaju sanke na moju učiteljicu.

Svake zime mi je održala isto predavanje nakon pismenog sastava "Kako ste proveli zimski raspust" da su to sanjke, a ne sankeuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
25.8.2009 10:54:37   
Rivana
Ja sam imala ucitelja Kostu podseca me limun na njega uvek ga je nosio u torbi user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.8.2009 12:17:56   
oliveradj
Dolazila je kod moje bake na kafu sve do pre malo više od dva meseca dok je baka bila živa pa sam uvek čula šta radi. Ona nas je ispratila posle završetka trećeg razreda morala je u penziju, pa su podelili razred u dve grupe i podelili nas dvema učiteljicama. Te dve su bile kravetine jedna je naročito tukla i omalovažavala decu nema ko je nije mrzeo od generacija dosta starijih od mene. U svakom slučaju nisam ih dugo trpela jednu školsku godinu na sreću.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.8.2009 14:19:05   
magnetic
Uvek se setim kako je jednog decaka(koji je bio jako nemiran)udarila drvenim lenjirom po glavi i slomila ga.Posle mu kupila plasticni,jer nigde nije nasla drveni.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.8.2009 14:24:32   
sirena
Radije se ne bih secala, ali ako bas moram ismevala me je jer su mi roditelji razvedeni, nazivala me kopiletom, i novi kajs u drugim razredu osneovne skole koji sam dobla od tetke, izvukla iz jednog poteza i rekla da joj ovde necu biti ne znam sta!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.8.2009 14:25:50   
Buba76
Nisam volela uciteljicu!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.8.2009 14:41:05   
oliveradj
Joj Sirena strašno odakle joj pravo. I ja sam bila dete razvedenih roditelja i ne mogu da verujem, a znam da je tebi bilo jako strašno kakav idijot od žene!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.8.2009 14:44:21   
Lu
Jao Sirenakoji užas,baš je bezobrazna,jesi rekla mami i tati user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.8.2009 14:49:16   
Anoniman
Moja uciteljica je uvek bila doterana, nasminkana i nosila je dosta nakita na sebi. Na ruci je nosila puno tankih narukvica, i prva asocijacija na nju je kad bi u sred casa stavila mali prst u uho i tresla celu ruku da ga pocese, a one narukvice bi zveckale kao ludeuser posted image
Eto cega se ja secamuser posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
28.8.2009 9:10:04   
NadaR
jooooooj temiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imala sam divnu uciteljicu u prvom razredu , zvala se Muruveta!
Na pocetku drugog razreda je morala da ode (poceo rat pa se morala selitiuser posted image user posted image user posted image "), taj prvi dan je dosla da se pozdravi sa nama. Donijela nam je svima po nekakvu cokoladicu, rekla nam da budemo dobri,da slusamo roditelje, da ne dozvolimo da nas zatruju mrznjom ma sta bilo jer je jako ruzno mrziti nekoga (cega se i dan danas drzim) ... Onda je pocela da place,poslala nam poljubac i izasla iz ucionice!
Svi smo plakali ,brzo poskakali sa svojih mjesta ,odjurili do prozora da joj masemo!
Zastala je napolju, okrenula se,mahnula nam,opet poslala poljubac i otisla!
Sutradan smo dobili novog ucitelja koji i nije bio los ali nikad nije uspio zamijeniti uciteljicu Muruvetu!user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
28.8.2009 9:54:51   
Anoniman
Ja sam imala najbolju i najlepsu uciteljicu,sve nas je volela a pogotovu nasu generaciju! U prvi razred osnovne sam dobila I nagradu za likovni rad,ona je vozila mene svojim kolima te ovamo pa onamo i kad smo stigle da primim nagradu i oni izgovorili moje ime ona je tapsala ko luda! Nisam je videla odavno a bas bih volela da je vidim! Istu generaciju ali drugo odeljenje je vodio jedan ucitelj koji mi se i dan  danas javlja na ulici a isto je tako dobar kao moja uciteljica! Nisu matori, ljudi srednjih godina! Te ljude izuzetno postujem! Kad smo isli na kraju osmog da im damo pozivnice za malu maturu oboje su nas zagrlili i plakali ko deca!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 28.8.2009 9:55:14 >

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
1.9.2009 17:02:50   
Anoniman
Meni su se od prvog do petog razreda mijenjale uciteljice.
I razred- matora kokoska, koja mi me je ponizavala jer moja mama njenoj cerki nikada nije htjela dati 5 iz predmeta koji jje predavala.
II razred- divna zena koja me je mazila i pazila nakon porodicne tragedije koja nas je zadesila
III razred- mlada, divna djevojka koja je izbjegla iz Bosne, bojali smo je se, a u isto vrijeme je obozavali
IV razred- debela, matora ladovina od zene, mogli smo svi krepati pored nje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 16:47:29   
Brana
Podsecaju me njene krupne crne oci,grbava ledja i dranje do besvestiuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   [Obrisana poruka]
19.2.2011 16:50:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 16:50:20   
marija32
Seca me kako nas je udarao sa gomilom vezbanki po glavi, sa prutom po dlanovima, kako je voleo poklone i dve mame cija su deca imala protekciju. Seljacina jedna- eto u takvom mi je secanju ostao ucitelj!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
19.2.2011 16:51:22   
Brana
Ala su nam ucitelji zlotvori mama miauser posted image user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here