|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stidljivi korisnici na RR
23.8.2009 19:10:50   
Anoniman
Da li ste primjetili koliko ima ljudi na RR koji samo jednom posalju post, i onda nestanu? Ono, bace neku bubicu i boooom nestanu. Nekad ih vidim u aktivne korisnike. Kao da su tu da nekoga uhode, jer da ih zanima RR nekada bi napisali neki post, ili bi se druzili sa nama. Hhihi, malo jeze da ubacim medju nama....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 17.9.2009 20:53:49 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 19:13:48   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image
Ja cesto vidim neke korisnike koji nikada nisu nista napisali,a tu su...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 19:13:51   
Shishica
Ma ko zna sto nece da se pisu s nama..
A mozda se naljute pa nas ignorisu..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 19:31:17   
Lu
Ja sam već duže vrijeme zapamtila neke nickove na aktivnim korisnicima i evo sad vidim da pišuuser posted image
A možda čekaju pravi trenutak da se ubace u priču ili šta ja znam,ma šta će da nas uhode bezveze,nikakve koristi od togauser posted image

Ali primijetila sam i da neko dođe na rr da samo ubaci negativni komentar kao da istrese svoju frustraciju ovdjeuser posted image
Srećom to je rijetkostuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 19:52:24   
Anoniman
He, he, i ja sam jedna od onih koje uglavnom citaju, i taman da napisem nesto drekne mi neko dete pa moram da prekinemuser posted image
Evo i sad drzim bebu u levoj ruci a kuckam desnomuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 21:53:33   
kathy
user posted image user posted image user posted image
Mozda mislis na mene? user posted image
Prisutna jesam, ali se jos uvek nisam pronasla na ovom forumu... jednostavno, nisu to "moje teme"... a one koje jesu, uglavnom su privatni razgovori clanica koje se dugo poznaju, i vec imaju svoje interne sale i nacin komunikacije... imam zelju da vam se pridruzim, ali mi nesto tesko ide... user posted image  U svakom slucaju, ovakve prozivke clanica koje se traze na forumu, i imaju zelju da se prikljuce, uopste ne pomazu... naprotiv, stice se utisak da i nisu dobrodosle..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 21:54:42   
magnetic
pa bilo je nekoliko slucajeva kada napisu prvi post da lepo kazu:citam vas vec godinu dana,ali sada prvi put pisem.Nisu svi pricljivi

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 21:56:11   
Verus
kathy, ma samo ti dodji i caskaj sa nama, uklopices se brze nego sto ocekujes, svi su stvarno cool (cas izuzecima koji ulete sa vremena na vreme da malo izvredjaju, ali na njih ne obracamo paznju)

(odgovor članu kathy)
Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
23.8.2009 21:58:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu kathy)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 21:58:25   
magnetic
Ma ne kathy,sve ove cure su uvek spremne da prihvate nove i da in pomognu.user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:00:01   
kathy
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ma ne kathy,sve ove cure su uvek spremne da prihvate nove i da in pomognu.user posted image


Ma, OK, pretpostavljam, ali tema se zove "cudni likovi na RR" user posted image  Mislim, jesam ja po mnogu cemu cudna, ali otkud vi to znate? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:00:55   
guppy RR
kathy dobro došla user posted image ,
ima svakakvih tema, naći ćeš se negde sigurno

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:01:50   
eugenija
Ja ne mislim da je Miljana mislila na tebe draga Kathyuser posted image

Dobro došla user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu kathy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:02:14   
guppy RR
a što se naziva teme tiče, mislim da je naziv teme više provokacija na neko dešavanje od danas... i nije vezano na korisnike kao što si ti.

desi se da nekada neko samo "uleti" na forum, opsuje sve po spisku, i zauvek nestane. Pretpostavljam, da je Miljana to mislila kad je otvorila temu.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:05:02   
kathy
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja ne mislim da je Miljana mislila na tebe draga Kathyuser posted image

Dobro došla user posted image user posted image



Bolje vas nasla! user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:07:15   
sanji
Imam malo vremena  ali sam i ja primetila par puta rasprave nekih likova koji su poslali po par poruka i više se ne javljaju. user posted image Normalno je da se mišljenja ljudi ne slažu uvek (svi smo mi čudni na svoj načinuser posted image ) ali ima normalnih načina da svako iskaže svoje mišljenje. Ako je bar malo normalan.user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu kathy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:12:57   
Nensi*
kathy,dobrodosla user posted image user posted image user posted image
Veruj mi da ces na ovom forumu biti prihvacena,sve se drzimo zajedno...
Meni je ovo prvi forum na kom sam aktivan clan,i veruj mi da mi se uvukao pod kozu,devojke su sjajne,uvek izadju u susret,i drago mi je sto sam clan ovakvog divnog foruma...

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:14:33   
NadaR
 Sta li sam to propustila??user posted image user posted image
ma ne obazirem se na takveuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 22:56:12   
Anoniman
Draga Kathy, uopste nisam mislila na tebe. Tema je otvorena povodom jednog novog "gosta" koji je bio malo poganog jezika. A ti nama dobro dosla, i bas bi nam bilo drago da nam se pridruzis, da se zajedno zezamo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čudni likovi na RR
23.8.2009 23:12:01   
AtenA
ma ima svakakvih ljudi, ali je meni zaista cudno da na ovakvom forumu ima takvih upada!Mislim ovde se prvenstveno radi o deci,bebama,trudnicama,i onima koje to zele da budu i ovde imaju maksimalnu podrsku i savete!Tako da oni koji ne razmisljaju o tim stvarima i u tom pravcu,mislim da ovde ni ne treba da im se posveti nikakva paznja!
meni je ovde zaista lepo i prijatno druzenje i mislim da su novi clanovi uvek dobrodosli!Tako da niko ne treba da se ustrucava da napise koj post!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čudni likovi na RR
24.8.2009 9:11:07   
prolece
a ima i onih koji kriju prisustvo. tipa broj članova na forumu: 15, a na spisku nabrojano 13 nickova.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Stidljivi korisnici na RR
17.9.2009 19:34:26   
Anoniman
Guppy, mozda bi mogla da promjenis naziv ove teme "Stidljivi likovi na RR", to za one clanove koji se mozda stide da nam se pridruze jer misle da ne pripadaju ovdje. Tema je otvorena zbog doticnog gospodina, koji nije bio vrijedan toga, a druge neduzne clanice su se osjetile prozvanima user posted image

Na ovaj nacin bi mozda mogli da pozovemo sve one koji su tu, da nam se pridruze, da ucestvuju i da shvate da su dobrodosli. Toliko od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 17.9.2009 20:53:27 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Stidljivi korisnici na RR
17.9.2009 20:54:15   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Stidljivi korisnici na RR
17.9.2009 21:06:25   
Anoniman
Thank you user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Stidljivi korisnici na RR
14.11.2010 18:29:36   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li ste primjetili koliko ima ljudi na RR koji samo jednom posalju post, i onda nestanu? Ono, bace neku bubicu i boooom nestanu. Nekad ih vidim u aktivne korisnike. Kao da su tu da nekoga uhode, jer da ih zanima RR nekada bi napisali neki post, ili bi se druzili sa nama. Hhihi, malo jeze da ubacim medju nama....user posted image user posted image user posted image


buuuuu sva sam se naježila user posted image

šalu na stranu, da ima ih - i ja često vidim neke "nickove" koji su uvek tu a ništa ne pišu.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here