|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sunčane naočare
12.11.2008 8:46:13   
Anoniman
S obzirom na to da nosim dioptrijske naočare - ne nosim sunčane. user posted image
Dok sam nosila sočiva, nosila sam i sunčane naočare, sada stoje u fioci već 2 god i planiram u njih da stavim bojena dioptrijska stakla, pa da mogu i ja da imam na leto taj neodoljivi modni detalj.
Prosto genijalna stvar (sunčane naočare). Ne vidi se kada si neispavana, ne vidi se kada si nenašminkana, i kada nekome nećeš da se javiš čak i kada si ga video, uvek možeš reći da ga nisi video (jer ti taj neko ne vidi pogled)... user posted image

Evo recimo modela koji se meni mnogo sviđa, a pokušaću da pronađem i slikicu mojih naočara.

user posted image


A imam još jedno pitanje za vas: Šta mislite o tome što deca (2-3god) nose sunčane naočare? Ja mislim da to nije dobro. Očni mišić mora da bude aktivan, i oči moraju da se navikavaju na sunce, inače oko postane lenjo (jel se kaže "lenjo"???) - moje mišljenje.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sunčane naočare
12.11.2008 8:53:04   
Anoniman
Moje liče na ove, samo nemaju taj srebrni momenat sa strane. Skroz su crne.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sunčane naočare
12.11.2008 9:07:03   
guppy RR
Nosim sunčane naočare kad nosim sočiva. Inače ne ide user posted image

A to... za decu sunčane naočare... poludeo svet? Ja sam bila prosto šokirana, kada su drugarice kupovale sunčane naočare svojoj deci, a imali su manje od godinu dana! Kažu, da nije to zbog modnog hita nego promene UV zračenja u atmosferi, i da dečje osetljive okice treba zaštititi od toga.

Ja mojima nisam kupovala to.... Nego su nosili šeširić i trudili smo se da ne gledaju pravo u sunce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sunčane naočare
12.11.2008 9:15:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Ja mojima nisam kupovala to.... Nego su nosili šeširić i trudili smo se da ne gledaju pravo u sunce.



isto!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sunčane naočare
12.11.2008 9:21:15   
Lu
Ja obavezno po suncu nosim naočale,pogotovo kad vozim,prije sam ih se namijenjala a onda me dragi iznenadio jednim Ray-Ban,i stvarno su mi super neosjetim ih,dok me prije znala i glava zaboliti od sunčanih naočala,treba biti oprezan.
A to za djecu,pa mislim dokle ide ovo pretjerivanje,staviti im sunčanice od rođenja pa nek i nevide svjetlost dana kako treba,uh to je čisto preuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sunčane naočare
12.11.2008 9:25:47   
Anoniman
Sunčane naočare "sa pijace" (što sam ja do nedavno nosila jer mi je bio važan kvantitet a ne kvalitet - da ih imam u što više boja) nemaju kvalitetna stakla, kvare oči i izazivaju glavobolju.

Onda sam od mužića dobila ove Roberto Cavalli, i od onda je sve bilo super. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sunčane naočare
12.11.2008 9:38:34   
Lu
Ma bravo za mužićeuser posted image ,vidiš Tasha kako oni znaju biti dobri samo im treba malo pomoći sa inspiracijom,bar ja tako radimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sunčane naočare
12.11.2008 9:41:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

Da, da, natukneš u prolazu nekih 100 puta da te boli glava jer su ti naočare nekvalitetne, onda posle 100og puta postaneš direktnija "Mogao bi mi kupiti naočare za rođendan!"... user posted image

Malo sam preterala. Ja sam samo jednom rekla da bih sunčane naočare i dobila sam ih. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sunčane naočare
13.11.2008 11:34:44   
Anoniman
Za ljubitelje sunčanih i dioptrijskih naočara, jedan fin sajtić:

KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sunčane naočare
13.11.2008 14:03:40   
kumara
Ja imam problem da stvarno nista ne vidim bez naocara za sunce, ali kad ih dugo nosim onda me pa boli glava. Tako da je za mene naci dobre naocare veliki poduhvat! I uvek kupim jedne koje su dobre i njih nosim do besvesti. Nebitno je da li su u modi ili ne. Desi mi se doduse na prolece da imam krizu kad vidim sve lepe naocare, ali me brzo prodje. user posted image

Sto se dece tice, mislim da je to zaista bezveze. Bas sam i pitala moje drugarice koje imaju decu da li im kupuju naocare, i od njih 6, samo je jedna kupila za svoje dete, ali je dobila toliko packi od baka i mama, da je odustala od koriscenja istih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sunčane naočare
13.11.2008 14:16:33   
Anoniman
Evo šta sam našla:

KLIK


(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sunčane naočare
13.11.2008 19:43:58   
guppy RR
Ja se samo pitam da li je i to potreba kao odgovor na proizvođače i industriju...
vidi, kako se sad svi palimo na dnevne uloške i slično, što naše majke nisu ni poznavale i nije im trebalo.

.... (uzdah)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sunčane naočare
13.11.2008 19:45:31   
Jeca*
guppy, ne pominji dnevne uloške ovde...imaš posebnu temu o tome user posted image user posted image user posted image

(guppy, mala šala na tvoj račun user posted image )

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sunčane naočare
13.11.2008 22:53:12   
Anoniman
Nisam planirala večeras da odgovaram na postove, već sam uletela samo da pročitam šta ste pisale, ali sam se ulogovala jeco, samo da ti zatapšem na šalu upućenu guppy.

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sunčane naočare
13.11.2008 23:29:56   
guppy RR
Hahaahahahhahhaa,
volim vas puno user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sunčane naočare
14.11.2008 13:07:57   
Anoniman
Da se vratim na temu, mislim da je to sve zbog proizvođača naočara... da bi ih oni prodali.

Jednostavan primer ću vam dati:

Odete na internet šta vam treba da biste izvadili novu ličnu kartu. Sve donesete, i na šalteru vam vrate obe slike koje ste doneli. Pitate zašto piše da trebaju ako ne trebaju, a teta na šalteru kaže: "Bunilo se društvo fotografa što na spisku ne stoje i 2 fotografije, kao, eto, oni ostaju bez posla". user posted image

E ja mislim da je tako i sa sunčanim naočarima za decu. Neko je počeo da ih proizvodi, pa su izmislili da je sunce silno štetno po dečije oči...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sunčane naočare
31.5.2009 16:03:44   
bebać
Imam 3 para,2 crne i jedne bijele,obične,nisu markirane iz robne kuće kupila u nekoj radnji....meni je teško naći oblik...odgovara mi strogo četvrtast,nešto slično što je Tasha postavila u prvoj slikici,jer imam duguljsto lice...i onda naočare vizuelno 'skrenu pažnju na sebe'user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sunčane naočare
31.5.2009 16:45:06   
bebać
e ovakve imam

user posted image

pošto se u zadnje vreme nose ove pilotske/policajke kako li većuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sunčane naočare
31.5.2009 20:52:23   
Ana RR
Jednog dana kada nađem naočare koje neće biti velike za moju glavu ima da objavim celom svetu!!!!!!!!!!!!! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sunčane naočare
1.6.2009 9:04:29   
Lu
IZVORNA PORUKA: lu

A to za djecu,pa mislim dokle ide ovo pretjerivanje,staviti im sunčanice od rođenja pa nek i nevide svjetlost dana kako treba,uh to je čisto preuser posted image

ccc,kako sam nekad bila puna predrasudauser posted image
Nešto sam promatrala svog sinčića proteklih dana na suncu...dijete baš škilji digne nosić iskezi zubiće i skoro zatvori oči,baš mi ga žaouser posted image
Al da mu sad stavim sunčaniceuser posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sunčane naočare
9.6.2009 19:29:36   
marince1
IZVORNA PORUKA: bebać

e ovakve imam

user posted image

pošto se u zadnje vreme nose ove pilotske/policajke kako li većuser posted image




Ja imam iste ovakve,ali svetlije boje,nekako braon sa zlatkastim ramom!OBOZAVAM IH!Moj moto je ''nigde bez gacica i suncanih naocara'' user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sunčane naočare
9.6.2009 23:51:56   
koraljka
mm ima ray-ban jubilarne generalke 1935-1985, sa dubokom pozlatom i reflex gold staklima. ne da ih ni-ko-me! doduše, malo su velike, inače bi bile moje. ali su savršenstvo... user posted image  

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sunčane naočare
20.9.2014 19:53:21   
dunja RR
Žene pomagajte user posted image

Oduvek kupujem obične cvike za sunce, ništa markirano, traju jednu, ponekada dve sezone.
Uzela bih sada neke, nemam vremena da obilazim radnje pa sam mislila da naručim preko neta. Na FB prodaju dva para za 1000, ali ne znam za koje da se odlučim od ovih. Tu mi vi trebate user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kontam da bi mi stajali ovi modeli. Oduvek me zanima da li stvarno ove jeftnije cvike štite od UV (a piše na njima da štite)?

Nevezano za UV razmišljam da li ipak da uzmem neke skuplje prvi put u životu. Koje vi kupujete?

I da li neko ima link neki gde ima još lepih a povoljnih cvika, slučajno :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.9.2014 19:54:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu koraljka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sunčane naočare
20.9.2014 20:27:10   
branki*
dunja,ja bih uzela druge i trece,razliciti su tipovi naocara i imas uz razne kombinacije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sunčane naočare
20.9.2014 20:33:33   
dunja RR
Branki tnx, baš tako sam i ja mislila :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here