|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Supa iz kese
22.11.2008 12:55:14   
guppy RR
Mama bi me grdila što ovo pišem...
ali ja OBOŽAVAM supu iz kese.

Mislim, nemam ništa protiv dobre domaće supice, mmmm, ali nekad poželim baš ovo veštačko stvorenje... Knorr supu ... iz kese user posted image
Ima li još ko? user posted image

E da.. šta me motivisalo da ovo napišem?
Sama sam danas kod kuće, ne kuva mi se za sebe, pa sam upravo skuvala jednu :)
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Supa iz kese
22.11.2008 13:26:17   
kumara
I moj muz i ja je cesto jedemo. Meni su najdraze one pojedinacne koje se rastvaraju u prokljucaloj vodi, u solji. Najlakse su za pravljenje, a i super su mi ukusne.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Supa iz kese
22.11.2008 15:18:24   
Anoniman
Ja više volim onu u kocki, "Dobra" supa se zove, kao prava bude! Ali se trudim da Luki dajem samo "pravu" a ne veštačke!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Supa iz kese
22.11.2008 15:32:55   
Lu
Kod mene nikako neprolazi,ako nema mesa od domaće koke,iznutrica ili telećih kostiju,to za mene nije juha.
Ja imam privilegiju što u susjedstvu uvijek mogu da kupim domaće i svježe,a imam svoj vrt pa bi bilo šteta da to sve neiskoristim.
Jedino ponekad sebi napravim onu s gljivama,i znam taj prah dodati u umak ili kuglice od mesa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Supa iz kese
22.11.2008 15:59:26   
guppy RR
AHA!!!
Uhvaćena si na delu!!!!!!!!
user posted image




< Poruku je uredio guppy -- 22.11.2008 19:00:49 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Supa iz kese
22.11.2008 18:53:24   
andrijana
Ja sam se navadila na neku sa povrcem,mislim da proizvodi "Mladost",ima seckane crvene paprike unutra!user posted image Mnogo je dobra iako nikad nisam bila pristalica "vestacke" supe.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 0:47:24   
Anoniman
Ja sam od svekrve naučila da kuvam pravu supu. Žena zaista kuva FENOMENALNU supu! A sada i ja kuvam FENOMENALNU SUPU! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 10:03:46   
guppy RR
Znaš šta MLADA DAMO, otvori nam lepo temu u napiši recept te fenomenalne supe.
HOĆU I JA!
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 14:29:31   
Anoniman
A jel mora nova tema? Pa ovde je već reč o supi... Ja ću da ti napišem (recept za jednu sasvim običnu supu, verovatno je spremam kao i svi ostali user posted image ), a ti ako hoćeš, prebacuj u novu temu!

Uzmeš veeeeeeeeliku šerpu (ima supe za nas... 8-oro otprilike), naspeš vode, ubaciš neke kosti sa malko mesa (bilo koje kosti nakon što očistiš pile, ili neki deo teleine... u principu, ako voliš da jedeš bareno meso, ne moraju biti samo kosti, može i meso, ja po nekada ubacim cele batake), ubacim šargarepe... i ostavim da proključa, onda smanjim vatru da tek-tek malko brboće. I tako ga ostavim nekih 2 sata. Ni ne gledam u supu, eventualno pogledam povremeno dal treba dosuti još vode. Onda stavim nekih... 1-2 supene kašike vegete, ostavim tako 15-30min da brboće, izvadim meso i šargarepu, supu procedim i vratim u nju šargarepu i zakuvam domaće rezance (moja svekrva ih pravi).

Ako sam kuvala meso u supi, iskoristim ga za glavno jelo, uz krompir pire i sos od paradajza.

ps. Supa se ne kuva poklopljena. Znam da je vegeta kancerogena, ali šta nije? Naravno, za ovaj postupak imam vremena samo nedeljom ili ako sam na godišnjem, jer ne volim da ostavljam upaljen šporet i da odem od kuće...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 17:42:17   
andrijana
Ja volim da ubacim i malo persuna,paskanata i jednu oljustenu glavicu luka. Domaci rezanci obavezno,kupovni su kao gliste...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 17:53:51   
Lu
I ja volim da uz sve to ubacim malo graškauser posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 18:19:48   
guppy RR
Vidiš... ja je kuvam ono tipa: voda, cela glavica luka, šargarepa i celi bataci ili belo meso i ostavim to da se kuva samo sat do sat ipo vremena. Ne solim nit išta, to mi je dovoljno ukusno, a ako mi se jede slano ubacim jednu pileću kocku za supu. Za ručak tako bude i meso i šargarepa, a i supa boga mi user posted image

Ali... meni još uvek fali Knorr veštačka supa hahaha, posebno ona sa pečurkama user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 19:24:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: guppy


Ali... meni još uvek fali Knorr veštačka supa hahaha, posebno ona sa pečurkama user posted image


Pa ti budi iskren...Ok,sad ću da prepravim postuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 20:10:38   
kumara
Ja se i dalje drzim supa u kesici... Valjda cu poceti da pravim prave stvari kad budemo imali bebicu. user posted image user posted image user posted image

guppy, mozda bi mogla ovo da ubacis u onaj deo sa receptima, pa da tamo stoji. Sta mislite?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Supa iz kese
23.11.2008 22:53:18   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  Ja i recepti...??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 0:20:26   
guppy RR
Ćuti tašo... ako je to najbolja supa, meni je svejedno jel to jedina stvar koju ti znaš da skuvaš
Mislim da oni recepti još ne rade OK, proveriću sutra i staviti tamo "Tashina domaća supa" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 8:25:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

Ali moraš dodati i ono što su dopisale andrijana i lu!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 12:49:21   
kumara
Stvarno, mogle biste vi ozbiljne mame da ponekad dodate nesto u recepte. Meni je ta deo sa receptima skroz super ideja, ali sam se bas user posted image kad sam videla da je prazan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 13:08:19   
Anoniman
Ima OVDE po nešto Lenka! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 13:17:23   
kumara
Hvala Tasho!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 13:45:44   
guppy RR
Nisam se šalila...
Dodala sam vaše supice u Recepte user posted image

VIDI OVDE

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 13:50:11   
kumara
Toooo guppy! Super!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Supa iz kese
24.11.2008 13:54:31   
Jeca*
Ja obožavam da kuvam. Takođe stavljam u supu paškanat, celer, šargarepu, glavicu crnog luka i najčešće šniclu junetine. Kockica supe obavezno, kad provri. Ja sve ovo kuvam u expres loncu. A evo i saveta kako da od toga nastane čorbica poput one u restoranu (ja njih baš volim). Kada se sve skuva ubaciti u mixi, izmikasti i povrće i meso, vratiti u vodicu u kojoj se kuvalo (naravno u koju je već ubačena kocka supe ili vegeta i obavezno peršun). Onda bude onako gušća smesa, može se dodati i 2-3 kašike brašna i mešati da se ne zgusne previše (ja ako stavljam brašno, najčešće ga pripremim sa malo vode u nekoj šoljici pa sipam kao tečnost, da ne bi nastale gromuljice). Onda je to prava domaća čorbica koja se servira sa kašikom pavlake npr. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Supa iz kese
27.3.2010 20:52:17   
Anoniman
Ja obozavam one iz kesice, ne volim domacu kako je prave moja mama, baba... al zato svekrvina je njam njam!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Supa iz kese
27.3.2010 21:04:41   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: guppy RR

OBOŽAVAM supu iz kese.


E da.. šta me motivisalo da ovo napišem?
Sama sam danas kod kuće, ne kuva mi se za sebe, pa sam upravo skuvala jednu :)



I meni je mnooogo lepsa.... a cak kazu da  kad Dr zbog neceg preporuce supu obavezna je ta iz kesice! A sto ne znam!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica
Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here