|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tajmirani odnos
10.3.2009 13:30:42   
Anoniman
Na rr.hr sam pronašla temu, nisam primetila da vam je potrebna, ali možda samo niste spominjale... user posted image  Kopiram vam post odatle:

Zanima me kako stojite sa reakcijom vasih partnera kad treba prakticirati tajmirani odnos (za vrijeme ovulacije).
Znam da vecinom pratite ili bazalnu temperaturu ili koristite LH trakice i tako mozete odrediti najbolje vrijeme za odnos.
Da li vasi partneri osjecaju odbojnost prema tome, smatraju li to forsiranjem sexa, smeta li ih ako zelite bas tada sex i sputavali li ih to da budu opusteni?
 
Kod mene je situacija ovakava.
 
Prvo je bilo - ja ne mogu onda kad me silis, to mi je grozno.
Pa je bilo - ne zelim da vise pratis bazalnu temperaturu, to i mene opterecuje i ne mogu vise uzivati u sexu.
Pa onda - kupi si LH trakice, tako ce nam biti lakse - trakice kupljene.
Pa zatim - trakica mi je tamna, trebali bi - uh, kak je meni mrsko kad bas moram.
Pa onda vise ni ne koristim trakice, nit mjerim temperaturu, nit spominjem znakove ovulacije - ne bi se on sam sjetio zapoceti sex ili potruditi oko toga da se sjeti da radimo na njegovom potomku.
Jucer onako usput spomenem da mislim da ovuliram jer me bolio trbuh i imala sam laganu sukrvicu - on, super, kad dodjemo doma iskoristiti cemo to za sex.
Kad smo dosli doma, njega prosla volja, jer sam se ja "cerekala" i slucajno ga laktom udarila u bradu. Moj lakat to nije ni osjetio.
 
Da li je to odbojnost prema tempiranom sexu ili mu se naprosto od svega toga gasi zelja za mnom opcenito?
Sto vi mislite?
Ocito je da stalno trazi neku ispriku da nemamo sex, ali jos uvijek ne mogu dokuciti razlog tome.
Lijecnici nam daju 4% sanse za prirodno zacece, a na ovaj nacin nemamo bas nikakve sanse. Prisiljena sam ici na MPO, hocu - necu. Pa naravno, njega ne boli i to je definitivno linija lakseg otpora.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 13:41:18   
Modessty
Uh! Jadna ta žena! Ona očigledno nema podršku partnera.

Nije samo muškarcima teško da imaju tajmiran odnos, teško je i ženama. Treba im staviti do znanja da nisu samo oni ti koji se "muče".

Dešavalo nam se da bežimo jedan od drugog kad znamo da "sad treba". Nekad meni nije ni do čega, nekad njemu. Dešava se to. Ali je bitno da jedan drugog podržavamo i da smo svesni toga da imamo zajednički cilj.

Ako se volite i ako podjednako jako želite bebu, neće vam baš toliko teško pasti tajmirani odnos.

Uostalom, jeste li čuli za toplu kupku, vino, sexy veš... user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 14:31:22   
Anoniman
Slazem se sa Modessty. Sigurno je jako tesko raditi bilo sta bez podrske partnera, a kamoli neku tako ozbiljnu stvar. Mislim da taj par ima neku drugi problem i mislim da je potrebno da oboje zele dete i da imaju zelju da urade sve sto je potrebno da bi ga dobili. Ipak, ja sam mozda malo drugacija, ali posle njegove takve reakcije i takvog ponasanja, ja bih se ozbiljno zapitala da li zelim da rodim dete takvom coveku user posted image  Mozda sam ja malo drska, ali za dete je potrebno dvoje user posted image
Sto se tice parova gde oboje zele dete, normalno je da malo dosade ti tempirani odnosi i pracenje ovulacije, ali zna se zasto se to radi. Uvek moze da upali sexy ves, vino, svece, romantika, ili sex gde do tada niste probali, bilo sta sto vam podize adrenalin i budi zelju. Sto se mene tice, mislim da od sada mm nece znati kada je ovulacija i kada su plodni dani, jer u tom slucaju on to onda nece smatrati tempiranim odnosom, vec samo mojom zeljom da ga iznenadim vinom i sexy vesom user posted image  Budite malo pametnije (da ne kazem lukavije) od njih user posted image  Stvarno mislim da je za nasu trudnocu jako bitna i njihova psiha, a ne samo nasa.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 15:06:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Stvarno mislim da je za nasu trudnocu jako bitna i njihova psiha, a ne samo nasa.


Slažem se. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 15:19:36   
Ana RR
Kada sam pocela da pratim folikule, prvi mesec je bilo sjajno. Ali sledeci mesec mi je nekako bio jako tezak i nisam imala uopste zelju za sexom. Jedva sam pregurala taj mesec. Ali vise se nisam tako osecala, i moram priznati da nikad tokom sexa a ni posle, ne razmisljam e da li smo sad napravili bebu? Uzivam dok se mazimo, i ne razmisljam ni o cemu.
Moj dragi nema problem sa tajmiranim odnosima, njemu je bitno da smo zajedno i da se volimo, a da li je to zato sto je rekla dr da tad treba ili ne, to njemu ne predstavlja problem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tajmirani odnos
10.3.2009 17:42:52   
ljubičica
Ja ponekad posle vođenja ljubavi pomislim da li smo ga napravili i to uglavnom kad mi je vreme ovulacije, ali ja mislim da je to normalno da žena pomisli na to. Inače, malo su nam češći odnosi oko plodnih dana, ali ne doživljavamo to kao neko moranje. Mada, mm kad dođe sa posla uglavnom je umoran pa se ja onda potrudim da ga razonodim kako mu to ne bi došlo teško user posted image .
Ponekad mi kaže da sam napasnik i kao ljuti se, ali kao njemu je sve nešto loše user posted image
Kako žena tako i muškarac treba psihički da bude spreman na malo mučenja user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tajmirani odnos
14.3.2009 12:45:32   
Buba76
Tako je ljubicice.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tajmirani odnos
9.6.2009 9:56:12   
Modessty
Iju! Ja zaboravila da imamo i ovu temu! user posted image user posted image user posted image A i ja sam pisala!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tajmirani odnos
13.6.2009 0:13:31   
Anoniman
Ja se vama žene divim!

Videle ste da sam se prebacila u čekalice. Koliko god ne želela da razmišljam o tome koji je dan ciklusa, ipak nekako uvek znam. Bez opterećenja, ali znam.
I uglavnom kada su to ONI dani meni nije do odnosa, nekako mi je to JAO MORAM! user posted image
Uopšte ne mogu tako. I trudim se da ne brojim dane u mesecu, trudim se da ni ne zapamtim kada sam imala, jednostavno da obrišem datum iz glave i ne mislim o tome. Za sada ide, mada, nekako uvek znam makar otprilike da je to taj famozni 12-13-14ti dan... user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tajmirani odnos
13.6.2009 0:15:48   
dunja RR
ja vise nikada necu imati tajmirani odnos, prakticno a i teoretski je ne moguce....koliko sam ga mrzela -sada mi nedostaje...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tajmirani odnos
13.6.2009 0:16:20   
Anoniman
Zbog jajovoda? 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tajmirani odnos
13.6.2009 0:16:45   
dunja RR
pa da....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tajmirani odnos
13.6.2009 0:17:09   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tajmirani odnos
13.6.2009 0:21:22   
sosa
meni se smucio seks,da mi je neko rekao pre par god ne bih verovala..

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 0:17:26   
dacica
nema nista gore....user posted image ni za nas,ni za njih...meni prvoj bas tad nije do seksa,kad moram..a ne kad ja zelim...uzas...a,onda se naravno ljutim kad on kaze...joj,ko ce sad.....

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 0:23:10   
vodolija 82
dunjice takodje,nemam tajmiran odnos,nazalost s'te strane,ali zato bar uzivam u sexu s'druge strane,bar negdje da uzivamuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 0:25:00   
Verus
uf slazem se...odlucila sam zato da ovaj mesec ne pratim uopste ovulaciju ni nista drugo, samo da vodimo ljubav kada nam se hoce, pa ako bude bice a ako ne ,jbg sledci mesec...
IZVORNA PORUKA: dacica

nema nista gore....user posted image ni za nas,ni za njih...meni prvoj bas tad nije do seksa,kad moram..a ne kad ja zelim...uzas...a,onda se naravno ljutim kad on kaze...joj,ko ce sad.....

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 0:28:12   
dacica

IZVORNA PORUKA: Verus

uf slazem se...odlucila sam zato da ovaj mesec ne pratim uopste ovulaciju ni nista drugo, samo da vodimo ljubav kada nam se hoce, pa ako bude bice a ako ne ,jbg sledci mesec...

to je najpametnije...ali videcemo nesvesno da li ces da racunas.....
lako je reci....ali psiha je CUDO....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 0:32:13   
Verus
dacice, racunam vec godinu dana....brojim dane, radila LH trakice, radila testove, sve kao OK...znaci vec sam prosla svo to mucenje i plakanje i testove trudnoce, ocekivanje i razocarenje....shvatila sam da ce to ili desiti ili nece, ma sta god da ja radila.  Neka sudbina postoji, tako da, moje LH trakice i aparat sam dala drugarici koja isto pocinje da pravi bebu, a ja cu ovog leta da kuliram i da pustiim da sudbina i zivot uzmu svoj tok, a ako ne zatrudnim jos za godinu dana, ici cu na hsg.user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 1:01:12   
Dora
Psiha je čudo, da...
Evo, ja juče dobila, pa se s**njala. Kaže mm- kako da zatrudniš kad vodimo ljubav "samo kad su tebi plodni dani?" To je par dana mesečno.
Možda je u pravu, nikad ne znaš kad može da "ubode".user posted image nisam pametna...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 1:15:53   
Verus
jeste dora, nasi odnosi su se sveli na tih nekoliko dana u mesecu...tuzno ali tako je. Zato sam odlucila da na bar, dva meseca zaboravim na to, i vodim ljubav zato sto mi se se vodi sa mm, a ne ovako...malo mi je to sve postalo nekako...jadno..

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 1:18:53   
Dora
Ma nemoj tako, nije jadno, ti se samo boriš za nešto bitno, ali to nije baš fer prema muževima... ne znam zašto ali nije. A nije fer ni prema ženi koja je opterećena drugim stvarima a mora da kao uživa sa mužem. Ja ne uživam u tih nekoliko dana, iskreno.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 1:21:57   
Verus
Ni ja istouser posted image joj Doro, tako sam pre uzivala u tom sexu! Bas sam bila energicna, i uvek spremna za akciju, a sad ko neka babauser posted image treba mi sto godina da se samo napalim toliko nisam opustena!  Nije ni cudo sto mi se ne zakaci vise taj smokiuser posted image zato hocu da probam to da menjam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 1:29:04   
Dora
Uveče uz romantičnu večericu po koju čašu vina ili tako nečega, pa polako na tenane...ne misliš ni o čemu, uživate... i tako češće malo...pa da vidiš kako će se "uhvatiti"...
Ja sam prvi put zatrudnela na moru. U mesec dana smo samo jednom spavali i to smo se aj da kažem, kao, pazili, i desilo se. Tačno se sećam tog dana. Drugi put isto na moru. U apartmanu sa jednogodišnjim detetom, nema šanse, al ajde, jednom tiho na brzinu... I opet smo se kao pazili ali izgleda kad te hoće, hoće. Sećam se, prošlo je 10 dana od te noći, ja muku mučim... povraćam. Mislim, pokvarila stomak, al kako samo ja? Joj, kad sam ukapirala, došlo mi da se ubijem!user posted image
A sad, evo, mesecima ništa, a ne pazimo. Moraću što pre na moreuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tajmirani odnos
14.6.2009 1:35:11   
Verus
i moja mama je zatrudnela na moru! Ih, a meni mora ni u blizini, a jel moze jezero?user posted image Slazem se sve je u opustenosti, a opet, tesko je to odraditi.  Vidim da puno ljudi zatrudni kad piju, pa moracu i to da probam! Joj Dora, ja to sve kao isplaniram, pa budem TAKO umorna da mi nije ni do cega, nego samo pravo u krevet....a blesava sam jer hocu sve da postignem, a nemam pomoci, pa se namucim. Moram da zaboravim na cistocu i da skontam da ne moze uvek biti usisano i sve sklonjeno, a jbg tesko budali objasniti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here