|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tata i pripreme za bebu
28.1.2010 20:14:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

mozda da otvorimo temu:Tate i priprema za bebu...(njihovo angazovanje, ucesce, nasa ocekivanja i to..)
pa da kopiramo ovih nekoliko zadnjih postova?



IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ali kaaaaaaako bre nemaju ni malo osecaja.... cak i kad je MM gledao sta je moja mama kupila nije nista imao od reakcije jednog tate... kao da je to sve za nekog drugog ili ... sta znam... bas mi nedostaje to da je i on usplahiren...


jao a moj se raznezi...
rekao je da ce da kupi sto onih portikli sa natpisima: Dady I love you, tatina dusa...
potpuno pukao covek...





IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nije puuno zainteresovan kad ga pitam za misljenje .... kaze ionako ces ti na kraju  kupiti ono sto ti mislis!!! I covek je u pravu





ovaj moj hoce mucenik ali radi pa ja sve sama kupim...hahahha
juce bio u prodavnici i doneo mukica Becutan vlazne maramice, kaze:
"pominjala si ovo pa ja kupio da vidimo da li su dobre"
mislim da je jos vise raznezen na pomisao o bebi nego ja...ponekad...
ali on je takav,..maza...i hteo je devojcicu.



Zasto ja non stop mislim o benkicama, bodijima, flasicama, cuclama,posteljini, krevecu...?
On dodje kuci a ja bih sve da mu ispricam i da o tome razglabam sto sati...
moze da izdrzi neko vreme ali...

Sta kazete trudnice i mame? I NARAVNO TATE!!!
da li ih smara ta prica jer nemaju osecaj toliko jak o dolasku bebe jos uvek?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tata i pripreme za bebu
28.1.2010 20:22:31   
Anck Su Nmaun
Uvek sam mislila kakav ce biti kad dodje vreme za ovo... i mogu vam reci bolji nego sto sam ocekivala .... mnogo vise user posted image da ne ureknem!

Sve sto treba , sve sto pozelim....
Nije da  je sad on NE zainteresovan ....saslusa on sve... kao sto ni ja nistaaa nisam znala pa naucila ovde , tako ni on nezna..pa kad ga pitam nezna covek ni sta bi rekao!

Jedino kad ga pitam za boju ili neko misljenje obavezno mu ponudim da bira...jer sam bi nasao tamo nesto ko zna sta!

Razgovaramo mi i o sitnicama ..ali mislim da je ipak bolje da sama odlucujem sta je naj bolje!
Ipak ja svaki dan sedim za kompom i caskam sa RR forumasicama ...sta i kako je naj bolje !?
Pa zar nije tako...nemojmo biti tako ostre prema njima! VAZNO JE da se trude!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tata i pripreme za bebu
28.1.2010 20:24:52   
indy_25
Ja sam nedavno dobila tri paketa od ovdje trznih centara tako oni to djele trudnicama. I unutra se nalaze neke sitnice djidje midje. Cuclice flasice ,reklamni proizvodi, kapica ,carapice ma tako neka sitnica. I kad sam dosla kuci moj muz je odmah ustao da vidi to ko neko djete toliko je bi radoznao i onako bas se raznjezio dok je gledao. A ja jos nista nisam ni pocela da kupujem tek aBd polovinom feb, prvo soba pa tek onda sitnice.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tata i pripreme za bebu
28.1.2010 20:29:32   
LillyT
Moj je bas zainteresovan, evo sada smo svrckali po kraju, pa smo bili i do par prodavnica, gleda pazljivo, cita sta i kako i ja to bas volim. Vidim i da jedva ceka da krenemo da kupujemo. Ono sto ne volim je to sto mi bas nista ne da da radim, on nosi kao magare, a ja seckam pored praznik ruku. I opet se mrstio sto sam stan spremala, jer me posle bole ledja, moje je da se odmaram da bi beba bila "srecnija" i da se ona ne cima. Juce mi nije dao da mutim slag, da ne zujim bebi user posted image Mutio je on...



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tata i pripreme za bebu
28.1.2010 20:32:24   
Anck Su Nmaun
Moj radi po ceo dan ..pa nema pojma sta radim po stanu..i kad se cujemo i kazem evo spremam stan...svaki put  povisi  ton - sta sad   spremas ostavljaj to!
Pa se onda izvlacim ma malo samo ovo ono user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tata i pripreme za bebu
28.1.2010 20:40:26   
minavb
I moj je zainteresovan, ali za projektovanje mreza i umrezavanje racunara.user posted image Specijalizaciju zavrsava taman pred porodjaj, a tad ce biti kasno za nabavku i pripreme tako da, ja sve moram sama.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 0:04:18   
She Ra
Mi smo podeljeni user posted image
Ja gledam stvarcice i sve nesto malo, slatko..
Dok mm gleda kolica i sedista za automobil, bez da ga ja nesto na to pritiska.. user posted image

Danas mi kaze: Isao sam u servis da popravim auspuh i video sam renoovo sediste za bebe.. 200 eur na snizenju..
A sav odusevljen, prosto moram da se i sama odusevim, kad se vec ne razumem user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 8:28:16   
Anoniman
mene moj opominje da ne stedim bas uvek sto se tice bebe...
..naravno, vise ga interesuju kolica, krevetac, police za bebine stvari, lampa
nego Avent, NUK, mrezaste gace, lanolin i slicno...

ali to je OK

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:19:04   
Shishica
Blago vama user posted image

Kod mene prica tece tako da on dodje mrtav umoran s posla, a ja zeljna price i toga da mu saopstim sta sam ceo dan smisljala.. i onda ja njemu pricam, a on spava..
E onda cak i kad se probudi nesto ga bas ne zanima da slusa o tome ma koliko se radovao i stalno mi govorio :"'Ces ti meni da rodis malu devojcicu..." i pri tom me grlio i cmakao..

Kazem mu kako kad treba da kupi ili kupi neku stvar odmah se o tome informise danima, a sad kad ceka bebu nista ne zna i ni o cemu se ne informise..bice kao marsovac kad stigne mala...

Kad bi i otisli u prodavnicu zajedno znam da bi ja gledala, a on bi samo stajao i klimao glavom ili slicno..i zezao bi stalno ili tako nesto...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:21:09   
Anoniman
Mi smo takve stvari jako jednostavno rešavali. user posted image

Ja sam kupila od garderobice šta sam mislila da treba, on je prilično pažljivo pogledao kada sam donela kući. Ali on je taj tip, šta god da mu pokažem njega zanima, i nije mu teško da tome posveti koji trenutak.

Krevetac, stolicu, kolica... to sam sve našla na netu. Pokazala mu uži izbor, i zajedno smo odlučil koje želimo. Krevetac i stolicu nam je mama donela kada je išla za Peštu, a kolica je mm sam kupio. Našao je prodavnicu u kojoj je bio najpovoljnije, dogovorio se sa vlasnikom da donese kolica iz CG jer nisu imali u boji u kojoj smo se dogovorili da želimo, i dok sam bila u porodilištu, on je otišao po njih, proučio sklapanje - rasklapanje, sve već što je bilo potrebno kako bi meni pokazao da ne zvrjim u papir. user posted image

Od prvog dana on kupuje vlažne maramice, pavlovićevu, pelene, kašice, sokiće... nikada mu nije bio problem, i tačno je znao šta treba.

Moj muž nije tip čoveka koji pada u nesvest od sreće ili se nešto specijalno raznežuje nad nekim stvarima, ali apsolutno svemu što je meni bitno on posveti pažnju.
No, što se deteta tiče, mislim da je bio sa mnom u svemu od početka. Nije imao vremena da se raznežuje nad bebi stvarima kada sam ja bukvalno pred porođaj sve kupila i svukla sa tavana.

Ali nikada neću zaboraviti njegov izraz lica nakon porođaja, kada sam se probudila iz totalne anestezije. Nikada neću zaboraviti suze u njegovim očima.

Mislim da muškarci nisu svesni toliko trudnoće kao žene, prosto, mnogo kasnije mogu osetiti bebine pokrete i ipak ih ne osete kao mi.

Recimo, pre koji dan...

Naime, ja kada nisam trudna, ja sam u hroničnom stanju gladovanja jer u suprotnom imam stomačinu (nećemo pričati o treninzima i trbušnjacima, mene to mrzi i nije tema). Dakle kada nisam trudna jedem jednom do dva puta dnevno max. No, sada, kako sam trudna, gladna sam, i jedem češće i imam stomačinu. user posted image
Uglavnom, mm i ja ručali, i ja se zavalila u stolicu, stiže Luka i leže mi na stomak. MM kaže Luki "Vidi koliki je mami stomak!", na to Luka počinje da mi pesniči stomak user posted image a MM preneraženo kaže "neeeeeeeeeeeee!" user posted image ... Da se razumemo, to u šta je Luka pesničio je salo a ne beba s obzirom na to da sam 7-8 nedelja.
Htedoh reći da mm misli na sve, i da je mnogo pažljiv. user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:27:45   
LillyT
IZVORNA PORUKA: OTI

mene moj opominje da ne stedim bas uvek sto se tice bebe...
..naravno, vise ga interesuju kolica, krevetac, police za bebine stvari, lampa
nego Avent, NUK, mrezaste gace, lanolin i slicno...

ali to je OK



I mene moj, a on je inace stedljiv, a ja sam raspikuca. Medjutim, kada nesto kazem da ustedimo za dete ili mene, ne dozvoljava. E sada, ovog mog interesuje i NUK i Avent, citao je onaj text sto si postovala, bas smo bili pre neko vece u apoteci, vidm da cita i zagleda. Mada, iskreno mislim da nece to bas da bude sjajno kada se rodi cera, jer ce stalno nesto preterivati, verujem da ce da napanji grejanje (pocetkom aprila moze da bude i hladno), a kada neko bude dosao da vidi dete, ne gine mu kompeltna dezinfekcija, ali bas kompletna. Sve mi na to lici. Zalicu se kada dodje i vreme za to....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:37:53   
Shishica
user posted image Neka, neka, i treba da ih dezinfikuje, svi ce da stipkaju, pipaju i unose se bebi u mekano, nezno lice!!!!!! Jadne bebe!!!

Za to ce i moj biti slican.. Bice kao na iglama, mislim, kad neko pridje njegovoj devojcici....user posted image Osvestice se tek kad krenem u porodiliste ili vidi bebanu...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:37:55   
lothroniell
Moj dragi ne voli da slusa o porodjaju, raznim nalazima i analizama ili kada sam ja pre neki dan rekla kako mi se cini da je pocelo nesto da mi curi iz grudi on se sav zgadio i zamolio me da mu ne pricam takve stvari, i to razumem (ja sam preterala). Ali on me svaki cas zapitkuje kako se osecam, jesam li dobro i kada nesto novo kazem uvek sledi pitanje "Jel to normalno, jel treba tako sada?" isl... Sto se tice stvari za bebu, kada smo dobili neka odelca, odma je sve hteo da vidi i pokusavao je da sakrije da se raznezio ali nije mu uspelo- provalila sam ga! user posted image Kada se bira nesto od stvari za bebu, najbitnije mu je da se meni svidja, hoce da ide samnom i nije mu tesko, uvek izrazi svoje misljenje ali ako je moje suprotno uvek pusti mene da odaberem pa se ja trudim da nadjem nesto izmedju da ne bude bas sve p[o mom. Sve u svemu ja sam zadovoljna potpuno! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:41:07   
Rivana

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Moj dragi ne voli da slusa o porodjaju, raznim nalazima i analizama ili kada sam ja pre neki dan rekla kako mi se cini da je pocelo nesto da mi curi iz grudi on se sav zgadio i zamolio me da mu ne pricam takve stvari, i to razumem (ja sam preterala). Ali on me svaki cas zapitkuje kako se osecam, jesam li dobro i kada nesto novo kazem uvek sledi pitanje "Jel to normalno, jel treba tako sada?" isl... Sto se tice stvari za bebu, kada smo dobili neka odelca, odma je sve hteo da vidi i pokusavao je da sakrije da se raznezio ali nije mu uspelo- provalila sam ga! user posted image Kada se bira nesto od stvari za bebu, najbitnije mu je da se meni svidja, hoce da ide samnom i nije mu tesko, uvek izrazi svoje misljenje ali ako je moje suprotno uvek pusti mene da odaberem pa se ja trudim da nadjem nesto izmedju da ne bude bas sve p[o mom. Sve u svemu ja sam zadovoljna potpuno! user posted image

Pazi on ne voli da slusa o porodjaju uh.... sad sam se iznervirala ti mozes da se poradjas i prolazis kroz sve a on ne moze da slusa , mnogo su muskarci razmazeni, danas sam nesto posebno kivna na njih.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:42:18   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Shishica

user posted image Neka, neka, i treba da ih dezinfikuje, svi ce da stipkaju, pipaju i unose se bebi u mekano, nezno lice!!!!!! Jadne bebe!!!

Za to ce i moj biti slican.. Bice kao na iglama, mislim, kad neko pridje njegovoj devojcici....user posted image Osvestice se tek kad krenem u porodiliste ili vidi bebanu...


Nece, nisu nasi takvi da mese decu, bas imamo razumnu i rodbinu i prijatelje. Ja mu cesto kazem da je paranoik sto se toga tice. A i njegova sestra se slaze i vec mi je par puta rekla kako smo naderale kada on krene sa svojim glupostima.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:43:15   
Trcosava
Hm ovde moram da pohvalim mm, nije mu ništa bilo gadljivo, do te mere da je gledao kako me ušivaju... za bebca je ili on sam kupovao ili zajedno

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:43:25   
Shishica
Da, da...!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:44:23   
lothroniell
Salusa on mene ali iskreno i nije mi neki sagovornik kada ne znam puno o tome... A ja posto mi se sad sve vrti oko tih stvari stalno ga smaram, i onda kada pricam neke detalje i pojedinosti on se zgadi i zamoli me da mu takve stvari ne govorim... user posted image Njegova sestra mu je rekla da je uzasan i da treba i na porodjaju da bude, kod nas to ni ne moze a i da moze ja mu ne bih dala a ni on se bas busao da bude prisutan! I ja mu ne zameram na tome nikako- razumem ga! user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 29.1.2010 10:48:39 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:44:34   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Rivana
Pazi on ne voli da slusa o porodjaju uh.... sad sam se iznervirala ti mozes da se poradjas i prolazis kroz sve a on ne moze da slusa , mnogo su muskarci razmazeni, danas sam nesto posebno kivna na njih.


user posted image user posted image user posted image user posted image tako nekako i ja mislim - opet.. moj je drugačiji po tom pitanju


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:54:14   
Lu
Ja iskreno ne znam šta da kažem za svoguser posted image
Apsolutno ga nije zanimalo ništa što ja kupujem za bebu,izgovor je, ti si tu ja radim i nemam vremena kad dođem da se bavim time.
Recimo više se sad interesuje i kupuje malom odjeću,obuću,igračke i ostalo.
Doduše on je mi tako i rekao, ja ću da preuzmem malo više brigu o sinu dok on malo poraste,ja sad nisam tu a i mene ovo sve plaši,ta mala beba i njene male stvariuser posted image (bar je bio iskren).
Kad je jednom došao iz Italije i vidio dječju sobu koja je bila prazna kad je otišao,onako sa obojenim zidovima,krevet sa spremljenom posteljinom,komodom za presvlačenje,igračke,robica u ormarima ispeglana,čak sam i bočice poredala...ostao je u čudu,valjda je shvatio to je to,bliži se user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 10:54:56   
engimengi
Prati moju trudnoću ko neka žena,samo cita na netu i prica mi sta ce i kad da mi se desi!!Dok sam morala da lezim i on isao u kupovine sve je posebno donosio za mene,pazljiv je bas,brine uzasno,kupuje lekove,ide samnom na preglede...A stvari za bebe gleda kad mu pokazem,al kaze prepustiće sve meni,kao ja radim sa bebama pa znam sta treba.user posted image Pregledao moj spisak za kupovinu i za sve me pitao sta je to i cemu to sluzi!?Smesan mi je...ne mogu da ga zamislim sa bebama

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 11:16:09   
Unica
MM je po tom pitanju za svaku pohvalu... sve ga interesuje, ide redovno sa mnom na UZ ( i raduje se kao pravi ponosni tata) i stvarno mi je u svemu podrska. od prvog dana se izjasnio da hoce da prisustvuje porodjaju da ne propusti prvi bebin plac... user posted image
svaki dan kad dodje sa posla poljubi me i onda se "pozabavi" stomakom i bebicom. i to traje sve dok ne zaspi. mislim da mi je to najlepse u trudnoci, kad ga gledam kako se mazi i prica sa njom. pre neki dan je dok sam lezala u krevetu na boku stavio jastuk pored stomaka, legao i obema rukama obuhvatio stomak i tako zaspao (a i bebica se umirila). taj prizor mi je bio nesto najdivnije.user posted image
u kuci mi pomaze skoro oko svega- ne kuva (to mu jedino zameram) i ne pere sudove ali to mu ja ne dam jer za  2 tanjira potrosi svu toplu vodu i pere pola sata user posted image
sto se tice kupovine tek smo u planovima, nista jos nismo nabavili ali mislimm da ne bih prezivela da ista kupim bez njega... stvarno zeli da ucestvuje u svemu... i ne bih mu ni uskratila to zadovoljstvo...
al ga nahvalih... samo da ne vidi ovo pa se uobrazi user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 11:20:28   
indy_25
Moj isto zeli biti sa mnom na porodjaju i to ce sve propratiti kamerom mada ga je strah priznao mi je. Ide sa mnom na svaki UZ kod babice ne ide sa mnom. Nije ni pretjerano zainteresovan a nije ni da nije nimalo . Ocjenila bi ga kao zlatna sredina user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 11:22:33   
Anoniman
Ja nikada nisam želela da mm ide sa mnom na UZ, niti bih ikada poželela da ide sa mnom na porođaj.
Potpuno razumem šta je loth htela da kaže, i ne slažem se sa Rivaninim komentarom. user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tata i pripreme za bebu
29.1.2010 11:27:38   
indy_25
Tasho a koji je razlog zasto ne bi voljela da muz ide s tobom na porodjaj? Ja svog nikada nisam tjerala cak sam mu rekla ako ga je strah nek ne ide ali jednostavno on to zeli a meni je to nesto predivno i prelijepo jer ce gledati rodjenje naseg djeteta i mislim da ce meni biti velika podrska.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here