|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tate, kako ste se osećali....
28.11.2008 14:22:25   
Anoniman
Evo, na jednom forumu je jedan tata otvorio temu koja se zove isto kao i ova moja. Ovo je početna porukia, ja sam se ksroz raznežila, i morala sam da vam je kopiram, možda čak i ohrabri ostale muškarce da pišu...

Drage tate,

kakav vam je bio osecaj u trenutku kad ste saznali da ste postali tata ? Kakav vam je bio osecaj prvog dana kad je beba dosla kuci?

Ja sam bio u porodilistu u trenutku kad se moja Jelena porodila i svi me zivi iscepali i cestitali, ja sam u tom trenutku bio totalno zbunjen, jos kad su mi pokazali Kaju na pola minuta nisam znao da li pre da je slikam ili gledam.

Prvi dan kad je beba dosla kuci ja mislim da sam 12 sati prestojao ispred krevetca i gledao kako ona pavka, zeva, proteze se, a kad se totalno umiri odma se ufrkisem i gledam u grudni kos da vidim da li dise.

Mogu samo reci da je bozanstveno biti tata user posted image

 
IZVOR
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tate, kako ste se osećali....
17.1.2011 1:26:07   
smeško
Tata Sneško:

Nešto mi se čini da ću i ja ovako!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tate, kako ste se osećali....
17.1.2011 1:32:16   
Nensi*
Pokusacu da nagovorim mm sutra nesto da napise ovde user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tate, kako ste se osećali....
8.1.2012 23:22:26   
deki.rs
dobra tema. Ovako, ja sam mogao biti kraj zene odmah nakon porodjaja i videti bebu al sam lud i zbunjen {ha ko joksimovic} otisao kuci misleci da ce zena da mi se porodi ko zna kad, kad eto nje posle tri sata, javlja mi da je rodila sina, da su dobro. Samo sam plakao i plakao. Sve dok nisu dosli kuci bio sam jako zbunjen. E kad sam ih dovezo kuci bio sam najsrecniji u zivotu, i tog momenta sam poceo da zivim novi zivot, stari kao da nisam nikad ziveo. Sve mi je bilo beznacajno sem da mi oni budu zivi i zdravi. Jos uvek se tako osecam i ucinio bih sve za njih.

samo onaj ko je dobio dete zna sta se oseca tog momenta, tesko je to opisani, neogranicena sreca.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tate, kako ste se osećali....
8.1.2012 23:25:01   
boba 11
user posted image user posted image user posted image
Svaka cast na iskrenosti retki su muskarci koji pokazuju svoja osecanja

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tate, kako ste se osećali....
8.1.2012 23:30:03   
deki.rs
hvala, nije tesko :} kako tesko kad sam toliko ispunjen da cu puci :}

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tate, kako ste se osećali....
9.1.2012 0:02:17   
mikica sa
svaka ti cast deki, na ovom opisu! user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tate, kako ste se osećali....
10.1.2012 17:44:59   
deki.rs
hvala mikica user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tate, kako ste se osećali....
18.3.2013 11:54:09   
kvazar
Pozdrav svima!
Ja sam bio van sebe od sreće kad su mi javili da sam dobio sina, prvi put sam bio zbunjen, uzbudjen i mislio sam da će mi srce pući od sreće...a plakao sam kao malo deteuser posted image jer sam u prethodnom braku bio bez dece 18 god i prošao kroz 5 vantelesnih oplodnji bez uspeha...Možete zamisliti kako sam se osećao kada sam dobio dete ,teško je to opisati....A tek kad sam postao tata i drugi putuser posted image

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tate, kako ste se osećali....
18.3.2013 12:26:14   
jovana13

IZVORNA PORUKA: kvazar

Pozdrav svima!
Ja sam bio van sebe od sreće kad su mi javili da sam dobio sina, prvi put sam bio zbunjen, uzbudjen i mislio sam da će mi srce pući od sreće...a plakao sam kao malo deteuser posted image jer sam u prethodnom braku bio bez dece 18 god i prošao kroz 5 vantelesnih oplodnji bez uspeha...Možete zamisliti kako sam se osećao kada sam dobio dete ,teško je to opisati....A tek kad sam postao tata i drugi putuser posted image


user posted image user posted image user posted image cestitam od srca lepo je cuti ovako nesto i da ste se ispunili kao otac posle toliko godina!

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tate, kako ste se osećali....
20.3.2013 17:18:57   
kvazar
Ma ja neznam kako bih mogao opisati koliko sam srećan...uživam sada dok ih gledam kako se igraju i vole,kao ja i moj brat nekada...jedino mi je žao što "kasnim u razvoju" tj. što sam sada već skoro unuke mogao imatiuser posted image i što nisam tako vitalan kao pre 10-15 god. sustižu me godine, pa deci nemogu da pružim sve što sam zamišljao i želeo...ali imaju mladu mamu koja sve nadoknadjujeuser posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tate, kako ste se osećali....
3.9.2013 20:39:33   
prof robinzon
Nisam bas vest u opisivanju osecanja ali kad sam cuo da je sve u redu sa mojim devojkama cuo se onaj kamen a posto je bilo pola tri ujutru i bio sam sam kod kuce nisam imao sa kim ni da se napijem
pa jeste tu najveca radost bez ikakvog razmisljanja

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here