|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Temisvar - Shoping i obilazak :)
7.11.2012 9:03:11   
Shishica
Planiramo u ponedeljak da odemo do Temisvara mm i ja ako bude slobodan..

Ljudi pricaju da su im stvari i obuca jeftiniji nego kod nas, da je grad mnogo lep (ne znam u kojoj kolicini sada u novembru..), spominju Julius mol veliki trzni centar.

Ako je neko bio u svojoj reziji svaki opis je dobro dosao user posted image

Najbolji nacin za placanje, sta obici, gde ima sta jeftinije i tako.. Kada se vratim stavicu lep putopis ako me lepo uhvati inspiracija user posted image , a verujem da hoce..
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
7.11.2012 12:27:05   
Shishica
Niko??

Samo da javim da necemo ici u ponedeljak, neki drugi dan ce biti, ali pricu cu da stavim..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
7.11.2012 13:12:56   
isidora88
ja sam na drugom forumu (ana) videla da idu u temisvar, ali nisu nesto odusevljeni, slab je izbor uglavnom.
ja uvek glasam za segedin.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
7.11.2012 13:40:11   
viking
Ja sam bila u Temišvaru pre dve godine, nisamo išli u šoping nego onako, za vikend i meni se nije dopalo.
Grad izgleda kao da su se fuzija i fisija desile u isto vreme. Sve se raspada, nema neoljuštene fasade, ali ako upotrebiš maštu, možeš da zamisliš kako je nekada davno to bio lep grad. Ima lepih momenata, ali to su samo - momenti. Naći restoran čak i ucentru grada je prava umetnost, a ušli smo i u taj najveći njihov tržni centar, mislim da se zove Julius, i meni se ništa nije dopalo. Zato ne znam cene, jer ništa nisam kupila. Moguće da je jeftinije, ali jeftino i izgleda.
Već kad dođeš na granicu, koja otprilike izgleda onako kako ja zamišljam granicu između Gruzije i Južne Oset_ije, već ćeš naslutiti šta te čeka.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
7.11.2012 14:56:42   
Shishica
O Boooze user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
7.11.2012 15:08:43   
viking
Sad kad čitam post, vidim da sam malo bila oštra, ali "problem" je što ja dosta putujem i stvarno su mi visoki standardi. Naravno, uvek je tu i stvar ličnog ukusa. Dok ne odeš, ne znaš.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
13.11.2012 21:52:29   
anamari
draga ja nisam isla ali moja najbolja prijateljica je isla i provela se divno nakupovala dosta stvari tako da svakako neces pogresiti da odes u soping

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
14.11.2012 8:37:07   
Shishica
Jao kakav lep tracak Suuunca user posted image

Idemo mm i ja u subotu, verujem da ce mi biti lepo.

Viking, razumem sta kazes i razumem da ipak svako od nas ima razlicita interesovanja, osecaj za nesto i ocekivanja.. tako da jeste me sokiralo kada si prvu poruku pustila user posted image Zamislila sam strasnu sliku. Medjutimmm, posle sam se smirila i vratila svojim osecajima user posted image

Napravicu fotografije i ostalo pa cu pisati posle subote user posted image

(odgovor članu anamari)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
18.11.2012 18:26:37   
Shishica
Evo da ispunim obecano. Temisvar, veliki grad i kao svaki veliki grad meni se ne svidja nista osim nekih detalja, ali i detalj je vazan da ga imas.
Carinici pricaju srpski. Na granici nikoga nije bilo skoro. Odmah posle granice, sa desne strane, je crveni kiosk na kom se kupuje vinjeta i kosta 3. evrica.

Ulice u Temisvaru su ovakve

user posted image

..i ovakve

user posted image

Prvi trg na koji smo naisli iduci ka centru od Julijus mola peske, bio je okruzen lepim zgradama, starim, ali meni ne smeta cak i volim kad se vidi malo ta oronulost user posted image .. dole je puuuno trave..

user posted image


< Poruku je uredio Shishica -- 18.11.2012 18:32:57 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
18.11.2012 18:28:22   
Shishica
Jos koji korak i zanimljivih prizora i glavni trg koji je sigurno mnogo lep u prolece. Sada je pokazao samo deo svoje lepote.


user posted image

I lepa crkva

user posted image

Fontana

user posted image

Postoji poplocan deo gde je mnoooogo golubova, deca trckaraju i hrane ih.

A onda smo se vratili u Julius i ostatak vremena tamo proveli.. ovo je kada smo zavrsili sa sopstvenom torturom set__anja, vec noc..

user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 18.11.2012 18:38:41 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
18.11.2012 18:47:45   
Shishica
Shoping.. Bolje u Segedinu. Ja ne znam da li nas ljudi lazu ili smo mi smotani, ali nista jeftinije od obuce i odece sto inace ne bi nasli i u Segedinu ili cak i kod nas u Zrenjaninu. Kuci smo se vratili samo sa cipelama za mm koje su kostale 2500.00 dinara. To smo samo mogli da isceprkamo.
Jeli smo za 23.leja + pola litre vode. To je oko 575 dinara. Na poslednjem spratu je klopa.
Na pretposlednjem spratu imaju cuda za decu, igraonicu pravu..ludilo user posted image

Nikada vise ne bih otisla tamo zbog kupovine. Sve to ima i u Segedinu, s tim da u Segedinu imamo mnogo vazniji Tesko.

Nismo stigli da istrazimo Temisvar da bih vam ga docarala bolje, nije to ni delic njegov, ali neka sustina hajde..

MM se nagledao picnutih picoka user posted image koje vole da pokazuju noge i sise user posted image Pi*** mu ma****** magarac jedan.. i tako user posted image

Vole da doteruju male devojcice jako, koliko sam primetila.

E da, bio je pijacni dan i kada smo stizali prolazili smo kroz brdo automobila, pijaca se nije videla od njih, a okolne ulicice su bile pune parkiranih vozila..

Ne bih suvise da pisem o subjektivnim osecajima.. to je to eto..volela bih da ima vise..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
12.3.2013 12:24:13   
Maraj
Temisvar je lep da se obidje a ima sta i da se vidi. Sto se tice sopinga, cene u trznim centrima su bile visoke ili iste kao kod nas tako da tamo nista nismo kupovali.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
5.5.2014 22:53:16   
Temos
Šoping u Temišvaru je jako diskutabilan, puno ljudi bukvalno kupuje za dž ako naiđu na rasprodaje u Julius Molu ili Bega šoping centru, a redovne cene su na nivou cena u našim tržnim centrima, pa ponekad i više... Tako da, kako se kome zalomi... Elem, Temišvar je lep grad po meni za jednodnevni izlet, posebno u prolećnom periodu, jer su zaista uredili glavne trgove, tako da je sama šetnja po trgovima, zaista događaj za sebe... Koliko sam čuo, trenutno se uređuju sva tri trga, pa ako idete, može se desiti da šetnja bude "otežana".

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
6.5.2014 9:34:23   
Didy

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja sam bila u Temišvaru pre dve godine, nisamo išli u šoping nego onako, za vikend i meni se nije dopalo.
Grad izgleda kao da su se fuzija i fisija desile u isto vreme. Sve se raspada, nema neoljuštene fasade, ali ako upotrebiš maštu, možeš da zamisliš kako je nekada davno to bio lep grad. Ima lepih momenata, ali to su samo - momenti. Naći restoran čak i ucentru grada je prava umetnost, a ušli smo i u taj najveći njihov tržni centar, mislim da se zove Julius, i meni se ništa nije dopalo. Zato ne znam cene, jer ništa nisam kupila. Moguće da je jeftinije, ali jeftino i izgleda.
Već kad dođeš na granicu, koja otprilike izgleda onako kako ja zamišljam granicu između Gruzije i Južne Oset_ije, već ćeš naslutiti šta te čeka.


Identicno sam ga i ja dozivela letos kad smo bili na jednodnevnij ekskurziji s kolektivom iz skole.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
10.5.2014 4:37:42   
Temos
Dosta informacija nađoh na ovom sajtu za Temišvar - www.temisvar.com
Nije u pitanju sajt agencije, informativnog je karaktera, pa se nadam da ne kršim pravila foruma.

(odgovor članu Temos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
23.7.2015 16:32:16   
djareee
Evo i ja da se javim iz ruralne sredine Vojvodine blizu rumunske granice...
Prvo da vam kazem, rumuni su nas debeeelooo obisli i po zivotu i po standardu.
Cesto sam u Temisvaru i gresite u vezi njega. Ne znate gde da idete, Segedin je selo sto se tice svega za TM,
Bili ste u Temisvaru ali samo na pojedina mesta, kakav bre Tesco i Segedin?!
Jeste li bili u SELGROSU, KAUFLANDU, HORNBACHU, AUCHANU, PRAKTIKERU, DEDEMANU, BAUMAXU?????
e VIDITE, SVE JE TO U TEMISVARU, a za Beograd su te robne kuce misaone imenice....
Hej Viking, pa ja kad udjem samo u Beograd dozivljavam ogroman stres i nuklearnu energiju u stomaku...
Temisvar ti se ne svidja, ok, ali sta je tebi lepo kod nas u Srbiji u zemlji rasula???user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Temisvar - Shoping i obilazak :)
23.7.2015 16:36:18   
djareee
Viking ne znam odakle si, al ja to isto dozivljavam kad ulazim u Beograd... Nuklearni udar u glavi....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here