|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tipovi očeva
27.4.2009 9:18:43   
Anoniman
 
“OTAC ZAPOVJEDNIK” je tradicionalist strogih životnih nazora koji vjeruje u sustav kažnjavanja i postavljanje strogih pravila. Ovaj tata uvjeren je kako je njegova životna svrha biti čvrst i moćan uzor djeci. Kao primjer zapovjednika, znanstvenici su naveli američkoga glumca Michaela Douglasa, koji je izjavio kako je, proganjajući karijeru, zapostavio djecu. Svoju je sadašnju suprugu, glumicu Catherine Zetu Jones, tijekom prvoga susreta zaveo rečenicom: “Želim biti otac tvoje djece”.

Obiteljski klaun - “OTAC ZABAVLJAČ”, drži da je njegova dužnost zabavljati djecu dok majka obavlja kućne poslove. Primjer ovakvoga oca je Liam Gallagher, pjevač benda Oasis, koji kaže: “Umjesto izlaska provodim vrijeme s djecom. To mi je puno zabavnije”. Sretna je i njegova partnerica - Nicole Appelton, koja kaže: “Liam je jako, jako dobar otac”.

KORISNI OČEVI - SAMO U NUŽDI
Jako rijetko preuzimaju inicijativu u kućanskim poslovima, no ovdje su ako partnerica zatreba pomoć. Tako će, u slučajevima nužde, oprati posuđe, skuhati ručak, usisati stan, a ispeglat će i odjeću.

POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI
Napredni su moderni muškarci koji s partnericama svakodnevno dijele sve odgovornosti oko djeteta i kućanske dužnosti. Čak štoviše, ovakav uravnotežen način života ne predstavlja im nikakav problem.

MUŠKARCI SU NAPREDOVALI
Studija koja je provedena u obliku intervjua sa 60 očeva i njihovih partnerica pokazala je da su muškarci napravili oveći pomak od tradicionalne uloge glave obitelji. No većina ih se još uvijek smatra hraniteljima obitelj
i.
Izvor: rr.hr

Koji tip tate je vaš suprug? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 10:03:52   
mamanp
Pa kad bi se ovaj naslov (ali i tekst) Korisni ocevi - samo u nuzdi izmijenio u recimo Korisni ocevi - samo u TESKOJ, TESKOJ, TESKOJ NUZDI onda bi mm otprilike bio tajuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 10:24:57   
Natasajvc
Tako je mamanp, i mm isto.

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 11:49:27   
eugenija
Moj tata je TIP - VOLIM TE NEGDE DUBOKO U SEBI, ALI TI TO NIKADA NEĆU PRIZNATI

Mala ilustracija.. Vidimo se nakon godinu dana, na odlasku, ja sva ranjiva izbacujem rečenicu: Tata, puno te volim!", a on na to kaže: "E, baš mi je drago!"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 11:54:49   
bebać
IZVORNA PORUKA: mamanp

Pa kad bi se ovaj naslov (ali i tekst) Korisni ocevi - samo u nuzdi izmijenio u recimo Korisni ocevi - samo u TESKOJ, TESKOJ, TESKOJ NUZDI onda bi mm otprilike bio tajuser posted image user posted image user posted image user posted image


Isto ovako,recimo primjer...moj je zadnji put usisao stan za Sergejev rodjendan,jer su gosti već počeli dolazit(najavilis e da kreću)i ja zaista ne bih stigla,jer sam dovršavala rusku salatu...e onda se uhvatio usisivača...oada je prošlo pola godine,mislim da nije više nikako!E moj je taj tip....znači...HITNA HITNA NUŽDA!user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 11:59:45   
Anoniman
Mm je modifikacija POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI, pre bi bilo NE BAS POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI.
Zadovoljna sam, ponekad gundja ali sta ce, mora da me trpiuser posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 12:10:28   
darling
E moj je kombinacija prva tri tipa,kako kaduser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 13:34:47   
gracija
POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI-mm je ovaj tip.Ali moram priznati da je trebalo dosta,dosta vremena da ga preoblikujem da bi bio u ovoj grupi.user posted image

(odgovor članu darling)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 14:35:43   
Lu
Pa moj bi mogao biti ovaj klaun,pošto nikad u životu nije usisao niti stavio suđe u perilicu a o ostalom da ne pričam.
Jedino eto voli da se igra sa sinomuser posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 14:41:57   
Anoniman
komlikovano.... izgleda da je i ova studija fulila balkan user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 14:44:52   
Lu
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 15:27:00   
NadaR
Nas je tata potpuno angazovani tatauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tipovi očeva
27.4.2009 17:10:58   
andrijana
MUŠKARCI SU NAPREDOVALI
Studija koja je provedena u obliku intervjua sa 60 očeva i njihovih partnerica pokazala je da su muškarci napravili oveći pomak od tradicionalne uloge glave obitelji. No većina ih se još uvijek smatra hraniteljima obitelji.


user posted image


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tipovi očeva
9.5.2009 10:33:56   
marince1
Nas tata je prava bebauser posted image .Kad se bude rodio nas mali punoglavcic imacu 2 bebe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tipovi očeva
26.5.2009 18:52:38   
Jele
Mm je prve dve nedelje po rodjenju Urosa bio potpuno angazovani otac, a od tada je Korisni otac - samo u nuzdi. Dok je bio potpuno angazovani otac bio mi je neverovatno privlacan user posted image , da sam fizicki bila u stanju, stalno bismo se seksali user posted image ... Ovako kao korisni otac mi bas i nije toliko privlacan, a sada sam se potpuno oporavila od porodjaja user posted image ... Bas je lud, mnogo propusta, ha, ha, ha

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tipovi očeva
2.11.2009 23:48:46   
Donnie Brasco
KORISNI OČEVI - SAMO U NUŽDI
Jako rijetko preuzimaju inicijativu u kućanskim poslovima, no ovdje su ako partnerica zatreba pomoć. Tako će, u slučajevima nužde, oprati posuđe, skuhati ručak, usisati stan, a ispeglat će i odjeću.


Sticajem okolnosti sam ovaj tip.Ne zivimo zajedno,pa kad sta zatreba, ona me zove.Uglavnom ako sinu nesto treba.Nekad mislim da me iskoristava,a onda pomislim da je bolje da ih vidim, makar i tako nego nikako.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tipovi očeva
12.1.2011 1:27:52   
smeško
Tata:
Prepustiću Smešku odgovor kada za to dođe vreme!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Donnie Brasco)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tipovi očeva
12.1.2011 1:30:02   
liliana
Naš tata je korisni tata i tata zabavljač

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tipovi očeva
16.1.2011 23:39:36   
smeško
user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tipovi očeva
16.1.2011 23:43:02   
Verus
mm je otac zabavljac, otac u nuzdi, a kad nisam kuci onda mora biti potpuno angazovanuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tipovi očeva
16.1.2011 23:53:04   
mati
Mm je OTAC ZABAVLJAC i POTPUNO ANGAZOVAN, zbog cega sam ja veoma srecna i poooonosna user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tipovi očeva
17.1.2011 0:07:58   
smeško
IZVORNA PORUKA: Jele

Mm je prve dve nedelje po rodjenju Urosa bio potpuno angazovani otac, a od tada je Korisni otac - samo u nuzdi. Dok je bio potpuno angazovani otac bio mi je neverovatno privlacan user posted image , da sam fizicki bila u stanju, stalno bismo se seksali user posted image ... Ovako kao korisni otac mi bas i nije toliko privlacan, a sada sam se potpuno oporavila od porodjaja user posted image ... Bas je lud, mnogo propusta, ha, ha, ha

Tata Smeško:
Pitam se kako smo vam to simpatični kada radimo nešto?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tipovi očeva
27.3.2011 20:49:06   
nencydrew
Korisni-u nuždi

Ponekad zabavljači

Najmanje-tradicionalista

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tipovi očeva
27.3.2011 23:53:40   
Brana
MM je kombinacija
KORISNIH OČEVA
POTPUNO ANGAŽIRANIH OČEVAuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tipovi očeva
29.4.2011 8:00:29   
vukosava
moj muz je nivo iznad potpuno angazovanih oceva, on je apsolutno angazovani otac posto ja radim a on cuva bebu dok sam ja na poslu user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here