|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Total TV
17.8.2009 15:26:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: 2002m

znam da nije tema ali moram user posted image user posted image user posted image koja od vas ima total tv?od juce mi ukljuceni pinkovi kanali a nisam zvala da me ukljuce posto su skupi.


znam da nije ovde prilika za pricu o total tv-u al sam morala da napisem... zvala sam ih pre 2,5 mes. rekose docice za 5 dana, proslo je mes., muz zvao ponovo rekose mora da se nesto "ukocilo" oko prosledjivanja naloga i da ce neko zvati za 2, 3 dana... i od tada je proslo jos 1,5 mes. ... ili cekaju da prodje ovaj promotivni period pa da nam naplate instalaciju i ugovor ili ne postoje tehnicke mogucnosti u mom  mestu... samo mi nije jasno zasto ne bi kad vec koristimo njihov ADSL user posted image

izvinjavam se moderatorima.

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Total TV
17.8.2009 15:30:27   
pahulja76
hvala tasho user posted image
ti si nas dezurni  policajac user posted image (salim se malo)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Total TV
18.8.2009 2:32:09   
sneza24
Mi imamo Total TV ali ga u zadnjih 7 meseci nismo ukljucili nijednom.Gledamo DIGI.Stvar je u tome sto je to mm kupio cim je izslo i kostalo je preko 200 evra.Pa ako ne placa oni ga iskljuce a kad budemo resili da gledamo uplaticemo(mada ne verujem da cemo uskoro).

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Total TV
6.9.2009 21:16:25   
Ana RR
Hehe, ja radim u Digiju!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Total TV
6.9.2009 21:21:43   
nina83
Meni ponovo ukljucili Pinkove kanale. Prosli put sam ih zvala i odmah su iskljucili, kao doslo do neke greske i nece uticati na racun. Sad necu, mozda i bude nesto zanimljivo, pa dok traje-trajeuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Total TV
6.9.2009 21:22:53   
2002m
meni je total super, nedavno su ubacli neke nove programe a medju njima i nekoliko Pinkovih, u pripremi je i Disney kanal.user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Total TV
6.9.2009 21:26:48   
2002m
IZVORNA PORUKA: nina83

Meni ponovo ukljucili Pinkove kanale. Prosli put sam ih zvala i odmah su iskljucili, kao doslo do neke greske i nece uticati na racun. Sad necu, mozda i bude nesto zanimljivo, pa dok traje-trajeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image da obe smo prosle isto.Nebrini 6 Pinkovih kanala su usli u osnovni paket.

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Total TV
6.9.2009 21:29:29   
nina83
IZVORNA PORUKA: 2002m

IZVORNA PORUKA: nina83

Meni ponovo ukljucili Pinkove kanale. Prosli put sam ih zvala i odmah su iskljucili, kao doslo do neke greske i nece uticati na racun. Sad necu, mozda i bude nesto zanimljivo, pa dok traje-trajeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image da obe smo prosle isto.Nebrini 6 Pinkovih kanala su usli u osnovni paket.


user posted image user posted image  Aaaa, dobro onda sto ih nisam ponovo zvalauser posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Total TV
6.9.2009 21:30:54   
2002m
Dali gledas Dzon, Kejt i 8 dece?

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Total TV
6.9.2009 21:35:53   
nina83
Da, ali sad su reprize, pa cekam nove epizode..mada ko zna da l cu onda moci da ih gledam kad stigne user posted image  user posted image
A i Dadilja nije losa, mada mi deluje pomalo nestvarno..
Ti?user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Total TV
6.9.2009 21:38:27   
2002m
Da  gledam i dadilju,u stvari sve na tom kanalu.Kako ima zivcane deceuser posted image user posted image user posted image moj je andjeo za njih.Obozavam Kendru.A kada pocinju nove epizode?

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Total TV
6.9.2009 21:48:32   
nina83
Pa sad u toku septembra treba da krenu neke nove emisije i cini mi se i nove epizode Dzon i Kejt..
Ali, s obzirom da su se razveli, ne znam da li ce nastaviti sa emitovanjemuser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Total TV
6.9.2009 21:55:06   
2002m
e jebuser posted image a tako su mi bili savrseni.Kada?

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Total TV
6.9.2009 22:03:12   
nina83
Pa ja naletela pre par dana na onaj E! news.. Kao pre neka 2-3 meseca..
On kao ima drugu, bla, bla.. Nacices sve socne detalje na netu.. Mada, ja jos ne verujem.. a s druge strane, javne licnosti teze opstaju u braku zbog svog tog pritiska medija.. Bezveze

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Total TV
20.9.2016 13:27:01   
Tvitica
Zdravo... Pregledala sam teme i ova mi je djelovala najboljom za pisanje da ne otvaram novu.... Mi smo iz CG pa bi mi trebao savjet nekoga odavde.... Dakle imamo Total tv kome bi trebao da istekne ugovor u novembru,a zvali su nas u avgustu da produzimouser posted image No to nije bitno sad,sem sto im je receno da cemo razmislitiuser posted image ..... Mislim cim pocne da duva ili pada kisa izgubi se signal..inace smo zadovoljni... On nam je u dnevnom, a sad bismo i u sobi da stavimo tv pa me zanima kako to ide kod Totala i ostalih operatera, sta je najpovoljnije,znaci da ima tv na 2 tv-a al da ne mora da se uvodi fiksni,a moze da se uvede internet ako je takav paket (npr mbox duo)..... Nadam se da sam jasna....

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Total TV
21.9.2016 10:45:45   
IvanaSK RR
Tvitice, ne znam da te posavetujem, iz BG-a sam. Jedino to za produženje ugovora.. Sada bilo koji ugovor sto se tice interneta, tv-a, mobilnog mozes produziti tri meseca pre isteka ugovora.

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here