|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uređenje životnog prostora
4.12.2008 10:03:33   
Anoniman
Evo par zanimljivih sličica...

Ne kažem ni da mi se sviđaju, ni da mi se ne sviđaju.

Kada budem našla nešto na šta skroz otkidam, dodaću!

user posted image

IZVOR

user posted image

IZVOR

user posted image

IZVOR

user posted image

IZVOR
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 10:46:40   
Jeca*
Da...ovo su lepe ideje, ali potrebne su ogromne površine da bi se realizovale. Danas ljudi uglavnom žive u stanovima i retko ko može toliko da uloži. Poenta je od manjeg prostora napraviti nešto maštovito, funkcionalno i drugačije, a opet toplo i prijatno za život. Obzirom da sam ja arhitekta (to već negde pomenuh), radim kao samostalni projektant objekata, a privatno ponekad radim enterijere i to je vrlo težak i unosan posao. Zaista treba voditi računa o svakom detalju, a da ne pričam o bojama, stilovima, oblicima i sl. Ja volim jednostavne i efektne stvari koje su funkcionalne.
Ne bih da postavljam sličice, ugušiću forum, a ne mogu neku da izdvojim posebno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 11:13:39   
Anoniman
Jecika, nemoj da se zezaš bre, postavi koju sličicu! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:05:13   
kumara
Jao Jeco, sad cu da te udavim sa pitanjima!!! user posted image user posted image user posted image Ja obozavam te stvari, ali sam potpuno netalentovana, pa se svaki put namucim... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:12:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Jao Jeco, sad cu da te udavim sa pitanjima!!! user posted image user posted image user posted image Ja obozavam te stvari, ali sam potpuno netalentovana, pa se svaki put namucim... user posted image




Gde je tu pitanje??? user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:18:14   
kumara
Pa polako, nisam mislila odmah. Nego sad znam koga da pitam kad mi bude trebalo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:19:27   
Anoniman
A nećemo sada javno svi zajedno da uređujemo tvoj stan? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:20:53   
kumara
Pa javno naravno!!! user posted image Samo da dodjem do tog finijeg dela i otvoricu temu "Moj stan", pa cemo sve zajedno da se bacimo na uredjivanje!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:24:25   
Anoniman
JUPIIII! user posted image

user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:28:01   
Lu
Ja sam našu kuću uredila potpuno sama,muž nije kupio nijedan komadić namještaja,o pločicama i ostalom da nepričam.
Moram priznati da mi je bilo upočetku čudno da o svemu odlučujem sama ali on je u to vrijeme znao biti odsutan po mjesec i više i nismo imali izbora,
sad mu se sve sviđa,osim kožnih trosjeda koji nemaju naslonjače za ruke sa strane nego velike jastuke pa kad on legne jastuk mu odleti ispod glave pa psuje ko kočijaš, a ja lijepo kažem imaš sobu za ležanje a to je za sjedenje,on me samo pogleda a ja user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:29:07   
kumara
Ti si kraljica!!! user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Uređenje životnog prostora
4.12.2008 12:30:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

a ja lijepo kažem imaš sobu za ležanje a to je za sjedenje,on me samo pogleda a ja user posted image  
   


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Uređenje životnog prostora
15.2.2009 15:00:26   
Lu
Eh došlo vrijeme de mijenjamo kožne trosjede,napokon sam se složila(jedan je oštećen malo od strane jednog nestašnog djeteta).
Sad sam rekla dragom da će on birati a ja ću samo odobriti kupnjuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Uređenje životnog prostora
15.2.2009 15:06:50   
Ana RR
ja sam manijak za te stvari, obozavam da se bavim time i da mogu menjala bi namestaj po godisnjim dobima user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Uređenje životnog prostora
15.2.2009 15:10:42   
kumara

IZVORNA PORUKA: lu
Sad sam rekla dragom da će on birati a ja ću samo odobriti kupnjuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Uređenje životnog prostora
17.3.2009 9:01:08   
NadaR
Ja sredjujem jedno po jedno... sad mi za dnevnu jos treba komoda...
A ideja user posted image
Znam da neke staklene necu... mm se svidjaju pa sam mu rekla da pristajem ali ako ce mi svako jutro prije posla da obrise prasinu...
Odmah je prestalo da mu se svidja...
Ostaju mi one niske.... razmatram...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Uređenje životnog prostora
20.3.2009 11:27:42   
Modessty
ja volim jednostavne oblike. i što manje nameštaja to bolje
valjda ću kad konačno predjem u svoje moći da sredjujem kako mi volja!user posted image

planiram da jedan zid ukrasim sama ručno user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Uređenje životnog prostora
20.3.2009 11:39:20   
Jacaca
Devojke meni ce uskoro trebati pomoc, sada sam u staroj zgradi u stanu od nesto preko 90m2 sada cekam da zavrse zgradu kupili smo novi stan od 120m2 u novoj zgradi ali bice gotova tek u junu, mozda julu. Trazili smo da sami pravimo pregradne zidove, plocice i sve ostalo ne tipski. imam dosta stvari, ali moj muz kaze za novi stan sve novo osim kozne garniture. Tako da posto je to puno novca icicemo jedno po jedno......bice to tesko i zanimljivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Uređenje životnog prostora
20.3.2009 12:03:36   
Jeca*
Jacaca, ako mogu nekako da pomognem, viči slobodno user posted image  Bilo da je neki savet u pitanju, bilo da ti treba gde nešto od materijala ili nameštaja možeš da nadješ (mislim konretno na Bg i okolinu)

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Uređenje životnog prostora
26.3.2009 17:56:47   
NadaR
user posted image

vjezbam malo

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Uređenje životnog prostora
26.3.2009 17:57:37   
NadaR
moja komoda...


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Uređenje životnog prostora
26.3.2009 18:11:09   
maša
IZVORNA PORUKA: lu
...
Sad sam rekla dragom da će on birati a ja ću samo odobriti kupnjuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Uređenje životnog prostora
17.11.2009 20:51:42   
Modessty
rekoh ja gore negde da ću da probam da slikam po zidovima user posted image Evo sad isprobala u spavaćoj sobi pre nego što mm okreči i to sa vodenim bojama.

user posted image

Planiram da kad okrečimo jedan zid oslikam likovima iz dečijih crtaća kao što su Petar Pan, sirena, vilenjaci itd. Pošto mi je mnogo skupo da to radim akrilnim bojama ili tonerima ja ću to najverovatnije temperama pa ću preko da naprskam onaj fiksator. Pa kako bude!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Uređenje životnog prostora
17.11.2009 21:01:22   
*Alexx*
Modessty, user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Uređenje životnog prostora
17.11.2009 21:02:18   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Alexx

Modessty, user posted image


hvala!

Moram nečim da se zanimam do porodjaja user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here