|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   VIP mreza
29.11.2009 10:46:42   
Jeca*
Razmisljam da sa 064 mreze predjem na VIP tj da uzmem jedan VIP postpaid paket sa telefonom. Da li neko ima VIP karticu. Zanimaju me isustva i kako ste zadovoljni dometom, cenama i sl.

< Poruku je uredio Jeca RR -- 29.11.2009 10:47:05 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: VIP mreza
29.11.2009 10:50:29   
Anoniman
Ja sam uzela VIP karticu još na samom početku kada je bila ona akcija kupiš karticu za 200 din i dobiješ 1000. TADA nisam bila zadovoljna, veza je bila krš. No, koliko vidim, ljudi je sada koriste, i zadovoljni su. 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: VIP mreza
29.11.2009 10:52:04   
LillyT
Ja sam cula da su sada skroz ok jer su povecali pokrivenost i da su im ok paketi. Svi koje znam su uglavnom zadovoljni (ne znam ih bas puno). E sada, cula sam da cemo u neko skorije vreme (tokom 2010.) mi postati vlasnici nasih brojeva telefona i da cemo imati pravno da ih prenosimo u koju god mrezu zelimo. Nazalost, nemam pozudane informacije o tome, ali ja cu jos malo sacekati pa cu da razmislim o prelasku (trenutno na Telenoru)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: VIP mreza
29.11.2009 10:53:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

cula sam da cemo u neko skorije vreme (tokom 2010.) mi postati vlasnici nasih brojeva telefona i da cemo imati pravno da ih prenosimo u koju god mrezu zelimo.


Ovo sam čula i ja, i takođe čekam. user posted image Ne menja mi se broj.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: VIP mreza
29.11.2009 10:57:19   
Jeca*
ja imam isti broj mob od 99 godine, znaci 10 godina ali nije nikakav user posted image ni meni se nije menjao, ali kad malo bolje razmislim, niko vise ne pamti broj, ukucaju u imenik i zovu, tako da mi svejedno. A muz hoce za rod da mi kupi ovaj tel pa sam se primila user posted image

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: VIP mreza
29.11.2009 10:58:40   
Anoniman
pec-pec... ovo nije tema za to. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: VIP mreza
29.11.2009 11:01:54   
Anchy_Ljuba
Ja imam dva broja, jedan je vip. Koristim ga vec ihihi, ni sama nznam koliko, mislim da smo kupili mm i ja jos kada je izasao. Elem, u pocetku mreza je bila ima,nema,ima.... Sada je ok. 061 Koristim jer mi je jeftinije kada pricam sa mm kada je on na poslu ili dok sam ja radila cesto su nam smene bile da se ne vidimo i po 18 sati. Inace kod nas slabo ko ima tu mrezu jer u pocetku se nisu bas najbolje pokazali. Ja uplatim 100 dindzi i imam 1000 din kredita u mrezi, 1000 sms... i to traje 7 dana pa onda sve iz pocetkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: VIP mreza
29.11.2009 12:41:01   
viking
Ja imam privatni Telenor i službeni VIP koji koristim od septembra prošle godine i ne mogu da kažem da je bilo nekih problema. Radi skroz dobro i sigurno jej jeftiniji, ali ne znam koliko jer je tel. službeni pa sekretarica sve to plaća. Ono što znam je da nikada ne uspem da potrošim sve minute i poruke koje dobijem besplatno, a stvarno ne štedim.

A što se tiče loše pokrivenosti VIP-a u početku, to je bilo zbog toga što su u početku bili obavezno da godinu ili dve budu na Telekomovoj mreži (takav je ugovor, država je morala da se ugradi) pa je bilo priče da su ih ovi iz Telekoma stalno isključivali i pravili im smetnje namerno. Sad toga vime nema.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: VIP mreza
29.11.2009 12:46:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anchy_Ljuba

Ja uplatim 100 dindzi i imam 1000 din kredita u mrezi, 1000 sms... i to traje 7 dana pa onda sve iz pocetkauser posted image user posted image user posted image


Za 100din imaš 1000din? user posted image Ustvari i više, jer + 1000 sms.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 29.11.2009 12:47:10 >

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: VIP mreza
29.11.2009 21:53:33   
Jelena81
A muz hoce za rod da mi kupi ovaj tel pa sam se primila
- ja dobila samo tastaturu :)

a to za 100 din dobijes 1000... jel to neka akcija, nisam stvarno obavestena?! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: VIP mreza
29.11.2009 22:05:31   
SUPER MAMA
Ja imam VIP pospejd prosle godinu uzela sam ga i ja sam bas adovoljna uzela sam paket 150 u kome dobijam 150 poruka besplatnih prema svim mrezama i 150 min razgovor prema svim mrezama.
Ugovor vec znate je na dve godine tako da cekam jos manje od godinu dana pa da uzmem drugi paket a da zadrzim broj.
Ja sam prezadovoljna za paket od 150 placas 600 dinara mesecno a sve preko 150 minuta razgovora i preku 150 poruka preko se naplacuje.Imate pakete od 60 150 itd...

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: VIP mreza
29.11.2009 22:07:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA


Ugovor vec znate je na dve godine tako da cekam jos manje od godinu dana pa da uzmem drugi paket a da zadrzim broj.




U Telekomu bez obzira na ugovor možeš uvek ići na skuplji paket, samo ne možeš na jeftiniji, zar ne?

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: VIP mreza
23.1.2010 14:19:28   
Anoniman
VIP mreža..... jedno veliko user posted image ... moram da se popnem na neku fotelju u dnevnoj jer jedino na njoj imam signal..........user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: VIP mreza
23.1.2010 16:00:55   
cicko
Ja sam na VIPu skoro godinu i po i zadovoljna sam.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: VIP mreza
23.1.2010 16:02:45   
cipiripi
pricaj pricaj pricaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: VIP mreza
23.1.2010 16:04:53   
cicko
A da, jos nesto... Ja sam na post paidu... Mesecno placam 500 din i u to mi je ukljuceno 150 poruka i 150 min. razgovora. Nikad ne uspem da utrosim minute, poruke retko, ali zato vrlo cesto platim malo vise jer kad placas parkiranje preko telfona to ti ne racunaju u te besplatne poruke.user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: VIP mreza
23.1.2010 16:13:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

A da, jos nesto... Ja sam na post paidu... Mesecno placam 500 din i u to mi je ukljuceno 150 poruka i 150 min. razgovora. Nikad ne uspem da utrosim minute, poruke retko, ali zato vrlo cesto platim malo vise jer kad placas parkiranje preko telfona to ti ne racunaju u te besplatne poruke.user posted image


...isti slučaj........user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: VIP mreza
14.11.2014 0:33:58   
mati
Jaoooo!!! jer samo mene odjavljuje posle kilometarskog posta?
Ovako... Pre par godina smo mm i ja uzeli pakete u VIP-u. Obnovili jos jednom ugovor i sad smo raskinuli. Ja sam trazila kodove za otkljucavanje tel i posle dva meseca poslali samo mm. E sad, sve smo pokusavali i ne znamo gde se kuca taj kod?user posted image Jer imao neko mozda sl.iskustvo?
Inace nakacili mi neke racune za posle raskidanja ugovora, kad sam vec uveliko uplacivala kred, za to cemo tek da se ganjamo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: VIP mreza
14.11.2014 0:42:41   
Ana RR
Mati, mi smo tražili kod za otključavanje u VIP-u, stigli su nam posle tri meseca (dan pošto sam ja ovde kupila novi telefon). Inače, kartice za telefone su ovde jako male i bez adaptera nisam mogla da isprobam neku kanadsku karticu u svom starom telefonu. Elem, kada je stigao kod, mm je nekako našao adapter za karticu (moraš da ugasiš telefon, ubaciš novu karticu, uključiš telefon i onda ukucaš kod, mislim da ti traži neki pin ili tako nešto, možeš naći na yt sve to), uglavnom kada je ubacio novu karticu i upalio telefon, ispostavilo se da je telefon već bio otključan. Mi u Srbiji nikad nismo probali da ubacimo neku drugu karticu, nismo imali potrebe da isprobavamo. Tako da, proveri, možda ti je telefon već otključan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: VIP mreza
14.11.2014 0:46:34   
mati
Nije Anci proveravali smo. I tako, sa drugom karticom. Na tel mm uopste ne daje opciju kucanja koda. A ove iz VIP-a ne dao bog da pitas, nemaju pojma.
I kod nas sad prave te male kartice, meni su u MTS-u dali. Jos je mm odma otkacio od adaptera i sad stalno ispada. A imala sam normalnu karticu sa tim br, pa sam je nesto odjavila, i sad mi dali tu malu jos platila 200din.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: VIP mreza
14.11.2014 2:31:24   
Ana RR
Nađi na netu kako se otključava tvoj model telefona. Nama su isto tako objasnili u Vip-u, kao što smo i videli na yt.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: VIP mreza
12.3.2015 20:52:16   
Plavusa34
ja sam u vip mrezi pa iskreno ima i dobru ili losu stranu al navikla sam necu da menjam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: VIP mreza
12.3.2015 23:24:37   
Bibilib
Vip mreza+umrezeni telefoni...zadovoljnauser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: VIP mreza
13.3.2015 7:45:08   
Anck Su Nmaun
Presla u Vip zbog telefona pre 3 god. i zadovoljna sam, svime. Po celoj Srbiji a i van nje user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here