|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vjerenicki prsten
15.11.2009 18:34:45   
Anoniman
ja sam kao mladja uvijek zivjela u nekom svijetu filmova. Uvijek me je odusevljavalo kako na filmu momak zaprosi curu, i pokloni joj onaj vjerenicki prsten. E sad, kod nas su ti prsteni drugaciji- sto je veci, sjajniji, masivnij- to je bolje. I kada sam se ja vjerivala, mm je htjeo da mi kupi takav prsten. Medjutim, ne volim zuto zlato, najvise voli bizuteriju.
Odvedem ja njega u zlataru, i pokazem mu prsten koji zelim, od bijelog zlata, i zamalo nije pao u nesvjest! "Jesi ti luda??? Reci ce neko da mi je bilo zao da dam pare na prsten". Onda sam mu objasnila moj san, o predivnom prstenu sa jednim kamenom... Na kraju sam ga dobila, i ne skidam ga. Burma mi ne znaci ni upola kao taj prsten. I uvijek volim da vidim neciji vjerenicki, vise nego burmu- burme su pravljene na istu foru.
Kakav je vas prsten? Evo ga moj, koji obozavamuser posted image user posted image user posted image Samo nije ovako graviranuser posted image
"> user posted image


< Poruku je uredio Diabla -- 15.11.2009 18:35:40 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vjerenicki prsten
15.11.2009 18:44:08   
sanji
Mnogo je lep! user posted image  user posted image  user posted image Ja nemam verenički prsten, mi se nikad nismo verili.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vjerenicki prsten
15.11.2009 18:50:34   
*Alexx*
Moj verenicki prsten je kombinacija zutog i belog zlata (na slici je samo belo zlato, nisam uspela da nadjem sliku kombinacije):
user posted image

< Poruku je uredio Alexx -- 15.11.2009 18:51:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vjerenicki prsten
15.11.2009 21:44:08   
mihi
Kombinacija žotog i belog zlata i jedan mali brilijant. Mnogo ga volim.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 0:02:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sanji

Mnogo je lep! user posted image  user posted image  user posted image Ja nemam verenički prsten, mi se nikad nismo verili.


ni mi.
Nismo se verili i nemam prsten..tvoj je bas lep, Diabla

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 11:06:01   
Anoniman
Hvala. Jedino nisam imala prosidbu koju sam zamislila u glavi, znate ono- on klekne na koljena, pita me da li hocu da se udam za njega, i izvadi ovakav prsten.
Nego je bila klasika: mislim da je vrijeme da se vjencamo, dugo smo zajedno, ajde da birmo prsten. Meni se to nije svidjelo,user posted image user posted image user posted image user posted image Nego moj mm sve slusa roditelje, pa smo morali imati glupu klasicnu vjeridbu, pih!
Ali zato mi je vjencanje bilo kako sam htjela- najuza familija, bez muzike, dernjaveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 11:31:04   
bebolino
Kombinacija belog i žutog zlata sa 5 kamenčića. Mnogo je lep i mnogo ga volim, jedino mi se ni sviđa što mi ga je dao pred njegovom majkom, nije trebalo tako da bude, no mi se nešto zbunili a ona navalila da vidim pa da vidim ....e onda kad je izvadio da joj pokaže morao mi ga je i uručiti, bez-veze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 11:35:42   
viking
Moj je iz porodične kolekcije, tačnije njegova prababa ga je kupila u Italiji pre ne znam koliko godina pa je sad završio kod mene hihihihi....
Od belog zlata je, ima jedan poveći brilijant i vrlo je lep i jednostavan, sličan kao onaj sa slike gore ali bez gravura. Na žalost, ne nosim ga, kao ni burmu.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 11:38:37   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: viking

Moj je iz porodične kolekcije, tačnije njegova prababa ga je kupila u Italiji pre ne znam koliko godina pa je sad završio kod mene hihihihi....
Od belog zlata je, ima jedan poveći brilijant i vrlo je lep i jednostavan, sličan kao onaj sa slike gore ali bez gravura. Na žalost, ne nosim ga, kao ni burmu.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 11:41:24   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: sanji

Mnogo je lep! user posted image  user posted image  user posted image Ja nemam verenički prsten, mi se nikad nismo verili.


ni mi.
Nismo se verili i nemam prsten..tvoj je bas lep, Diabla



ni mi.......
...a i burmu retko nosim.........

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 11:45:10   
Ana RR
Mi smo jednom prilikom gledali nešto u zlatari i tada sam videla prsten koji mi se mnoooogoooo dopao!
Belo zlato, tanak, sa kockicom na vrhu u kojo su sitni brilijanti. Odmah sam se zaljubila u njega,ali je bio preskup!

Posle par meseci, bili smo u našem omiljenom kafeu, u nekom separeu u ćošku, skroz sakriveni. Tog dana mi se porodila snaja, ja pod utiscima jer sam ceo dan provela sa bebom, presrećna user posted image

Pijuckamo vino, pričamo o bebama, smeškamo se.. i u jednom momentu - Moj dragi vadi crvenu kutijicu, spušta se na koleno.. meni knedla stala u grlu user posted image

Kad je otvorio kutijicu i kada sam videla ONAJ prsten, bila sam u šoku!!!!

Neću napisati šta mi je tada rekao, ali bitno je da sam ja rekla DA user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 11:56:00   
dunja RR
Anci, mnogo slatkouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 13:03:51   
dzepna venerica
mene je moja ljubav zaprosio u sred pustinje Sahare, u Egiptu sad letos user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 13:14:10   
Anck Su Nmaun
Mi nismo pravili zvanicno veridbu jer  ni ja a ni on  nismo zaludjenici obicajima...
Vec smo ziveli zajedno... naravno da me je i zvanicno na kolenima zaprosio ali bez prstena .... jer sam odmah rekla molim bez veridbe i cirkusa!

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 14:30:32   
dzepna venerica
nismo ni mi pravili veridbu , to je iskljucivo nasa stvar i smatram da su ti obicaji zaista glupi, jer ne udajem se ja zbog drugih ljudi, vec zbog nas dvoje, tako da mislim da je najlepse da se veridba ili kako god da se taj cin ljubavi zove ,proslavi u dvoje user posted image a lepo je kad osetis da se cimao zbog tebe i da je danima mozda i meseci razmiljao kako to da te pita i kako je u tom trenutku zaista smesan i podseti te na pocetak veze :))))))))))))))))

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vjerenicki prsten
16.11.2009 19:16:07   
marince1
Ja imam verenicki prsten od belog zlata,prelep.
Naravno,kad sam ga ja birala user posted image
Nisam ga nosila zadnjih par meseci,jer su mi prsti otekli od trudnoce,ali sad ga ne skidam user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vjerenicki prsten
12.11.2010 16:17:50   
majared
Hm, neznam da li ja spadam u vaše društvo. Prsten još nisam dobila a ostavila svoj kod dragog na stolu i rekla mu kad se bude smilovao da me ženi može da ga iskoristi user posted image . Eno ga na istom mestu,  podsetim ga s vremena na vreme a on se samo smeška.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vjerenicki prsten
12.11.2010 16:30:10   
Dada81
Ja sam takođe birala prsten,svideo mi se neki pola belo,pola žuto..
I znala sam ja kada će on to da uradi,ali naravno ne na koji način.Dok sam pila vino(fazon šampanjca),vidim ja on nekako gleda u mene širom otvorenih očiju,gotovo pa sa strahom..A,meni u glavi-evo ga 'usprpio'se,prepao se,ništa od toga..ali nema veze,prija meni atmosfera i vince..
Uz sledeći gutljaj,čujem ja zvonak zvuk čaše,a ne nazdravljamo?!Popijem još malo i na usnama osetim nešto teško.Prsten je bio u vinu.Zato se jadničak prepao,da ne progutam ja touser posted image Mada,veliki je,to jedino da smo išli na ručakuser posted image Okrenuh to na šalu,ali stvarno,bilo je to davno i neopisivo romantično i drago mi što to doživeh na takav način.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vjerenicki prsten
12.11.2010 18:52:10   
sneza24
Kako je meni ova tema promakla?
Ja sam bila u fazonu da mm sam izabere jer mi nije bilo zanimljivo da zajedno biramo.
Međutim jednom smo prolazili pored zlatare i on me ubedio da zajedno izaberemo.
Mm je hteo da mi kupi neki ogroman nije birao nego mi pokazao na tu stranu kao : Izaberi koji hoćeš.Ja sam rekla da nema šanse takav da uzmem.Meni zapao za oko kao ovaj u prvom postu samo što nema to gravirano.Koštao je nešto malo manje od 5 000 din.
Kad smo izašli iz zlatare kaže mm : Jesi mogla neki jeftiniji da uzmeš?Svi će reći da sam štedeo kad sam kupovao prsten.
Ja sam njemu lepo objasnila da me ne zanima ko će šta reći meni je samo bitno da mi se svidja prsten.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vjerenicki prsten
13.11.2010 10:31:09   
Anoniman
heheh...od vasih prica, moja lici mozda najvise na aninu. bili smo par meseci zajedno i par dana pre mog rodjendana (koji je na grcki bozic) zovem ja mm i on mi nesto zbrza i spusti slusalicu. posle zove - da se dogovorimo gde cemo da idemo na veceru. ja mu kazem da on odabere. dosao to vece kod mene (jer sam zivela u centru), poneo odelo - dve kosulje jer nije znao koju da obuce, obrijao se, osisao....izlazimo u restoran i ja onako bistra kazem - a, ovde si rezervisao, pa nije mi se nesto svidelo prosli put user posted image
kad me je nalio vinom, poceo je pricu i izvukao predivan prsten, skroz u mom fazonu, od belog zlata, sa malim brilijantom, lici malo na onaj iz prvog posta, ali nema tih gravura i kamencic se drzi kao sa tri strane...mnogo ga volim...i prsten i muza, hahaha...

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vjerenicki prsten
13.11.2010 10:52:17   
Iwana87
Uh,ja sam znala sta ce da se desi,citam ga kao knjiguuser posted image na godisnjicu bio kod mene,taj dan smo zapucali u vrnjacku banju,proveli smo se fenomenalno,uvece se vratili kuci,vodili ljubav,i prvi put pravili bebu,onda je seo pored mene,u sobi mrak,uhvatio me za ruku i stavio mi prsten,bez reci smo se zagrlili,ostali tako neko vreme,a onda se cele noci grlili.ljubili ,smeskali,ih kao golupciciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vjerenicki prsten
13.11.2010 10:58:05   
Snelle
Uh Ivana, kako si opisala sve me žmarci prođoše user posted image

Ja sam OVAKAV dobila i mnogo ga volEm. Naravno, nije sa dijamantom, nego sa cirkonima, ja sam skromna user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vjerenicki prsten
13.11.2010 11:05:28   
Iwana87
eee kad se setim svega......

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vjerenicki prsten
14.11.2010 23:20:37   
pepino
Ja imam vjerenicki,ali ga u poslednje vrijeme ne nosim,bas odavno nisam stavila ni njega ni burmu,ne nosim zlato,rijetko,najvise volim bizuteriju!
Mi nismo imali nikakvu posebnu pricu oko vjerenickog,zakazali svadbu,rekli svojima i kada su moji napravili veceru da dodju prijatelji da se upoznaju i da se dogovorimo oko detalja za svadbu,tada ga je stavio i na  moj prst!
Zajedno smo ga birali i slicno kao i Sneza odabrala sam jako skroman prsten,od zutog zlata je,sa malo bijelog,ja imam jako tanke prste,sve mi je veliko,on je tanak,malen,sa kamencicem,meni presladak i jedini koji smo nasli u nasem gradu da lici na vjerenicki...
Takodje je mojoj sveki poslije bilo malo neugodno,kao sta ce reci ljudi,rece da smo stipse itd... kako smo ti kupili tako tanak prsten,ja sam joj rekla da nas bas briga za ljude,meni se svidja samo ovaj i tacka,ona se poslije slozila,kao ako se meni svidja to je najbitnije..

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vjerenicki prsten
14.11.2010 23:31:54   
Nensi*
Ja sam bas htela da stavim sliku mog,ali ne radi slikomat user posted image Sutra cu ako proradi...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here