|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vozalice na akumulator
30.7.2009 22:59:14   
Anoniman
Mislim na autice, dzipove, motore, traktore... razne rekvizite na akumulator za vozanje.

Jel ih vasa deca vole?

Jeste li ih kupili? Da li planirate da ih kupite?

Luka povremeno voza u gradu jedan autic (hvala Bogu pa tete u poslednje vreme nema user posted image ).

A evo sta smo veceras nasli na youtube (mislim da ne treba da ponavljam koliko Luka voli Munjevitog Jurica) KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vozalice na akumulator
30.7.2009 23:39:28   
Lu
Još uvijek odgovaram mm od toga,a on navalio da mu kupi,mislim da je još rano jer tek je nedavno potpuno svladao pedalanje raznih vozila koja su zauzela mm-ov dio garaže pa on kad dođe sa autom drži ga vaniuser posted image
Baš ne volim što ima toliko igračaka,ne znam kako smo došli do ovoga,ma svi mu kupuju te gluposti...
Najbolje bi bilo da ima samo biciklo i volio bi ga i cijenio kao da mu je sve u životu!

Mislim da ću još malo odugovlačiti sa vozilom na akomulator,svakako Roko još nije spreman za tako neštouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vozalice na akumulator
31.7.2009 10:13:03   
Anoniman
Meri je od mog brata za drugi rodjendan dobila motor na akumulator, odlična stvarka zaista mnogo sladak, i pravo ga voza i dan danas

e sad već onaj mali se kvarta da i on fol vozi, mada jos uvijek ne moze pritisnuti pedalicu pa to smiješno izgleda

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 8:41:20   
Anoniman
evo tog našeg motorića , zaista odlična stvarka

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 8:43:54   
Anoniman
user posted image

Kod mame na tavanu je bratov džip (iz perioda kada je bio mali), ali Luki su još uvek kratke noge, ne može da dohvati pedalu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 9:17:44   
guppy RR
Nemam ništa slično, još su jako mali. Ali volela bi da prvo nauče da voze bicikl kako treba i da im to bude zanimanje, a ne sedenje u autiću i pritiskanje pedala. Ako im neko to kupi, nosim kod babe i dede. Baš sam grozna, a? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 9:22:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ako im neko to kupi, nosim kod babe i dede. Baš sam grozna, a? user posted image


user posted image  Pa i ja bih odnela kod bake i dede, tamo bi imalo svrhu zbog velikog dvorišta.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 9:23:21   
Anoniman
ma naučiće i bicikl voziti Guppy, a vjeruj mi ovo je praktičnije, mnogo, mi odemo na vilsonovo, Meri zbriše sa biciklom nemožeš je stići, a baš sam bila rahat dok je s ovim išla, ne može brzo, ja taman šetam fino pored nje 

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 9:25:23   
Anoniman
Treba paziti, ima bržih i ima sporijih.

U principu, i ja sam više za bicikli.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 9:54:03   
guppy RR
Ma da, lenštine male... da pritiskaju pedalu. Ne može. Neka voze bicikl. Uostalom u svakom slučaju me hvata panika kako će dvoje dece svako u svoj autić / na svoj bicikl, a mi da ih držimo pod kontrolom, da bude bezbedno user posted image Treba mi nova tema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 10:13:27   
2002m
Za 6 rodj. smo mu kupili dzip, eno skuplja prasinu dole u lokaluuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vozalice na akumulator
3.8.2009 17:46:42   
Verus
mm je rekao da ovo nikada nece kupiti svojoj deci, a ja se moram sloziti.  Danasnja deca svakako imaju malo "akcije" tj. fizicke aktivnosti, tako da su po meni bolje opcije bicikla ili vozalice gde moraju da pedalaju ili guraju nogicama i jacaju misice nogu. 

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vozalice na akumulator
4.8.2009 17:20:45   
2002m
IZVORNA PORUKA: Verus RR

mm je rekao da ovo nikada nece kupiti svojoj deci, a ja se moram sloziti.  Danasnja deca svakako imaju malo "akcije" tj. fizicke aktivnosti, tako da su po meni bolje opcije bicikla ili vozalice gde moraju da pedalaju ili guraju nogicama i jacaju misice nogu. 
U to sam se uverilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sa bicikla ne silazi a dzip ni ne pogleda

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vozalice na akumulator
22.3.2010 10:34:24   
Lu
Napokon su me preveslali,tj. baka user posted image

user posted image
Ja sam bila protiv ovoga,biciklo mi je zdravije user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vozalice na akumulator
22.3.2010 10:45:41   
prase
E kod nas je obrnuto. Obicno sam ja protiv kupovine igracaka, pogotovo vise komada na isti fazon, a mm ne moze da odoli. Po pitanju ovog cuda na akumulator ja sam za, a on protiv. Jos je Uros mali pa to nije doslo na dnevni red prave rasprave, ali... Moj stav je takav da on to moze da ima i treba da ima dok je relativno mali i dok imamo babu sa dvoristem. Brzo ce proleteti to vreme dok on to ne preraste i dok mu ne bude zabavnije da juri biciklom sa drugarima. Budimo realni, gomilu dece na biciklima vidimo na svakih 50m kada je lepo vreme, a ne krecu se u gomilama na ovim akumulatorskim cudima. Ovo je za set_nju sa mamom i tatom. MM je protiv zato sto nece da mu dete bude razmazeno, da ima sve sto moze da se kupi?! E *bem ti izgovor... pa nije to vise tako skupo kao sto je nekada bilo. Mislim da cemo na kraju napraviti kompromis, kupicemo mu ono sto smo oboje hteli da imamo kada smo bili mali, a to je karting na pedale. A kad malo poraste, ko zna, mozda ga ujka i tata odvedu na pravi karting (gde sada redovno idu bez njega) user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vozalice na akumulator
22.3.2010 10:55:41   
Lu
Ja sam znala šta će da se desi,on ne želi da se vozi na tome a tata je u downu kao i baka a ja im se smijemuser posted image
Ro je samo sjeo na to jedan krug od kapije do garaže nekih 100 metara i odmah je uzeo svoj traktor na pedale,ne sviđa mu se ona pedala za gas,plaši se dijete još a ja lijepo govorila rano je i sad će da dođu druga djeca i srede to vozilo.
Još sam dobro prošla,htjeli su da mu kupe onaj veliki đip koji košta malo bogatstvo,ma nije meni žao za dijete ali znam da će se on najmanje na tome vozati,kod nas je dvorište uvijek puno djece i neka je ali Roko je još mali da zna paziti na svoje stvari.
Ispadoh ja škrtica a nisam dala ni centauser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vozalice na akumulator
22.3.2010 11:01:09   
prase
Lu, uopšte nisi škrtica, normalno je da hoćeš da tvoje dete uživa u svojim stvarima a ne drugi da mu pokvare. Ja sam non-stop u tim dilemama, praktično ne smem da ostavim igračke u stanu koji imamo u rodnom gradu MM, zato što tamo navrati sestra njegova sa decom ponekad da provetri, proveri, pokupi račune i sl. i onda njena deca (dosta starija od Uroša) drndaju igračke. Hajde da paze, nego polome, odvale i prave se lude a ja se zbog toga baš ljutim. MM je opušten i kao, deca su, šta ćeš. Pa evo šta ću: ako ja sklonim igračke u ormar da ih one ne nađu, to znači da sam htela da ih ne nađu, i da se to ne dira! Isto bi prošao autić na akumulator, pa ova mlađa i sad neće da siđe sa traktora na pedale da Uroš samo malo provoza, iako ga je rasturila skroz i mali joj je... Uh, baš sam se sad naljutila user posted image Ja ću svoju decu vaspitati da uvek pitaju da li mogu da uzmu tuđe i isto očekujem od druge dece. Briga me ako su mali, moj Uroš od 17 meseci uzme igračku, okrene se prema meni i kaže: "Mogu?". Ne vidim zašto za to ne bi bilo sposobno i svako drugo dete, pa nije on genije nego je tako vaspitan.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vozalice na akumulator
22.3.2010 11:07:41   
Lu
IZVORNA PORUKA: prase

Ja ću svoju decu vaspitati da uvek pitaju da li mogu da uzmu tuđe i isto očekujem od druge dece. Briga me ako su mali, moj Uroš od 17 meseci uzme igračku, okrene se prema meni i kaže: "Mogu?". Ne vidim zašto za to ne bi bilo sposobno i svako drugo dete, pa nije on genije nego je tako vaspitan.

Naravno ni moj Roko ne uzima ništa bez pitanja i za svoje stvari pita maam jel mogu,ali ne vaspitavaju svi tako svoju djecu i onda često dolazim u situaciju da budem babaroga prema tuđoj djeci čiji roditelji šute dok oni divljaju  po Rokovim igračkama koje njima uopće nisu primjereneuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vozalice na akumulator
18.5.2010 15:47:27   
Anoniman
moj Dino jako voli crtani film traktor tom i traktor crvenko, poludi od sreće kad ugleda bilo kakav traktor ...
a ja neki dan u turbo limaču (porez na budale ili roditelje) naletim na traktor jedan sa pedalama a drugi na baterije (akumulator)

user posted image

ovaj pedalaš ima prikolicu i košta 150 KM (70 eura) a ovaj na baterije bez prikolice košta 250 maraka (125 eura)
i mislim se već par dana dal da mu uzmem ...znam da je bacanje para...al ne znam jel ima svoje 2 igračke sve je od sestre naslijedio

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vozalice na akumulator
18.5.2010 16:02:10   
prase

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

moj Dino jako voli crtani film traktor tom i traktor crvenko, poludi od sreće kad ugleda bilo kakav traktor ...
a ja neki dan u turbo limaču (porez na budale ili roditelje) naletim na traktor jedan sa pedalama a drugi na baterije (akumulator)

user posted image

ovaj pedalaš ima prikolicu i košta 150 KM (70 eura) a ovaj na baterije bez prikolice košta 250 maraka (125 eura)
i mislim se već par dana dal da mu uzmem ...znam da je bacanje para...al ne znam jel ima svoje 2 igračke sve je od sestre naslijedio


Ja sam bila u slicnim dilemama u vezi neke vozalice za Urosa... Zakljucila sam da je mali za akumulatorsku vozalicu zato sto nema sanse da bi on prihvatio da vozalica "spava" nakon pola sata voznje (a toliko traje baterija) i onda bismo se vise natezali oko toga zasto vise nece da ide nego sto bi uzivao u voznji. Za ovo na pedale je u najvecem broju slucajeva takodje mali, dohvata on pedale, ali ne zna cemu sluze... a bar da imaju ono odmoriste za noge sa strane pa da mogu da ga vucem ili guram na tome dok ne ukapira pedale, nego vecinom nemaju. I tako za sada ni tricikl nema, a tako voli te zezalice, svaki put kada vidi nesto sa tockovima u Turbo Limacu ili negde drugo on cici od srece i moli me da mu dozvolim da sedne malo da se pravi da vozi... user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 8:37:02   
Anoniman
Prase moje milo...sva sam tvoja moždikanja na ovoj temi pročitala, i uvijek mi je drago kad se ti oglasišuser posted image
e sad ima onaj motorić na baterije , ima slika, ima auto na pedaleal se naravno odguruje nogama (sve je to od sestre naslijedio)
i više sam za ovaj na pedale, jer u krajnjem slučaju odgurivaće(joj koja riječuser posted image )  se nogama, a i jeftiniji je user posted image
medjutim sve je to skalamerija, a meni je sreća dnevni povezan sa trpezarijom pa je to jedna ogromna cjelina po kojoj može vozikati.
A zašto hoću da mu kupim, pa zato što jadničak mali nema ni dvije svoje igračke nego je sve od sestre naslijedio...duša moja mala ... i zato što mu je traktor zaista nešto posebno...baš ga gotivi



(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:05:06   
*Alexx*
Ma kupi mu, Vučko, traktor kad voli! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:08:53   
Anoniman
ma hoću... moram vam samo uslikati sobu njihovu ...pa to je krcato igračkama

evo da ti dočaram jedan ćošak sobe ...pao dečko s kreveta u igračke i nastavio spavati user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:09:58   
*Alexx*
Hahaha, srce malo user posted image user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vozalice na akumulator
19.5.2010 9:23:17   
prase

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Prase moje milo...sva sam tvoja moždikanja na ovoj temi pročitala, i uvijek mi je drago kad se ti oglasišuser posted image
e sad ima onaj motorić na baterije , ima slika, ima auto na pedaleal se naravno odguruje nogama (sve je to od sestre naslijedio)
i više sam za ovaj na pedale, jer u krajnjem slučaju odgurivaće(joj koja riječuser posted image )  se nogama, a i jeftiniji je user posted image
medjutim sve je to skalamerija, a meni je sreća dnevni povezan sa trpezarijom pa je to jedna ogromna cjelina po kojoj može vozikati.
A zašto hoću da mu kupim, pa zato što jadničak mali nema ni dvije svoje igračke nego je sve od sestre naslijedio...duša moja mala ... i zato što mu je traktor zaista nešto posebno...baš ga gotivi



Ja se svim silama trudim da ne budem mama koja sve kupuje, ali ovde ne bih razmisljala ni minuta - kupila bih traktor. Ako je delija dovoljno veliki da razume da traktor mora da spava (da se napuni), mozda cak i taj na baterije - posto ima vec jedan na pedale ("odgurivanje"). Prikolica bi se i ovako "spontano" otkacila od vozanja, tako da ne pravi neku razliku. Veliki deo razloga i meni bi bio sto mladje dete retko sta ima bas svoje... E sad moram malu digresiju od teme, jace je od mene user posted image : mozda sam pisala negde, mozda i nisam, tek imam 3 sestre i brata od iste (jedine) tetke. Kako smo imali kucu na moru, tako smo prakticno i odrasli zajedno jer smo tamo bili od maja do oktobra svake godine. Elem, najstariji smo moj brat i ja, pa onda najstarija sestra mladja od nas 2 meseca, do najmladjih blizanaca koji su mladji od nas 4 godine. Sad, devojcica blizanac je naravno nosila vecinom stvari koje sam nosila prvo ja, pa jedna sestra, pa druga, pa su dosle do nje. Eventualno je jedna od nas tri pre nje bila preskocena... Mi smo mislili da ona i ne zna za to, tako brzo se raste kad si mali da su stvari prakticno nove i za to cetvrto nosenje (pogotovo letnje haljinice kojih smo imali 5 miliona i 2 plakara samo za nas 3 i sve je bilo zajednicko). Jednom prilikom tetka kupi jednu haljinicu, bas za tu najmladju sestru, iako je imala vec po 3 haljinice za svaki dan leta. Kako je ona bila srecna... Kako je cicala i trcala po kuci... Kako se ogledala pred ogledalom... I onda se snuzdila malo, okrenula se sva ozbiljna prema mami i pitala: "Mama, a jel' ovo STVARNO ja PRVA nosim?". Da se razumemo, tada su i vremena bila drasticno drugacija, nije se garderoba nasledjivala jer se nije imalo nego jednostavno je bilo glupo da se baci kad je novo. Poruka-pouka: dete mora da ima nesto svoje, bas svoje i to ne loptu za fudbal ako je decak koji ima sestru nego nesto sto bi moglo da bude zajednicko, ali nije jer je samo njegovo i moze da se da drugome samo ako on kaze. Tako sam bar ja kroz ovaj i neke druge primere naucila... Ako ima mogucnosti, naravno.


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here