|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ZA MANJE U CM????
13.2.2009 13:15:48   
Anoniman
ne znam da li postoji tema al nadam se da nisam fulila...
da predjem na stvar da li je i jedna od vas djevojcica ikad koristila neku od onih famoznih krema sto kao te fol stanje ... manje cm u struku i na slicnim mjestima???
ako jeste molim da napisete koja je
hvala
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: ZA MANJE U CM????
13.2.2009 14:10:27   
Jeca*
Meni je svojevremeno bio sjajan onaj Afrodita Cecropia Gel (to je za celulit, ali stvarno mi je delovao pod uslovom da ga koristis kako pise). Takođe kažu da je odličan Vichy, a i Collistar je sjajan. Sve ostalo, po mom mišljenju, nije vredno pažnje. Mada....drugarica moja hvali onaj Garnier roll on, valjda isto za celulit, ali to je isto taj fazon, skida celulit i smanjuje obim. Ja cu to sigurno probati cim prestanem da dojim.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ZA MANJE U CM????
13.2.2009 14:23:51   
kumara
Meni je Vichy odlican! Koristila sam i Garnier roll-on, on mi je super zbog toga sto ima taj roll-on vrh pa se sa njim ujedno i masira.

< Poruku je uredio Lenka -- 13.2.2009 14:24:49 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ZA MANJE U CM????
14.2.2009 12:29:52   
stella
Ma sve su skoro ok dok koristis,cim prestanes kao da nisi ni koristila.
Jedino mozda pred odlazak na more se isplati kupiti vichyuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ZA MANJE U CM????
15.2.2009 16:13:05   
kumara
A jeste videle da ima sad i aparatic na nekom od teleshopova koji kosta oko 4000 din i LPG masaza u kucnoj varijanti? Ja se nesto razmisljam da ga probam.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ZA MANJE U CM????
16.2.2009 2:22:59   
Anoniman
Vichy! Imaš dve varijante:
1. maže se 2 puta dnevno i mora da se masira,
2. maže se 1 dnevno i ne masira se.

Kaže teta u apoteci - isti efekat. Ja sam onda uzela ovu što treba manje truda (br. 2) user posted image  i radi! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: ZA MANJE U CM????
16.2.2009 2:26:36   
kumara
Vichy je super samo sto mene mrzi da se mackam! user posted image Aparat mi je primamljivija stvar! Samo ako radi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ZA MANJE U CM????
23.3.2009 11:34:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Meni je svojevremeno bio sjajan onaj Afrodita Cecropia Gel (to je za celulit, ali stvarno mi je delovao pod uslovom da ga koristis kako pise). Takođe kažu da je odličan Vichy, a i Collistar je sjajan. Sve ostalo, po mom mišljenju, nije vredno pažnje. Mada....drugarica moja hvali onaj Garnier roll on, valjda isto za celulit, ali to je isto taj fazon, skida celulit i smanjuje obim. Ja cu to sigurno probati cim prestanem da dojim.


Sve sam ove vidjela i svi mi izgledaju isti a i cijene su približne(osim ovog Collistar) user posted image
Tasha ti si zadovoljna sa Vishy,za koliko se otprilike vide rezultatiuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ZA MANJE U CM????
23.3.2009 11:41:52   
Anoniman
Draga, celulit nije skroz nestao - da se razumemo, ali ja to nisam ni očekivala, jer ja sam UVEK imala celulita, samo sam želela da smanjim količinu na zadnjici i na struku (bljaks!!!). Koristila sam ga... pa ne znam koliko dugo, ali eto... koliko treba da se potroši ta jedna tuba... mesec - dva... i bila sam zadovoljna.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: ZA MANJE U CM????
23.3.2009 11:44:51   
Lu
Pa dobro,ni ja nemam puno ustvari ljetos nisam imala valjda se pojavilo preko zimeuser posted image
Pošto sada vježbam usput ću da se mažem jer je tako i učinak vježbi bolji,pogotovo kad se preko trbuha namažeš anticelulitnom kremom i zamotaš folijom.
Znači uzimam Vishyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ZA MANJE U CM????
23.3.2009 11:47:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

pogotovo kad se preko trbuha namažeš anticelulitnom kremom i zamotaš folijom.


Ja se sva osula kada sam to uradila... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: ZA MANJE U CM????
4.4.2009 14:00:02   
NadaR

IZVORNA PORUKA: stella
Ma sve su skoro ok dok koristis,cim prestanes kao da nisi ni koristila.

Moje iskustvo sa tim je ovakvouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ZA MANJE U CM????
4.4.2009 14:00:55   
NadaR
Sta napravih ,pojma nemamuser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ZA MANJE U CM????
4.4.2009 14:19:09   
afrodita
Ja licno nikad nista nisam koristila protiv celulita.
Ali sam prodavala te preparate i mogu Vam
reci da se naj bolje prodavao gel od brsljena,
Nije uvek dobro samo ono sto je skupo.
Ako nema brsljen gel nece nista drugo.
Kazu da je fantastican

user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 12:39:54   
dunja RR
Da malo dignem temu, da li i ako koristite, koje anticelulit kreme koristite?

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 12:49:17   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: afrodita

Ja licno nikad nista nisam koristila protiv celulita.
Ali sam prodavala te preparate i mogu Vam
reci da se naj bolje prodavao gel od brsljena,
Nije uvek dobro samo ono sto je skupo.
Ako nema brsljen gel nece nista drugo.
Kazu da je fantastican

user posted image


To sam i ja cula...kupila ga,jos samo da pocnem da ga koristimuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 12:50:36   
Nena81
Ja sam pre trudnoca koristila proizvode iz Avona i Oriflame, za borbu protiv celulita i bila sam prezadovoljna, stvarno se efekti vide posle par nedelja.
AVON                ORIFLAME


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 12:51:52   
Iva979
Ja sam skoro uzela Afroditinu kremu protiv celulita i cini mi da je dobra. Videcemo kakav je efekat, mada ako nastavim sa cokoladicama i kaficama... user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 12:53:08   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Iva979

Ja sam skoro uzela Afroditinu kremu protiv celulita i cini mi da je dobra. Videcemo kakav je efekat, mada ako nastavim sa cokoladicama i kaficama... user posted image

Iva,afroditina je dobra....provereno!


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 12:55:25   
Iva979
Znaci Afrodita ce pobediti koka kolu, cokolade i kafe user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 12:58:42   
pepino
Ja sam cula za Afroditinu da je dobra,ali ima vise njih pa nisam znala koju da uzmem!?user posted image
Ja sam koristila prosle godine Garnierov sa masazerom,ali nisam primjetila neku razliku pa ga nisam vise kupila,sad sam uzela u apoteci neki sa brsljenom cini mi se,zaboravila sam kako se zove,jeftin,to je privremeno,dok ne skontam sta da uzmem,dvoumim se da li da probam Vichy ili Eucerin!?user posted image
Mozda bi probala i Guam,ali ga nema kod nas,pitala sam kumu da mi kupi u B.G. ali ona kaze ma to je sve isto srauser posted image e,bacanje para,pa neceda mi kupi...

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 13:01:49   
bluka


user posted image

ovaj i moje prijateljice hvale. ima još neki od fitogala, al' rekoše da je ovaj forte bolji.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 13:02:45   
Nena81
Jel taj garnier bio sa kafom, ja sam jedan proslo leto kupila i nista zivo suser posted image user posted image , samo sam bacila pare.
Ni moja kuma nije bila zadovoljna.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 13:05:16   
Iva979
IZVORNA PORUKA: pepino

Ja sam cula za Afroditinu da je dobra,ali ima vise njih pa nisam znala koju da uzmem!?user posted image
Ja sam koristila prosle godine Garnierov sa masazerom,ali nisam primjetila neku razliku pa ga nisam vise kupila,sad sam uzela u apoteci neki sa brsljenom cini mi se,zaboravila sam kako se zove,jeftin,to je privremeno,dok ne skontam sta da uzmem,dvoumim se da li da probam Vichy ili Eucerin!?user posted image
Mozda bi probala i Guam,ali ga nema kod nas,pitala sam kumu da mi kupi u B.G. ali ona kaze ma to je sve isto srauser posted image e,bacanje para,pa neceda mi kupi...


Afrodita ima 2 vreste, protiv celulita i protiv masnih naslaga na stomaku, ne znam sta ti vise odgovara user posted image
A sto se tice Guama, negde sam na forumu citala celu temu o njemu, hvalili su ga i ima kod nas da se kupi user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ZA MANJE U CM????
31.5.2010 13:05:37   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Iva979

Znaci Afrodita ce pobediti koka kolu, cokolade i kafe user posted image user posted image

Meni je pre par godina kuma utrljavala Afroditine proizvode za celulit,ujedno i masirala,za deset dana je smaknuto od 3-do 5 cm u obimuuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here