|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaljubljenici u svemir
1.6.2011 7:38:15   
svemir.ba
Ja sam sa svojim sinom, koji je prvi razred osnovne skole, napravio web site sa temama o svemiru. Na kraju je ispalo ozbiljnije nego sto sam mislio ali jos uvijek nam je interesantno. Mozda bude i vama ako vam djeca vole ovakve stvari:

www.svemir.ba
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zaljubljenici u svemir
1.6.2011 7:56:49   
indy_25
Bas divno mm je zaljebljen u svemir stalno gleda emisije tog tipa i prati vazne dogadjje , ja nisam takva mene ti ne interesuju ni vanzemaljci niti svemir user posted image . Kako si ovako brzo naucio da stavis lijep link meni je trebalo 2 godine user posted image Reci cu muzu za tvoju stranicu pa nek malo razgleda sigurno ce naci nesto zanimljivo.

(odgovor članu svemir.ba)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zaljubljenici u svemir
1.6.2011 8:02:28   
svemir.ba
Drago mi je da ti se svidja stranica. Mene ponekad popusti entuzijazam ali me sin stalno tjera na popunjavam sadrzaj pa smo stalno aktuelni.
Sto se tice linka, samo sam upisao adresu, a to je odmah prepoznato kao link. Nisam nista posebno uradio user posted image .

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zaljubljenici u svemir
1.6.2011 8:06:54   
indy_25
dobrodosao i u drugim temama ako zelis nemamo puno tata na forumu user posted image Vidim da si iz BiH i ja sam user posted image

(odgovor članu svemir.ba)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zaljubljenici u svemir
16.7.2011 16:18:18   
PoisonEve
Super je sajt, jako zanimljivo!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zaljubljenici u svemir
16.7.2011 16:28:32   
Brana
Extra je sajt!!!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zaljubljenici u svemir
17.7.2011 4:01:55   
vukosava

IZVORNA PORUKA: svemir.ba

Ja sam sa svojim sinom, koji je prvi razred osnovne skole, napravio web site sa temama o svemiru. Na kraju je ispalo ozbiljnije nego sto sam mislio ali jos uvijek nam je interesantno. Mozda bude i vama ako vam djeca vole ovakve stvari:

www.svemir.ba


Super je. Moj muz mislim da moze da bi gledao po ceo dan emisije o svemiru na Discovery kanalu.

(odgovor članu svemir.ba)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zaljubljenici u svemir
17.7.2011 16:52:50   
PoisonEve
vukosava i ja ih isto gledam! Imaju i na history kanalu!user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zaljubljenici u svemir
18.7.2011 10:15:58   
svemir.ba
Super! Baš mi je drago ako je naša stranica ljudima interesantna ili ako im je pomogla u nečemu.user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zaljubljenici u svemir
18.7.2011 12:48:34   
viking
I ja obožavam te serije, mada priznajem da mi ponekad terminologija nije jasna. I uvek se pitam KAKO ZNAJU? KAKO su to izmerili? Fascinira me sve to.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu svemir.ba)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zaljubljenici u svemir
18.7.2011 13:33:14   
PoisonEve
viking i ja se to pitam! I moram da priznajem da bi jednu istu emisiju morala da pogledam bar 3 puta da bi skapirala neke stvari jer nekako suvise brzo objasnjavaju...
Skoro sam se jako zainteresovala za teoriju relativiteta, nikako da nadjem nekog ko ce mi to dobro objasnitiuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here