|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zavidim im...
12.9.2008 8:50:57   
Anoniman
Od juče popodne razmišljam da li da otvorim ovu temu. Toliko blesava osećanja imam... nezdrava user posted image ... ne znam.

U decembru prošle godine sam počela da radim u jednoj stranoj banci. Prvo sam potpisala na 3 meseca, pa onda na neodređeno. Kada sam potpisala taj ugovor na neodređeno, mislila sam "Super! Taman da kajem godine ostanem u drugom stanju, termin da mi bude u leto sledeće godine, budem sa Lukom kada krene u vrtić...", ma svašta sam isplanirala. Onda je objavljeno da se banka prodaje. To ide prilično sporo, i ustvari se novi vlasnik očekuje u proleće/leto sledeće godine. Brzo sam shvatila da cela ta priča oko trudnoće nije izvodljiva jer bi mi termin bio baš u vreme kada će doći novi vlasnik, i mislim da bi bilo dobro da budem tu ako želim da zadržim radno mesto, pošto ne mogu sebi da dozvolim da ostanem bez posla.
Ajde sa time sam se pomirila.
U društvu smo imali jednu trudnicu, ona treba da se porodi "ovih dana" (termin joj je kraj septembra).
Onda prošle nedelje se pojavila još jedna drugarica-trudna, 8 nedelja. I to sam preživela-prva trudnoća.
Ali juče sam se slomila: moja najbolja drugarica, koja ima klinca 10 dana starijeg od mog Luke je opet trudna (5 nedelja).

Nemojte me krivo shvatiti, JA SAM JAAAAAAAAAKO SREĆNA ZBOG NJIH, ALI IM TOLIKO SILNO ZAVIDIM, JER BIH I JA VOLELA JOŠ JEDNO DETE, SADA, A NE MOGU...

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zavidim im...
12.9.2008 9:26:18   
MERYEN
Hahaha ti si bas kao neko dete,verujem da zelis drugo mnogo,posebno sad kad su tvoje drugarice trudne.Tasha kad one ne budu bile ti ces biti tad i znas da ce da ti ugadjaju i da ces biti mazena u drustvuuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zavidim im...
12.9.2008 9:36:16   
Anoniman
Ma... ustvari me valjda ova drugaricina druga trudnoća podsetila na period kada smo bile zajedno trudne... user posted image

Mislim da je predivno kada ti je bliska drugarica trudna u isto vreme kada i ti... nekako onda zaista imaš sa kim da podeliš sve što se dešava... Sa nekim koga to zaista zanima, a ne da te sluša samo jer ste drugarice (ne znam dal me razumeš)...

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zavidim im...
12.9.2008 9:42:14   
MERYEN
Razumem te mojoj drugarici je termin 03.10.,a meni 26.10.i lepo je kad imas s'kim da setas pricas o bebi u stomaku....ali dobro je kad budes spremna i ti ces drugo kao ona da imas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zavidim im...
12.1.2009 8:19:36   
Anoniman
Juče me svekrva zove kaže "Znaš ti da je XX trudna već 3 meseca?", naravno ja u šoku, jer su u pitanju kumovi (mm je bio kum na njihovom venčanju), znači bliski smo samo se nešto nismo viđali u poslednje vreme - bez nekog određenog razloga... Odmah sam joj poslala sms "Mamu ti je***, jel ja od svekrve da saznam da si trudna?" user posted image

I tako, 3 drugarice su mi trudne, druge dve prave decu...

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zavidim im...
12.1.2009 8:40:49   
guppy RR
??????????????????
KUMOVI????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zavidim im...
12.1.2009 9:11:06   
Anoniman
user posted image  Ne ti kumovi. user posted image

Ovako:

Trudni kumovi - mm bio kum kod njih na svadbi.
Kumovi iz Sr. Mitrovice - moja venčana kuma.
Kumovi iz Sr. Karlovaca - moja krštena kuma.
Kumovi iz NS - mužev venčani kum.

mmmmmmm... mislim da nemamo više kumova. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zavidim im...
12.1.2009 9:34:07   
guppy RR
user posted image user posted image
kol'ko tiiii imaš kumova.... nije ni čudno što ne znaš kad je ko trudan user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zavidim im...
12.1.2009 9:40:06   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zavidim im...
13.1.2009 3:15:25   
kumara
Jao vas dve!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here