|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   adobe premiere movie maker
9.12.2009 11:36:07   
Anoniman
Hitno mi za ispit treba ovaj program, full verzija. Jel ima ko da mi posalje?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: adobe premiere movie maker
9.12.2009 11:48:23   
*Alexx*
Ako vam treba full verzija za ispit, zar ne možete dobiti u školi? Ja nemam, jedino da kupiš na ulici ako ima negde?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: adobe premiere movie maker
9.12.2009 12:50:40   
Anoniman

Ne mogu prof da uhvatim, probala sam na net, ali ima samo trial verzija. Jer ovo su postdiplomske po starom sistemu, gdje se nemaju predavanja, zato ga nikada nema. Idiot!

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ako vam treba full verzija za ispit, zar ne možete dobiti u školi? Ja nemam, jedino da kupiš na ulici ako ima negde?

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: adobe premiere movie maker
19.12.2009 14:39:55   
Ana RR
Ne znam da li sam kasno videla temu..

Draga, ja imam Adobe Master Collection CS4, i u njemu ima i Adobe Premier Pro CS4..

Ali je jako veliko, ne mogu ti poslati mailom, jedino da snimim na cd pa ti pošaljem poštom.. user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: adobe premiere movie maker
19.12.2009 15:23:36   
Anoniman
Hvala Ana, vec sam nabavila i zavrsila film koji sam trebala. Sad radim u Microsoft Front Page-u, sad to moram da prucavam, pih!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: adobe premiere movie maker
19.12.2009 15:25:20   
eugenija
Ej Bahamas vredniuser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: adobe premiere movie maker
19.12.2009 15:27:19   
Delijagirl
diabla pa sta ti studiras?

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: adobe premiere movie maker
19.12.2009 17:21:18   
Anoniman
Ma ne znam ni ja vise. ja sam zavrsila engleski jezik i knjizevnost, ali sam upisala magistarske na turizmu. I imam predmet multimedijalne prezentacije, pa tu majstorishem sa programima. Ali jos taj ispit i kraj! To jest kraj pocetkkauser posted image Onda imam magistarski, blah!

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 14:44:37   
Delijagirl
I sa tim vam maltretiraju??? Svasta ... znaci nemogu da verujem to smo mi radili na mom faksu user posted image
Mada nije ni lose sta naucila si nesto novo i to moze dobro da ti dodje jednom nikad se nezna...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 20:50:12   
alexica
da li moze neko da me uputi kod nekoga ko radi u Drimweaver-u i Adobe Premieru?
treba da uradim dva domaca zadatka (sajt i kratak film)! Hitno!!!
Studenti

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 21:00:05   
Delijagirl
Alexica ja bih volela da ti pomognem posto ja to radim ali kako god da okrenem nema sanse da imam vremena za to ... A svi moji skolski drugovi koji to rade su u sloveniji i preukupirani svojim poslovima ... Sta ja savetujem je da "bacite bombu" kod studenta kompjuterskih nauka neznam kako se to kod vas kaze... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu alexica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 21:19:25   
alexica
to su u pitanju specijalisticke studije tako da jako malo ima studenata, uglavnom su stariji, a ono malo njih sto zna nemaju vremena :(
sajt bi nekako i uradila, ali premier ne znam kako.
ako bi mogla da mi kazes par pocetnih koraka?
treca vezba je montaza kratkog filma.
prvo treba nesto da snimite. uz pomoc fotoaparata, web kamere, telefona...
da otvorite premijer projekat i da uvucete sve te video fajlove, kao i
neku muziku.
onda treba da montirate, tako da pravite rezove i trenzicije. mozete da
ekperimentisete sa slikom, da je ubrzabate, usporavate, bojite,
okrecete... podmetnite vasu muziku.
na kraju film treba exportovati u avi formatu.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 21:30:49   
Delijagirl
Ufffff pa dobro mi smo to isto radili na faksu... imam 10ku iz montaze a imas na youtubu tutorial videe koji lepo sve to objasnjavaju. A verovatno pricas dovoljno dobro engleski da sve to skontas a u principu sve ti pokazuje program..

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu alexica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 21:36:09   
alexica
hvala ti u svakom slucajuuser posted image !!!
pokusacu!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 21:41:12   
Delijagirl
ej nije to nuklearna fizika shvatices a ovi tutoriali su ti daleko bolji nego da ti ja pokusam ovde objasniti po forumu zaista user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu alexica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: adobe premiere movie maker
22.12.2009 22:18:04   
Anoniman
I ja sam sve to imala za film. Sta ti nije jasno Imam ja skriptu koju sam napisala o Adobe premieru, sta i kako se radi. Lako je veoma.

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here