|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj kompjuter ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.08. – 31.08.2014.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikonica Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo na osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergija na sunce, vrucinu
5.9.2014 18:43:40   
Mala Elena
Javio mi se pre 2 godine osip od sunca , bili smo na letovanju u Bugarskoj. Bio je pracen crvenilom a kasnije i zadebljanjem, a o svrabu da ne pricam! Do tada sam mogla 24h biti na suncu, cak i bez zastitnog faktora.Inace imam dobar pigmet i lako dobijem boju . To me bas zacudilo. Pretprosle godine isto, pocele nagle vrucine i opet alergija. Ali samo crvene sitne tackice koje svrbe. Ima li neko neki domaci lek ili melem za to?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Alergija na sunce, vrucinu
5.9.2014 20:16:21   
Azra_
Ma nema posebnog leka. Ja od malena imam razne oblike reakcije na sunce. Meni je jedino rešenje, da pre odlaska na letovanje popijem Presing, ranije je bio to Bronal. Dakle, predupredim reakciju i nema posle muke. Naravno, uvek se mažem zaštitni kremama i gledam da nisam na jakom suncu jer imam osetljivu kožu.

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:

Bijeli sos od povrća
Kuvar: big mum
Brzo,lako i veoma ukusno

Anketa

Da li imate prijatelja ili prijateljicu sa hendikepom?
taki_82

Da (34%)

Ne (66%)

Ukupan broj glasova: 50

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here