|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bakterija klebsiella pneumoniae
4.11.2010 14:04:05   
soca
klebsiella pneumoiae bakteriju sam dobila posle carskog,i ne mogu je leciti antibioticima posto dojim.jel neko zna ili je malo bolje upoznat sa ovom bakterijom od mene i kako je leciti?hvalauser posted image

_____________________________

danco sonja
Direktna veza do poruke: 1
   RE: bakterija klebsiella pneumoniae
4.11.2010 14:10:10   
mihi
Draga Soca, to je bakterija koja izaziva obično pneumoniju i ima je u respiratornom traktu. Gde imaš ovu bakteriju?

(odgovor članu soca)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: bakterija klebsiella pneumoniae
4.11.2010 14:13:05   
Anoniman
Ne znam da li možda mogu da pomognu neki homeopatski lekovi?
Koliko znam o ovoj vrsti bakterije, ti je svakako moraš lečiti jer može da napravi haosuser posted image

(odgovor članu soca)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: bakterija klebsiella pneumoniae
4.11.2010 15:27:52   
soca
mihi imam je na materici iznutra gde je rana od carskoguser posted image pa me brine da nije nesto opasno jer imam temperaturu.misle da sam dobila u bolnici zbog pada imuniteta.

_____________________________

danco sonja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: bakterija klebsiella pneumoniae
4.11.2010 15:32:00   
soca
nedja draga vec sam razmisljala da pocnem sa nekim lekovima ali lekar kaze da ne smem nijednu terapiju zbog dojenja,i da zna biti opasana pa cemo cekati.da uzimam sto vise tecnosti i da odmaram cuj molim te gluposti.

_____________________________

danco sonja

(odgovor članu soca)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: bakterija klebsiella pneumoniae
4.11.2010 17:49:39   
Anoniman
Uf...ne znam sta bih ti rekla...
A kako je klebsiela dospela do tvoje rane od cr? Mislim, ja znam sta su prenosnici, ali sta kazu lekari?
Iskreno, ja bih na tvom mestu potrazila misljenje drugog lekara, jer je meni, iako nisam zdravstveni radnik, nejasno kako mogu da te ostave sa ne tako naivnom bakterijom da cekas. Pa nece se u medjuvremenu izumeti neki novi lek, a verovatno i neces prestati da dojis tek tako, ako ne budes moralauser posted image


(odgovor članu soca)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: bakterija klebsiella pneumoniae
5.11.2010 14:57:33   
soca
user posted image pa ne znam sta cekaju od nedelje opet idem kod lekara inace sam saznala da se ta bakterija uglavnom nastanjuje na grlu,a odakle meni na materici.sva sreca nemam vise temperaturu,pa me to tesi.mada se ne osecam bas sjajno.pricala sam sa mojim lekarom kaze nije tako opasno user posted image mada sam posle carskog nedelju dana imala kiretazu i opet su nasli ugrusak koji cu izbaciti kapima,medjutim nistauser posted image

_____________________________

danco sonja

(odgovor članu soca)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here