|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čoko kis (cookies)
8.1.2010 14:37:55   
Ana RR
Potrebno je:

125 g putera
150 g šećera
1 jaje
kesica vanilin šećera (ja sam stavila burbon vanil.šeć.)
170 g brašna
pola kašičice praška za pecivo
180 g komadića čokolade
(ja sam dodala i malo cimeta)

Priprema:

Mikserom umutiti margarin i šećer. Dodati jaje, brašno pomešano sa praškom za pecivo i vanilin šećer. Dobro umutiti pa u tu smesu lagano umešati kašikom komadiće čokolade.
Kašikom vaditi gomilice i stavljati ih u pleh obložen papirom za pečenje. Peći oko 15 min na temperaturi od 180 stepeni. Kad se ispeku ostaviti ih u plehu da se ohlade.

user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 14.3.2024 12:58:22 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čoko kis (cookies)
8.1.2010 14:39:42   
Modessty
mljac! Zvuči lako i ukusno! Jel bi moglo da se stavi i suvo grožđe na primer?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čoko kis (cookies)
8.1.2010 14:42:04   
Ana RR
Može, zašto da ne! Treba ti 30 minuta za sve, jako je brzo a baš su ukusni. Nemoj da te zbuni što će testo biti suvo dok mutiš, tako treba. Ja sam dodala malko mleka pa su mi se razlili tokom pečenja, zato su ovako tanki. Ali su baš mljac user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čoko kis (cookies)
8.1.2010 14:45:33   
Modessty
ma meni nešto mikser loš pa razmišljam da l mogu da sve to ručno umućkam? Možda potraje duže?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čoko kis (cookies)
8.1.2010 14:46:20   
Ana RR
Pa malo teže ćeš umutiti šećer i margarin user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čoko kis (cookies)
8.1.2010 14:47:10   
Modessty
probaću pa kako ispadne!
Al prvo da odspavam malo! Umorila me današnja šetnja!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čoko kis (cookies)
8.1.2010 14:58:04   
Ana RR
Pajki draga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čoko kis (cookies)
19.1.2010 15:16:06   
BabyG
Ja sam pravila ovo pre neki dan, ali mi se sve sjedinilo u plehu, pa došlo k'o kora za tortu. user posted image Ne znam zašto, ali ipak je pojedeno sve. Jako je ukusno! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čoko kis (cookies)
19.1.2010 17:54:17   
Ana RR
Mislim da je najbolje stavljati ih u one papirne korpice, tako se neće razliti user posted image

Ali extra su ukusne, mi smo ih smazali uz vrući kakao!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čoko kis (cookies)
4.1.2012 17:29:09   
Ana RR
Druga tura se peče, biće još 3 sigurno. MM je prvu već smazao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čoko kis (cookies)
25.10.2012 10:23:49   
MarijaBg
Ja ih danas pravim, bas nisam odavno user posted image
Duplu meru naravno, iseckam 200 gr cokolade i 100 gr lesnika, mljac. Mogu da stoje nekoliko dana, fino ih spakujem u kutiju...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čoko kis (cookies)
18.3.2015 11:37:12   
branki*
ovo i ja pravim uskoro...bas sam se setila njih pre neki dan..ja duplu meru uzmem,mogu da stoje dugo,ubacim sta imam,puno cokolade,lesnika ili badema,susam,laneno seme cu malo ubaciti isto,super suuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čoko kis (cookies)
18.3.2015 11:41:30   
Bibilib
Obozavam ih....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čoko kis (cookies)
18.3.2015 12:36:20   
Modessty
koju čokoladu stavljate? Za kuvanje ili mlečnu?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čoko kis (cookies)
18.3.2015 12:39:39   
branki*
mod,ja za kuvanje stavljam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čoko kis (cookies)
18.3.2015 12:42:06   
veselicaa
Bas dobar recept,ja imam malo drugaciji ali moram i ovaj da probam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čoko kis (cookies)
18.3.2015 12:43:26   
Maraj
I tu cokoladu za kuvanje seckate sitno jer da?
Me znam da l ima kod nas da se kupe oni okrugli komadici cokolade koji i jesu i izvornom receptu ovoh kolacica onih sto se kupuju

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čoko kis (cookies)
18.3.2015 12:50:52   
Modessty
ok hvala user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here