|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 14:39:04   
Sanjalicaaa
Ne znam zene. Mi smo svakako planirali trece, ali ne jos. Naravno ako jeste, neka je, super.

Ja nekako osecam da nisam. Prosto nemoguce mi je da samo uboli taj jedan put i to 32 dc. Bas me nervira sad to isekivanje. Hocu li dobiti ili necu. Da l je trudnca ili nije. Da nije neki ginekoloski problem.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 14:58:47   
Maslacak15
a nije sanjalice problem....opusti se. Navijam za najlepsi moguci scenario.user posted image Ali jedan od zakljucaka mog predjasnjeg kilometarskog pisanija je i da su ciklusi cudna zverka i kod mnogih zena se povremeno desi da se poremeti ritam i da boze moj ovulacija okasni. sto nema nikakvog medicinskog znacaja, mislim ne znaci da postoji problem.
Nista nemoj da se brines ali da se strpis moras. Tu nema pomociuser posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 15:43:10   
Mala Elena
A ja zatrudnela izmedju 18.i 21.dc ...
Sanjalice, pricekaj jos koji dan.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 15:49:11   
MamaNecaVo
Ja sam ostala trudna u neplodnim danima,dakle sve je moguce.Ciklus je svakako neprevidiva stavr i ne treba tacno racunati. :)
Dobija uvek na 30/31 dan i jednostavno,uboli iz prve.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Da li sam trudna?
4.10.2017 15:59:06   
Maslacak15
Nevena da su bili neplodni nebi zatrudnelauser posted image user posted image . To je bar prosto.

U stvari trebalo bi skroz ukinuti tu pricu o danima i kalendaru posto ocigledno zbunjuje. Plodnih je 5 dana pred ovulacije (teoretski) ma kad ona bila ( i u tome je cakauser posted image . I sve se trudnoce mogu time objasniti).

Ok necu vise da vas gnjavim, odo da pisem rad, samo prokrastiniramuser posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Da li sam trudna?
6.10.2017 7:57:34   
vocicana
Sanjalice javi se. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Da li sam trudna?
7.10.2017 10:14:45   
Sanjalicaaa
Stigla jeuser posted image sa 8 dana zakašnjenja. To je bilo i za očekivati. Ali ipak sam oset_ila mrvu razočaranja.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 7.10.2017 10:15:11 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Da li sam trudna?
7.10.2017 11:08:16   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Stigla jeuser posted image sa 8 dana zakašnjenja. To je bilo i za očekivati. Ali ipak sam oset_ila mrvu razočaranja.

Sledeći mesec se onda "opustite" sredinom ciklusauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Da li sam trudna?
7.10.2017 11:15:12   
Sanjalicaaa
Ivana, ima vremena za user posted image , sad imam neke druge planove user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Da li sam trudna?
7.10.2017 11:40:11   
veselicaa
Sanjalice uvek tako bude,brinemo dok ne stigne a posle se malo razocaramouser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Da li sam trudna?
7.10.2017 14:36:55   
Mala Elena
Sanjalice, bice onda kasnije kada bude vreme user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Da li sam trudna?
7.10.2017 16:07:22   
vocicana
Sanjalice, ljubimo te, pretpostavila sam da ce biti mrvice razocarenja, ali neka, kada bude vreme doci ce bebac a onda cebiti zurkaaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Da li sam trudna?
26.10.2017 11:44:53   
MajaC94
Kakvo ti je to pitanje sestro slatka? user posted image

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Da li sam trudna?
26.10.2017 12:07:33   
MamaNecaVo
Maslacak sve je moguce pa izmedju ostalog i pomenuto.
Ciklus je svakako neprevidiva stvar.
Bar u mom slucaju.

(odgovor članu MajaC94)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Da li sam trudna?
28.10.2017 15:52:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jovana1111

Obicno imam menstruaciju na 30-33 dana. Imala sam nezasticen odnos jer je pukao kondom tri dana pred menstruaciju. Pre toga sam imala otecene grudi i bila pomalo osetljiva i to mi se desava pred menstruaciju. Kasni mi 3 dana i imam blage bolove u ledjima i donjem delu stomaka. Imam par pitanja. Da li postoji mogucnost da sam u drugom stanju? Kada se otprilike desava ovulacija kada je menstruacija na 33 dana? Da li test da uradim sada, posto mi vec kasni menstruacija?



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Da li sam trudna?
2.2.2018 15:47:12   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: fadilovca

savjet trebam imam jako bijelilo prosli mjesec sam mislila da sam trudna dva dana mi je kasnila menstruacija nakon dva dana sam dobila al ovo bijelilo jos uvijek imam svako malo moram mjenjati vec ili ulozak stavit nenormalno je dali je moguce to da je trudnoca i ako sam imala prosli mjesec menzes



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Da li sam trudna?
2.2.2018 16:11:49   
MamaNecaVo
Posetite ginekologa.
Na osnovu "belila" verovatno mislite na sekret,sigurno da ni jedna od nas ne moze znati da li ste trudni ili ne.
Simotomi trudnoce su jasni.Najpre izostanak ciklusa,bolne i otecene grudi,vidljive vene oko bradavica itd..
Najbolje vi lepo kod ginekologa na pregled jer mozda imate neku infekciju i tome slicno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Da li sam trudna?
14.2.2018 21:08:49   
marketing RR

IZVORNA PORUKA:
Korisnik pita
Djevojci kasni vec deset dana ciklus da li je moguce da je u drugom stanju, da li imaju mozda neki simptomi?



(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Da li sam trudna?
17.2.2018 7:58:46   
vocicana
Za korisnika kji pita, neki se siptom sigurno desava. Vene na dojkama, pospanost makar, ono zaspala bi naslonjena na banderu. Neka se javi i prikljuci ostalim temama, pa da se druzenje nastavi.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Da li sam trudna?
12.4.2018 23:08:06   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: MimaNss

Dobro veče drage dame.
Imam jedno pitanje što se tiče menstruacije.
Naime dobila sam menstruaciju nedelju dana ranije, a to mi se inače nije nikada dešavalo.
Prvi dan mi je menstruacija bila braon boje trajalo je dan ipo, posle toga mi je bio prazan uložak,i onda predvece kad se obrišem na vc papiru mi se pojavila rozikasta boja onako kad prestaje menzis,posle toga je bilo malo krvi ali prestalo je. Trajalo je svega dva do tri dana.
Zanima me da li to ima ikakve veze sa trudnoćom ili?
Nisam imala nikakve simtome sto se menstruacije tiče bol stomaka, bol u ledjima itd.
Molim vas ako neko zna sto se tiče toga da mi odgovorite svaka pomoć će mi dobro doći.
Test nisam radila. Radimo na bebi ali nažalost uvek dobijem 😢




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Da li sam trudna?
12.4.2018 23:10:41   
IvanaSK RR
Mima, evo jos jedne teme koju mozes da pročitas Klik i ova Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 12.4.2018 23:12:22 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Da li sam trudna?
18.4.2018 10:12:32   
MimaNss
Drage dame
Imam jedan problem.
Nedelju dana sam ranije dobila menstruaciju.
Prvi dan posle sexa kada sam se obrisala videla sam dosta braonkastog na peskiru, stavila sam uložak malo je bilo tog braonkastog, posle toga nije bilo nista prazan ulozak. Pa posle kad se obrišem na wc papiru rozikasto ko kad prestaje menzis, bilo je malo krvi ali ne onoliko koliko bude kad zapravo dobijem. Jer kad dobijem meni odmah prvi dan krene i traje sedam dana a ovo je trajalo tri dana vise je bilo rozikasto i braon. A da a kad idem u wc I kad se obrišem isto bude rozikasto a mokraca mi je normalna bez imalo krvi? Radimo na user posted image Pa Me zanima sta je to? Da li je to menzis ili sta? Da li ima ikakve veze sa trudnoćom.?uradila bi test ali prvo da se konsultujem sa vama, molim vas ko šta zna a znate više od mene da mi napišete da znam šta da radim. Hvala vam puno drage moje. Ljubim vas :*

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Da li sam trudna?
18.4.2018 10:35:21   
Maslacak15
Dobro jutro. Svakako treba da uradis test. Oni su vrlo precizni u principu. Moja iskustvo, koje je poprilicno je da nista ne mozes da zakljucis na osnovu duzine i obima krvarenja. Pa i izgleda. To se prosto menja. I tri dana krvarenja nije bas malo. Ako si dobila ranije, mozda je bio anovulatorni ciklus pa je time bilo i manje endometrijuma, tj nije doslo do sekretorne faze itd i to objasnjava slabije krvarenje. Naravno ne mogu da iskljucim sasvim ni da si trudna pa da je u pitanju bilo implantaciono krvarenje ali ona su obicno ipak jako slaba. Ako si trudna test ce pokazati odmah. Urinski stapici su jako precizni, sta god se pricalo......Srecno!

(odgovor članu MimaNss)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Da li sam trudna?
28.4.2018 1:21:53   
MimaKos
Meni nije test odmah pokazao, nedelju posle zaceca bio negativan:) a posle dve nedelje pozitivan

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 999
   : Da li sam trudna?
10.5.2018 13:25:29   
Maki1786
Pozdrav zene.Treba mi vase misljenje.Ja i suprug skoro 2 godine radimo na bebi.Desilo mi se to da sam trebala dobiti 14.05.,a juce (09.05)mi se pojavi rozikasto na papiru.I ostatak dana nista.Danas 10.05 pola dana nista i ponovo mi se pojavi malo rozikasto na dnevnom ulosku.Radila sam tet ali je negativan,sto ne znaci da nisam trudna.
Molim vas za vasa iskustva.Da li da idem sutra kod lekara ili da cekam ponedeljak da vidim sta ce biti.
Inace mi je menstruacija redovna u dan,i kad krene onda krene.
Ovo mi se prvi put desava.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here