|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 17:32:31   
mihi
Najbolje se raspitaj u komsiluku da li ima neka žena slobodna za tu varijantu, bebi sevis na sat je skup oko400 din po satu.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 17:40:21   
minavb
IZVORNA PORUKA: mihi

Najbolje se raspitaj u komsiluku da li ima neka žena slobodna za tu varijantu, bebi sevis na sat je skup oko400 din po satu.

Moj komsiluk je Novo grobljeuser posted image
Salim se, naravno. Raspitacu se, mada mi juce kum provuce na brzinu da njegov brat redovno koristi usluge bebi servisa, i zadovoljni su.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 18:01:15   
mihi
Oni imaju dobar kadar jedino kad preračunaš ispadne puno a drugo za povremeno čuvanje ne verujem da dobijete uvek istu devojku.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 18:03:10   
minavb
To mi je i palo na pamet, volela bih da uvek imamo istu devojku a sumnjam da je to moguce za povremeno cuvanje. Opet, i ove tete po preporuci verovatno nisu raspolozene za povremeno cuvanje.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 18:08:27   
choopa choops
A koliko placate dadilje? Vodite li djecu kod njih kuci ili one dolaze kod vas? 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 18:08:52   
mihi
Ma jesu ja sam tako nasla moju ona je u penziji (rano otisla u penziju) pristala je najpre na 4h (15000) a sad radi puno radno vreme. Cuva Milosa i pegla kad on spava (25000).

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 18:09:03   
Anoniman
Uglavnom nisu. Ne isplati im se to.

Možda kada bi našla neku stariju studentkinju, sa sela, da me ne shvatite krivo, nemam ništa protiv devojaka sa sela, ali mislim da su za čuvanje dece odgovornije.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 18:09:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: choopa choops

A koliko placate dadilje? Vodite li djecu kod njih kuci ili one dolaze kod vas? 


Imaš temu Cena dadilje.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Dadilja & baka-deka servis
20.7.2010 18:10:14   
mihi
Dolazi kod nas!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Dadilja & baka-deka servis
10.8.2010 9:53:43   
*Alexx*
Ja moram priznati da sam prezadovoljna dadiljom (pupupupupupuppuuppupup user posted image ). Imali smo adaptaciju tri nedelje, od kojih je prvih nedelju dana dolazila po par sati, a ostalo je bilo skoro full time. Odmah su se slozili, zena ima iskustva, nije neka tunjava. Od prvog dana oni su napolju po ceo dan - imamo parkice izmedju zgrada u naselju. On napolju spava, dolaze kuci da mu spremi klopu i da jede.
Andrej se ujutru malo buni, nece da ide zbog mene, ali cim izadju u parkic - tu su deca, tu su ljuljaske, kuce, mace... na mene i zaboravi user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Dadilja & baka-deka servis
2.10.2010 9:43:50   
Grejs
Najzad sam uspela da nadjem devojku koja ce mi cuvati dete!Dolazi u ponedeljak prvi dan pa cemo videti kako ce biti.Mlada je radi u jaslicama pedijatrijska sestra-vaspitac je.Njenu sestru poznajem cetiri godine radi u frizerskom salonu u koji idem,ja sam trazila pomoc tri sata dnevno ona ce moci jedne nedelje da ga cuva dva i po sata a naredne tri i po sata zbog njenog radnog vremena u vrticu meni to odgovara jer sam trazila da mi neko popodne bude sa detetom

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Dadilja & baka-deka servis
17.2.2011 14:30:22   
gagana83
Dadilja ili baka i deka?
Mi smo se odlucili za nesto izmedjuuser posted image

Od ponedeljka Unu ce cuvati tetka od mm-a a ja pocinjem da radiiiiiiiimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Dadilja & baka-deka servis
17.2.2011 15:08:40   
*Alexx*
Divno, Gagana user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Dadilja & baka-deka servis
18.2.2011 16:05:36   
anajid
Ja sam danas pocela da radim i odlucili smo se za baka servis,s tim da ce baka povremeno uletati kada nam se smene preklope.Mislim da ce sve biti OK!A vrtic ce malo sacekati!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Dadilja & baka-deka servis
18.2.2011 17:35:04   
bebać
Ja pre vrtića nisam imala ikoga da ostavim mu Sergeja,bar na sat svremena na vreme...da imam malo vremena za sebe,ma kakvi,nisam imala nikoga na minutuser posted image ...a toliko mi je puta trebalo kad mi dodje mojih ludih 5min.

Nosila sam ga i u banku i market,i kad sam nosila biografije za posao...ma svagdje...

Od kako je krenuo u vrtić bukvalno sam se preporodila.Sve mi je lakše,manje sam nervozna,imam više vremena za sebe,lakše odradim i organizujem se za bilo šta...A I POŽELIM GA PUNO!

Njemu je lijepo u vrtiću(5 minuta nam je od stana),non stop priča o djeci,šta su se igrali,šta su pjevali...ko je šta rekao....već kaže da ima najbolju drugaricu i drugarauser posted image

Jest da je više bolestan nego zdrav,ali ja se nadam da će proći...i borim se sa tim.

Ja kažem ne bih se odrekla vrtića pa taman hljeba nemala...toliko mi znači,moj muž ga plaća i on to zna,iako ja ne radim(nemam stalno zaposlenje)user posted image

p.s. Hoću reći,žene ako imate imalo šanse da platite vrtić ili tetu bar na par sati,uzmite radi sebe puno ćete se bolje osjećati i baš će vam značiti.user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 8:22:01   
Anoniman
Ja se nadam da sam "ubola" temu!!! Ako ne, neka me neko prekopira user posted image
Mihajla smo dali u privatne jasle (čuvanje u privatnom stanu 5-6 dece uzrasta do 3 godine-ovo je jako važno za dalji deo texta)za pristojne pare (65Eur mesečno-doručak, ručak, spavanje) i sve je delovalo idealno.... A onda sam primetila da moje dete ima probleme sa varenjem user posted image Kad se ispostavi da je njihov nedeljni meni ručak sledeći: špagete; gulaš; pasulj; sarma;pečeno punjeno pile!!!! Bez supe, bez variva, bez žitarica!!! Skrenem ja njoj pažnju da mu ne daje tako jaku hranu (da se razumemo, meni M sve ovo jede, ali ne SVAKI DAN), i ako joj je problem, ja ću pakovati za njega ručak jer svakako kuvam. "Ne,ne,ne-nije mi problem. Napraviću ja njemu nešto drugo". Ajde.... A onda malo-malo, evo ti njega usranog, upišanog, ojedenog, prljavog, sa skorenim slinama po celom licu user posted image user posted image user posted image I stalno mi dete bolesno! Ja ga ostavim kući sa babom par nedelja da se oporavi (nažalost, bake nam ne mogu mnogo pomoći-moja mama radi, a svekrva je bolesna) i od ponedeljka opet odnela na čuvanje-baka se razbolela user posted image U ponedeljak bodić mu je bio skroz usran, u utorak upišan, a u sredu mi ga je vratila u tuđoj garderobi!!!! Navodno je eto kakio, pa je popio i čaj i vodu i dosta se napiškio pa je sve to probilo ??????? I kroz bodić i hulahopke i trenerku i na kraju i majcu!!!! Pa majku mu user posted image , koliko je on u tim go***ima sedeo?!?!?!? Naravno, mm ide po njega i po prirodi nije čovek koji govori ljudima bilo šta što može da izazove sukob, što znači da je sve prećutao. Poludela sam!!! U životu nisam srela takvu kruser posted image ču!!!! Kako je nije sramota!!!!
Sva uplakana i besna siđem ja po hleb juče i kao da me Bog pogledao na drvetu ispred pekare stoji "čuvala bih decu" i br. telefona. Ja odmah počupam jedan broj i trk kući da pozovem. Odmah smo otišli na razgovor i žena je EXTRA-čist stan, miriše na sapun user posted image , poreklom iz Bosne-prava domaćica, kuva sve domaće i sa pijace, priprema ribu, povrće, pite, kolače.... Kao moja pokojna baka..... Izvodi dete po ceo dan napolje da se igra (ovde nije uopšte išao napolje), kad se uneredi, odmah pod tuš!!! user posted image Traži 100 Eur, ali uz pomoć baba i deda, doneli smo odluku da ga ova žena čuva. Od sledeće nedelje, pa šta nam Bog da (a imam dobar osećaj).
Nadam se da će ova naša tužna i ljigava priča imati happy end user posted image

< Poruku je uredio n i n a -- 12.5.2011 8:23:34 >

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:37:14   
*Alexx*
Nina, mislim da si uradila pravu stvar. user posted image Srecno!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:40:59   
Anoniman
Jao nina, užas! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:41:45   
minavb
Nina, gde ima zena za 100 eura a da sve to radi? user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:45:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Nina, gde ima zena za 100 eura a da sve to radi? user posted image

To se i ja pitam...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:47:16   
Anoniman
Na drvetu ispred pekare. user posted image Šalim se malo. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:48:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: minavb

Nina, gde ima zena za 100 eura a da sve to radi? user posted image

To se i ja pitam...


U Subotici user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:48:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Na drvetu ispred pekare. user posted image Šalim se malo. user posted image


Pa valjda bi ispod drveta bilo jeftinije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:50:02   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Dadilja & baka-deka servis
12.5.2011 9:51:33   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: n i n a
U Subotici user posted image



That explains it user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here