|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crvenilo na dojkama
18.8.2009 11:54:56   
Rivana
Pojavilo mi se na levoj siki, crvenilo ko crveni pecat, malo me svrbi? Da li je neko imao slicno nesto?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:01:21   
Anoniman
Jel dojiš?

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:01:37   
Anoniman
jel dojiš još????

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:04:13   
Rivana
Ne nisam ni imala mleka tj. imala sam malo dok sam bila u bolnici pa mi je prestalo od jakih terapija koje sam primala posle porodjaja, pa se plasim da se nesto njie iskomplikovlo mada to je bilo u januaru user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:06:41   
Anoniman
e ne znam onda Rivana stvarno...jer mene evo i sada znaju toliko zasvrbiti da bi kožu odrala, a sve radi toga što mi je zubima žive rane napravio dok je dojio

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:09:13   
Anoniman
Ja sam imala crvene pečate na grudima dok sam dojila, i to uglavnom kada mi se prepune grudi, ili kada se jave neki čvorovi. Ne mogu da nađem temu Mastitis. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:11:19   
Anoniman
tema isto ko da je obrisana  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:14:04   
Rivana
Mene ovo svrbucka ne mnogo ali kda poceskam prija

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Crvenilo na dojkama
18.8.2009 12:15:40   
Rivana
Ja odavno vise nemam mleka ma imala sam ga jako malo i to nekih par dana nakon porodja pa je prestalo od kako ja kazem "konjske" terapije koju sam primala

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crvenilo na dojkama
17.5.2011 16:17:23   
Rivana
Meni opet se pojavilo crvenilo ovo i svrbi me! 

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Crvenilo na dojkama
17.5.2011 19:23:09   
Lilly*
Najbolje bi bilo da uradiš bris, da se vidi da nisu gljivice user posted image Da nisi slučajno nosila neki brus koji ima sintetike pa da te iziritirao user posted image Probaj da namažeš Pantenolom, pa ako ne prođe, onda nije iritacija.

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crvenilo na dojkama
18.5.2011 13:02:50   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Najbolje bi bilo da uradiš bris, da se vidi da nisu gljivice user posted image Da nisi slučajno nosila neki brus koji ima sintetike pa da te iziritirao user posted image Probaj da namažeš Pantenolom, pa ako ne prođe, onda nije iritacija.

Bas cu da probam, meni se to desavalo i ranije kad sam ovu temu otvorila, pa sad opet pojma nemam sta je. Moguce sto ti kazes gljivice user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here