|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dečiji sajam
10.3.2010 18:27:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: tikysfikys

Deciji sajam ce biti odrzan od 23. do  25. aprila, na Beogradskom sajmu.




Ima i Aksin sajam u Beogradu u hali 3 od 10-12 aprila


Ovde info o ovim i sličnim sajmovima.

Šta se izlaže? Oprema? Garderoba?

Pišite utiske... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dečiji sajam
10.3.2010 18:36:24   
Nensi*
Evo sta sam nasla za Aksin sajam KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dečiji sajam
10.3.2010 18:37:59   
Nensi*
A ovo je taj Imlekov deciji sajam KLIK

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dečiji sajam
10.3.2010 20:44:21   
tikysfikys
Sjajno sto ima tema o ovome, pisacemo kako je bilo. user posted image
Ja mislim da je ovde rec o jednom te istom sajmu, s tim da je taj sajam koji je odrzan 10-12 aprila tj. Aksa Deciji sajam, bio 2009 godine, a da ove godine se zove Imlek Deciji sajam, menjaju imena u zavisnosti od glavnog sponzora sajma.
Ipak, nisam 100% sigurna, pa sam poslala mail Aksi da proverim da li imaju i taj sajam pocetkom aprila, pa ako mi odgovore pisacu.
U svakom slucaju evo ko sve izlaze na sajmu koji ce biti odrzan od 23 do 25. aprila klikni ovde


_____________________________

"Svako ima svoj ukus" rece Djavo i sede u koprive.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dečiji sajam
10.3.2010 20:52:04   
dunja RR

RINGERAJA JE PRIJATELJ DEČIJEG SAJMA , možete videti na njihovom sajtu; ove godine je u pitanju Imlekov dečiji sajam a prošle je bio Aksin, tj. Aksa je bila prošle godine generalni sponzor dečijeg sajma.

(odgovor članu tikysfikys)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 15:08:53   
Anitaaa
Ja ću ići ove godine.Nisam nikad bila (logično,pošto nisam imala ranije razloguser posted image )

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 15:20:24   
tikysfikys
IZVORNA PORUKA: dunja


RINGERAJA JE PRIJATELJ DEČIJEG SAJMA , možete videti na njihovom sajtu; ove godine je u pitanju Imlekov dečiji sajam a prošle je bio Aksin, tj. Aksa je bila prošle godine generalni sponzor dečijeg sajma.

Tako sam i ja razumela, hvala user posted image user posted image


_____________________________

"Svako ima svoj ukus" rece Djavo i sede u koprive.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 15:33:35   
prase
Ja sam bila na nekakvom dečijem sajmu prošle godine i... pa... nisam se oduševila. Ja sam htela one obične, svakodnevne dečije stvari (bodiće, kapice, čarapice, zekice) i toga nije bilo. Bilo je baš bučno, jer su ciljna grupa valjda deca od 3-4 pa na više godina i njihovi roditelji i svašta nešto je blještalo i urlalo, Uroš se totalno isprepadao i pobegli smo. Kažu da na tom sajmu može da se prođe dobro za neke "krupnije" stvari, tipa krevetac, kadica i sl. (meni su tamo kupili FENOMENALNU Cam kadicu sa sve sajamskim popustom) ali onako za šetnju i razgledanje, meni nije bilo.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 15:34:52   
minavb
To i planiram, da kupim kadicu, ormaric, plakar mozda...tako neke krupnije stvari. Makar 10% popusta da dobijem , pa znaci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 15:36:40   
Anitaaa
Pa kad krenu da se sudaraju ringerajke.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 16:54:40   
Cvorak
Ringerajke u  jurišuuser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 17:06:40   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Pa kad krenu da se sudaraju ringerajke.....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 18:31:29   
tikysfikys
Dobila sam mail od Akse , bas su azurni user posted image
kopiracu vam:
Ovogodišnji dečiji sajam se održava od 23-25. Aprila. Aksa će biti u centralnom delu, sa najvećim štandom I naravno očekujemo Vas. Hvala što ste nam se javili.   Srdačan pozdrav!



_____________________________

"Svako ima svoj ukus" rece Djavo i sede u koprive.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dečiji sajam
11.3.2010 18:40:36   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja


RINGERAJA JE PRIJATELJ DEČIJEG SAJMA , možete videti na njihovom sajtu; ove godine je u pitanju Imlekov dečiji sajam a prošle je bio Aksin, tj. Aksa je bila prošle godine generalni sponzor dečijeg sajma.


a možete videti i na našem Ringeraja portalu, imate BANER na naslovnoj straniuser posted image

< Poruku je uredio dunja -- 11.3.2010 18:42:04 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dečiji sajam
26.4.2010 12:18:05   
Anoniman
Ovu temu ću zaključati pošto je Tatamata otvorio istu temu: KLIKNI

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dečiji sajam
19.5.2011 15:22:44   
dunja RR
Idete sutra? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dečiji sajam
19.5.2011 15:29:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovu temu ću zaključati pošto je Tatamata otvorio istu temu: KLIKNI


meni je otljučana ova, ali spojite ih ako mislite da treba, ne znam zašto je otključana:)

nisam ja:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here