|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Polip endometrijuma koji se vraća
12.9.2013 11:10:27   
Zebica
E ovako dame moje. Pretražila sam forum i još uvek nigde nisam videla ništa na ovu temu,a ako sam previdela unapred se izvinjavam. O čemu se radi. Mm i ja već godinu dana pokušavamo da dobijemo dete. U 2012 sam imala utvrđen polip endometrijuma koji sam otklonila histeroskopijom.Nakon toga sam posle tri meseca zatrudnela uz kalendarsko praćenje ovulacije koje se nažalost završilo spontanim pobačajem u septembru. nakon veoma bolne kiretaže i mirovanja u decembru mi je ponovo utvrđen polip na istom mestu?!? Svi nalazi su mi bili uredni (osim urina koji je bio posledica intervancija i koje sam zalečila) Ok pregrmim i to i u januaru ove godine opet odradim histeroskopiju, nakon koje smo mm i ja nastavili raditi na bebi posle ciklusa. E sad nakon bez malo 6 meseci 'rada' i nadanja da će se nešto desiti, ponovo odem na pregled i ima šta da se vidi. Dvoje doktora mi je ponovo videlo 'nešto slično polipu'...user posted image Da ne dužim bila bih veoma zahvalna ako bi se neko javio sa sličnim problemom da mi bar da neku nadu šta dalje činiti. Inače ciklusi su mi uredni uz manje oscilacije a i utvrđena mi je ovulacija. Hvala unapred
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Polip endometrijuma koji se vraća
30.10.2013 22:37:00   
pozitivna
Zebice i meni je danas rekla dr.da imam polip i da mora da se otkloni a ja neznam zasto joj ne verujem ?????

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Polip endometrijuma koji se vraća
1.11.2013 14:51:17   
dijana1*
Zebice, Pozitivna prebacila sam vase postove u temu polip grlica materice. Tamo su neke zenice pisale o polipu pa mozete tamo da nastavite da pisete a ovu temu cu zakljucati.
Nadam se da ce te uskoro resiti svoj problem. Srecnouser posted image

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Oprezno koristite pilule za odlaganje ciklusa
Pomeranje ciklusa je postalo sve učestalije, a naročito je popularno leti. U većini slučajeva nije opasno, ali i te kako...
PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here