|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krckanje kostiju
30.10.2009 19:50:39   
Anoniman
krckaju li kosti vasim bebama, npr kukovi kada se gicaju?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Krckanje kostiju
30.10.2009 21:44:19   
Anoniman
Krckale su mnoooogo ranije, sad retko, ali desi se. Pedijatar, a isvi oko mene su mi rekli da je to sasvim normalno jer se kod beba jos sve formira. Pa i nama ponekad (meni jako cesto) kvrcne neka koscicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Krckanje kostiju
30.10.2009 23:34:42   
Anoniman
Ne znam bebama al meni krckaju bas cesto! Nekad ne krcne nego pukne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Krckanje kostiju
31.10.2009 0:15:48   
eugenija
Znaš tvoj David miruje dosta, a Davidove kosti vape za pokretanjem, i cijuču: "Pokreni me, pokreni me, oh Dejvid!" A ti to čuješ kao krckanjeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here