|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
8.7.2010 16:17:45   
Anoniman
Ne znam da li postoji ovakva vrsta teme,nisam nasla..ako ima premestite..
da li je nekome pomogla banja u zatrudnjivanju..Ovih dana sam cula da dosta pomaze.
Treba ici bar 2 puta nedeljno i banjati se.Kazu da" banja sve vrati na svoje mesto" .
Imamo toliko lekovitih banja u drzavi,da li je nekome pomoglo i sta vi mislite o tome?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
8.7.2010 22:16:13   
lidija 011
I ja sam razmisljala da idem u neku banju(npr. u Vrdniku ima banja za zensku neplodnost)...neke zene su rekle mm da su tako rijesile svoje ginekoloske problemeuser posted image
Ako nista drugo, barem cu se odmoritiuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
9.7.2010 14:46:57   
eni26
EEE ,meni su govorili da pomaze,ali nisam nikad otisla ... Isla sam onako da se kupam,mnogo pre nego sto sam razmisljala o trudnoci. Pomaze itekako,a nije ni skupo. Samo sto smo mi lenji pa ne mozemo da stignemo user posted image  Znam bar 3 osobe koje su posle terapije na banji ostale user posted image

Cula sam da je mnogo dobro Mataruska banja,Vrnjacka takodje...Pribojska banja je extra ali imaju trenutno problem sa klizistem.Pa treba sve probati.user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
9.7.2010 18:43:48   
1zvezdana1
dali je to mozda banja termal u vrdniku?user posted image icicu ako treba i na kraj sveta,nekome pomogne ovo nekome ono samo treba tragatiuser posted image

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
9.7.2010 21:34:09   
lidija 011
iskreno ne znam tacno ni gdje je Vrdnikuser posted image , ali sigurno je ta-ne vjerujem da ih ima vise...bas se razmisljam da odemo makar na par dana...cula sam i ja za Matarusku...

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
10.7.2010 11:36:35   
Cvetana
Ja sam bila u Vrdniku, ali mi nisu rekli da se tamo leci neplodnost ?! To je prvenstveno za zglobove, kosti, misice, i kozne bolesti. E, sad mozda je ta voda ima nekog uticaja i na nepolodnost jer je topla i prjatna,u bazenu u hotelu je ta lekovita voda i ima oko 33stepena c.
Sigurno znam da je banja Vrujici za nepolodnost zensku, imaju tamo i tretmane. Zlatibor za stitnu zlezdu, koja moze da pravi haos s hormonima, pa dovede do neplodnosti. Igalo i cuvena zenska plaza s lekovitim blatom. Banja Kursumlija... Ima ih.......... Imate sajt banje Srbije i tu sve pise, cemu sluzi itd.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
10.7.2010 22:28:38   
lidija 011
pa moguce je da ta topla voda pozitivno utice na jajnike...ehh, dok sam studirala u Igalo-nisam imala ovakvih problemauser posted image ...A znas li kakvi su to tretmani u banji Vrujci ?

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
10.7.2010 22:47:16   
Cvetana
Isto neko blato i voda. nisam se mnogo raspitivala jer su kod mene hormoni, pa ne moze bas da mi pomogne mnogo to. to je vise za zene koje su imale upale jajnika, operacije i tako to koliko sam ja shvatila.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
10.7.2010 23:02:17   
lidija 011
mi smo u "istom kosu"-ni meni to ne treba...odoh ja na moju planinu da smirujem hormoneuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
11.7.2010 21:02:41   
Cvetana
Ili mozda bolje u neku "zivcanu"banju user posted image  Ja volim da odem negde gde je mirno, moze i planina, more bas i ne volim.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
16.8.2010 9:53:53   
čilidersic@
..i ja sam čula da banje imaju lekovitost za neplodnost, termalna voda 35 c i jodirana voda,
junaković banja kod apatina, u madjarskoj morhalom, ima banja vrujica kod ljiga,
a mataruška je najpoznatija,
mi za sad obilazimo one bliže nama ali samo za weekend jer tad imamo vremena, pa videćemo ishod ;) a super je inaače i za relaksaciju

_____________________________

Everything will be okay in the end.
If it''s not okay, it''s not the end.

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
17.8.2010 12:37:57   
NERACR
Ja bila u Vrnjačkoj banji (nisam se kupala već samo radila vaginalna ispiranja) i nije pomoglo. Ali čula sam da mnogima pomaže a posebno kada se ode kasno u jesen ili rano u proljeće. Tada je voda najljekovitija.

(odgovor članu čilidersic@)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
11.8.2011 23:46:10   
Rafa
Drugarica mi je rekla da je caj od nevena super za te stvari,da se pije i da se ispiras.E,sad da li je to tacno,pravo da ti kazem nemam pojma.Mozda treba probati,uostalom mozda to vodi douser posted image

_____________________________

Nada zadnja umire!!!!

(odgovor članu NERACR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
11.8.2011 23:55:56   
Rafa
naravno caj od nevena nema veze sa banjom,ali vredi probati i sa tim.Sutra cu se raspitati ali sve mi je nesto u glavi banja Vruici,pitacu

_____________________________

Nada zadnja umire!!!!

(odgovor članu Rafa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
12.8.2011 23:08:29   
Rafa
Da,da jeste banja Vrijci za te probleme.Kaze mi keva da je moja tetka isla tamo kad je htela da user posted image .A sta mislite o Najdanovim krugovima?Mislim nije banja,ali dosta je ljudima pomoglo za neke bolesti.Mozda to zracenje ima neke vezeuser posted image ?Nemam pojma,verovatno lupam gluposti........

_____________________________

Nada zadnja umire!!!!

(odgovor članu Rafa)
Direktna veza do poruke: 15
   : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
9.3.2012 8:31:29   
clover84
Sijerinska banja je za to..Ja sam bila prosle godine al tad nisam znala da treba 6 dan od dana kad dobijes da se kupas u tom bazenu..Bazen je zatvoren kupas se sa babama ahahahha al preyivela sam jednom samo da bi videla..Ove godine planiram da idem opet al cu potrefiti dan kad treba..I kazu obavezno sa muzem u banju da posle terapije moze da se krene user posted image

(odgovor članu Rafa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
9.3.2012 18:33:45   
Anoniman
Meni je to po malo smešno, kao ispiraju te nekom vodom i to kupanje i bum, eto bebe! Ne kažem da se nekome ne desi da baš posle toga dobiju bebu, ali ja u to ne verujem.

(odgovor članu clover84)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
18.4.2012 15:56:39   
majsko dete
Cao svima,,

moji prijatelji koji dugo nisu mogli da zatrudne u banji Junakovic su ostali u drugom stanju i sada ocekuju bebicu user posted image
Ja sam imala u vidu da u junu odem tamo i nadam se da ce mi malo pomoci!!!

Pozdrav

_____________________________

fly away***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
18.4.2012 16:05:03   
nata11

IZVORNA PORUKA: clover84

Sijerinska banja je za to..Ja sam bila prosle godine al tad nisam znala da treba 6 dan od dana kad dobijes da se kupas u tom bazenu..Bazen je zatvoren kupas se sa babama ahahahha al preyivela sam jednom samo da bi videla..Ove godine planiram da idem opet al cu potrefiti dan kad treba..I kazu obavezno sa muzem u banju da posle terapije moze da se krene user posted image


Ako mislis na Sijarinsku banju ja sam tamo bila avgusta meseca i samo sam pokupila infekciju jer je bila strasna guzva a samim tim i voda ne bas cista prosto si od nedepiliranih baba cekao u redu da udjes u bazen .

(odgovor članu clover84)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
8.6.2012 14:16:36   
nata11
Jel neko imao iskustva sa Mataruskom banjom? Juce sam cula da se ide 7 dana i da pripremaju specijalne kupke

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
21.6.2012 13:04:46   
Štetica
nato,moja koleginica je bila u Mataruskoj banji,kod obadvoje su bili losi rezultati,par meseci po povratku ona je ostala user posted image ,e sad da li je banja pomogla ili ne,to niko nezna jer nije radila rezultate po povratku. A sto se tice banje Vrujci,tu bas mnogo neverujem,po celo leto sam na njihovim bazenima(ja sam na 6km od nje) vec 25godina pa nikako da zatrudnim,doduse nikada nisam isla u onaj kanal sa blatom jer je uvek pun bakica i dekica,kazu da je za reumu dobar.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
21.6.2012 13:07:45   
Štetica
i jos da dodam da je ona u Mataruskoj platila nekih 90000,za 10 dana za njih dvoje.
imam utisak da te banje pomazu samo da se psihicki odmoris tj. neopterecujes se toliko problemom koji imas.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
22.6.2012 12:27:49   
nata11
Stetice i ja iskreno mislim da je u pitanju psiha i mir. 90000 ili 9000 za 10 dana? Verovatno si mislila na 9.000 dinara :) Razmisljamo sa mm da li da se krajem leta opustimo ipak na moru koje oboje obozavamo ili da se raspitamo detaljnije oko neje banje.
Isto tako govore za Sijarinsku banju ali ja bas cesto idem jer mi je relativno blizu i iskreno da ti kazem samo zakacim neke gljivice jer su bazeni buni neizdepiliranih bakica user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
22.6.2012 13:06:38   
Štetica
Nato,sad sam je zvala da pitam da nisam ja pogresila. Kaze da je polu pansion i 2x dnevno tretmani u kadama po pola sata i jednom sauna 15min(to im je bila terapija),njih kostala pre 2god 88790din. Smatram da je to premnogo jer ona kaze da nista posebno nije ni hotel ni banja. Pa za 800eura ima da se provedete i opustite na moru kao mali bogovi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: : Pomoc lekovitih banja u zatrudnjivanju
22.6.2012 14:38:18   
nata11
Aaauuu koliko li to sad kosta kada je pre 2 godine bilo toliko. Cudi i mene Stetice zato sto sam gledala slike hotel i ne izgleda kao nesto posebno. Ali dobro bitno da je njoj upalilo :)

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here