|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oponašanje likova iz crtića
29.7.2009 10:34:24   
Anoniman
Već nekoliko nedelja u nazad, Luka mi koluta očima. radi to namerno, dođe, kaže "Vidi mama!" i ili ih uzrikavi, ili ih skroz izvrne i ja šiznem. Bojim se da mu ne ostanu tako, ili šta ja znam.
Tek pre koji dan sam shvatila odakle mu to. Gleda Thomas & friends, gde lokomotive mrdaju očima kada su srećne...ustvari zakolutaju, i Luka je par puta dolazio kod mene i tražio od mene da kolutam ali sam rekla da ne mogu i neću.

Jel vaša deca to rade sa očima?

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.2.2010 14:41:43 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:16:47   
mamanp
user posted image user posted image user posted image  Ne brini, proci ce ga to. Moj sin je u vreme dok su bili aktuelni Teletabisi treptao toliko da sam ja vec pocela da brinem da mu ne predje u tikove dok nisam skontala da su Teletabisi krivi za to i prekinula gledanje Teletabisa. Imaju oni te faze u odrastanju kad imitiraju likove iz crtaca. Moja Ilma trenutno skace po sobama i imitira Nindza ratnike sa FOX kanala.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:19:05   
Anoniman
Da ukinem Thomasa?

Pa dete će mi se razboleti od muke.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:21:53   
mamanp
Pa ako mislis da je od Thoamasa nadji mu neki drugi crtac koji ce ga zainteresovati dok ne zaboravi to prevrtanje ocima.

< Poruku je uredio mamanp -- 29.7.2009 11:22:22 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:23:20   
Anoniman
Pa, ja sam nekako to povezala... dal sam u pravu ili ne... user posted image

Probaću.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:23:35   
Lu
Ma daj šta se brineš,proći će ga to a počeće sa nečim drugim tako ti je to!
Sad ćeš ukinuti Tomasa a sutra će imitirati graditelja Boba ili ne znam koga...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:24:49   
Anoniman
Jao draga, znaš da ja ne dižem dramu, ali, on izvrne oči kompletno, ostanu mu samo beonjače. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:27:51   
mamanp
IZVORNA PORUKA: mamanp

Imaju oni te faze u odrastanju kad imitiraju likove iz crtaca.


Ajd' da citiram samu sebe da bih ti ko neko ko ima malo vise iskustva u odgajanju dece opet rekla da ne treba da brines.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:28:07   
Lu
Kako hoćeš,ja bi svog samo ignorirala i onda ne bi imao kome da izvrće oči!
Meni se to ne čini kao neki problem,mislim da će mu dosaditi ili mu ti pokaži nešto strašno sa svojim očima i napravi se da te boli user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:28:42   
Anoniman
Dobro. user posted image
user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:28:49   
Anoniman
ne trzaj se Tasho...sve je to normalno 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:29:00   
mamanp
IZVORNA PORUKA: lu

a sutra će imitirati graditelja Boba ili ne znam koga...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E onda ces imati bagera, kamiona i gradjevina po citavom stanu.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prevrće očima
29.7.2009 11:30:23   
Anoniman
Ma samo neka razbacuje cement i sve cool user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prevrće očima
1.2.2010 11:58:29   
Trcosava
ammm... ovo je kao vezano za crtaće? nikad mi na pamet ne bi palo da tražim pod imenom ''prevrće očima'' i kad je alex stavila link - gledam kakve veze sad imaju prevrnute oči sa TV i crtaćimauser posted image Da makar se promeni naziv teme (ako je moguće?)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prevrće očima
1.2.2010 12:00:13   
Anoniman
Kod nas je bilo vezano za crtaće. A kako bi ti rekla kada neko prevrće očima? user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prevrće očima
1.2.2010 12:00:15   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Trcosava

ammm... ovo je kao vezano za crtaće? nikad mi na pamet ne bi palo da tražim pod imenom ''prevrće očima'' i kad je alex stavila link - gledam kakve veze sad imaju prevrnute oči sa TV i crtaćimauser posted image Da makar se promeni naziv teme (ako je moguće?)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prevrće očima
1.2.2010 12:09:09   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kod nas je bilo vezano za crtaće. A kako bi ti rekla kada neko prevrće očima? user posted image

Ne nisam ja rekla da ono o čemu se radi u temi nije vezano za crtaće već da ime teme baš nije odgovarajuće... Možda sam se pogrešno odrazila, ali danas sutra kad neka  mama bude htela da pogleda da li je još bilo ovakvih slučajeva - sumnjam da će kucati ''prevrće očima'' možda bi pre tema trebala da se zove ''oponašanje likova iz crtaća'' ili tako nešto


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Oponašanje likova iz crtića
1.2.2010 12:10:44   
Anoniman
Hm. Ostavićemo lu da o tome odluči. Nisam pametna.

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.2.2010 14:42:25 >

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Oponašanje likova iz crtića
1.2.2010 14:43:40   
Lu
Evo sad imamo odgovarajući naziv teme user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prevrće očima
22.2.2010 23:35:25   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

izvrne oči kompletno, ostanu mu samo beonjače. user posted image


Ovo radi Viktor ima par dana, ja sam se jako prepala i ne znam šta mu to znači, a temu sam jedva pronašla, uopšte joj ne odgovara naziv....

Ima li neko da zna nešto o ovome???

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prevrće očima
22.2.2010 23:43:42   
lothroniell
Mozda je i on pokupio iz nekog crtaca, a moguce je da je skontao da moze to da uradi pa mu je zanimljivo... Secam se da su moji brat i sestra to radili kao mali, mi smo ih opominjali svaki put kada vidimo da to rade ali oni su sami prestali posle nekog vremena... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prevrće očima
22.2.2010 23:47:25   
Anoniman
stvarno ne znam eugi...pominjala si to u onoj drugoj temi ...da vik to radi...ali ne znam..i meni lici na to da je to negde pokupio i da mu je to neka fora...dovoljno je veliki za takve faze i fazone..
ali mislim da bi ipak trebalo da pitas dr...

a da li si primetila neku pravilnost u tome KAD TO URADI?
je l to onda kad se zeza, igra, kad trazi paznju, kad jede, kad ga nesto opominjete?
da li to radi po nekom sablonu?
koliko cesto?


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prevrće očima
22.2.2010 23:51:20   
eugenija
Ne gleda crtiće, prosto jer ima 8 meseci i ne ume da bilo šta gleda. Onako nekad zujači u tv ili mtv,a li bez neke pažnje.

Nisam primetila neke pravilnosti u javljanju te aktivnosti. Primetila sam da se pre par dana počeo malo više maziti, ali ne mogu da nađem vezu između ove dve aktivnosti. A prevrće tako jedno 20-tak puta dnevno očima, u bilo koje doba, i dok ga hranim, i nosam, i dok se igra, i mazi...
Sluđena sam.. danas je to ponavljao više puta....


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prevrće očima
22.2.2010 23:57:40   
eugenija
Ne znam koliko je ovo hitno, sa 9 meseci nam dolazi pedijatar, tada sam mislila da je pitam za ovo, ali ako je hitno, možda još sutra da pozovem..

Kako nikad nema majki na forumu kada mi trebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prevrće očima
23.2.2010 0:01:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ne gleda crtiće, prosto jer ima 8 meseci i ne ume da bilo šta gleda. Onako nekad zujači u tv ili mtv,a li bez neke pažnje.

Nisam primetila neke pravilnosti u javljanju te aktivnosti. Primetila sam da se pre par dana počeo malo više maziti, ali ne mogu da nađem vezu između ove dve aktivnosti. A prevrće tako jedno 20-tak puta dnevno očima, u bilo koje doba, i dok ga hranim, i nosam, i dok se igra, i mazi...
Sluđena sam.. danas je to ponavljao više puta....



Eugi, mislim da bi trebalo da pitas pedijatra sada i da ne cekas...Znam sto posto da je sve ok ali mislim da je bolje da pitas...
ne znam...stvarno ne znam...mislila sam da mozda to radi kad nesto drugo radi..na primer, pominjala si da se mazi u poslednje vreme, da se trlja o tebe, da je mazniji...mislila sam da nije od uzivanja...
ali ako to radi i ovako...bez veze.,..tokom dana...ne znam.
Ajde ti lepo pitaj DR...
Hoces da ti damo onaj broj HALO BEBE da pozoves da pitas...odmah sada..

ajde da googlamo...sad cu da idem da trazim.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here