|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 10:15:12   
Anoniman
otvorila sam temu jer sam ja bila u čudu i mislila da nešto sa mojim detetom nije u redu... Pa za tako neupućene kao što sam ja: bebe kada se rode, neko vreme (koje se ne sećam koliko traje) plaču bez suza.
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 10:16:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 10:18:11   
Anoniman
Iskreno: našla sam u jednoj fioci novine koje mi je mama donela u porodilište kada sam se porodila (jul 2006), i tamo sam videla naslov, i onda sam se setila, da smo drugarica i ja komentarisale to onomad i smejale se tome kako se deru kao magarci a suza nigde.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 11:55:29   
guppy RR
I moji su plakali bez suza user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 13:29:18   
sonja999s
mom Alexu su pocele da se vide suze negde sa mesec dana, ali samo kad je jako gladanuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 14:36:23   
Jeca*
Sa neta:

Sasvim je uobičajeno da očni kapci novorođenčeta budu otečeni, jer su mu oči, prvih nekoliko dana života, uglavnom zatvorene. Nije neuobičajena ni zakrvavljena beonjača. Reč je o pojavi koja obično, nestaje posle desetak dana. Sve bebice imaju tamnoplave oči zbog nedovoljne pigmentacije u prvim mesecima života. Suzne žlezde su slabo razvijene, pa prvih tri do šest nedelja beba plače bez suza.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 14:41:22   
Lu
Ma nema veze,naplaču se poslije i previšeuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 14:42:06   
Jeca*
vala da znaš user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
16.3.2009 14:44:13   
Anoniman
user posted image  Moje dete u poslednje vreme plače 2-3 puta na dan. Ne znam ni odakle mu ovoliko suza. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
27.3.2009 20:02:22   
Lilly*
secam se da kada sam se porodila, dali su mi bebu na grudi i kada su ga uzimali on je zaplakao a babica je rekla drugoj "gle, pa ovo dete ima suze".. posle ih nesto i nije imao, valjda mu se nije tada odvajalo od mene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada se rode - plaču bez suza
31.3.2009 22:19:59   
kumara

IZVORNA PORUKA: lu

Ma nema veze,naplaču se poslije i previšeuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here