|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dečiji crteži
9.2.2009 11:35:37   
Anoniman
Kako dete učiti da crta? Od čega se počinje? Negde sam čitala da dete treba prvo da vuče prave linije? Moj Luka to ne radi. Ili crta krugove, ili boji (vuče olovku gore-dole). Kada mogu da očekujem od njega da ume da nacrta recimo čiča glišu? Da li prvo da ga učim da crta ili da boji bojanke? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dečiji crteži
9.2.2009 11:42:15   
Lu
Mame s iskustvom javljajte se,mi zasad bojama vučemo gore-dolje i to snažno da papir često neotrpiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dečiji crteži
9.2.2009 11:43:49   
Anoniman
Joj, sada mi je lakše. Ja sam mislila da to samo moje dete tako... Ja odlepim kada ga vidim da čak ni ne pokušava da uradi što i ja. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dečiji crteži
16.2.2009 6:59:20   
Lu
Moj Roko nešto našara sa bojom i onda kaže vidiš mama to je maca, a mama kaže bravouser posted image
onda mi nacrta cuku pa kuću itd... ma dijete pravi picassouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dečiji crteži
4.11.2009 9:53:14   
Lu
Odkud ova temauser posted image
Tasho zaključaj,vidiš da smo samo ja i ti nešto piskaraleuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dečiji crteži
4.11.2009 9:57:49   
Anoniman
Eeeeeeeeeejjjjjjjjjjj ta Lilly, otvara duple teme! user posted image

Čitajte u drugij temi: Crteži KLIK

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here