|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tanjirići, posudice
19.9.2011 12:40:34   
Anoniman
Do sada sam Markove kašice stavljala u posudice za pohranjivanje majčinog mleka, 180ml, ali su nam omalile.

Daas sam zvala Justclick, htela sam da naručim čaše od 240ml, KLIK, ali uz njih ne ide poklopac, a ne znam dal paše poklopac od ovih što su 180ml. U svakom slučaju, imam dve od 180, a trebaju mi 3 od 240, tako da mi fali jedan poklopac, pa mi to nije rešenje.

Žena mi je ponudila ovo KLIK i skroz mi je ok, cuclu ću dati drugarici, nego, ne znam šta je VIA adapter user posted image , i ne znam zašto ima dodatno prsten sa navojima, šta je to, ovo belo u šta leže cucla?


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 12:44:23   
Anoniman
Ja sam u metrou uzela case sa poklopcem 300ml .. bile su oko 150 din , prakticno user posted image neke tatay user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 12:48:54   
Jeca*
ja to kupujem u eurosalonu, u plastikarnicama, marketima...
Curver su mi odlicne


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:18:11   
MarijaBg
Tash, adapter se srafi na solju isto kao poklopac, a gore ima navoj za cuclu ili pumpicu. Kupi slobodno te vece solje bez poklopca pa koristi stare, isti je gore navoj za sve user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:21:09   
Anoniman
Aaaaaaaaaaa, varijanta je da se adapter navrne zato da bi mogla posle staviti prsten sa cuclom, i hraniti direktno?

Da, možda su mi onda dosta samo šolje. Znači, poklopac je sigurno isti?

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:24:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Curver su mi odlicne



I ja za odlaganje hrane (i naše i Mišine) od starta koristim Curver i prezadovoljna sam. Nisam uopšte kupovala ove posebne posude user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:24:19   
Jeca*
izvinjavam se, nisam skontala da tebi treba nesto plasticno da navrnes cuclu...mislila sam da globalno pitas za plasticno posudje za cuvanje hrane

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:25:56   
Anoniman
Ne, ne treba mi Jecka, nego je set takav, pa sam se zbunila šta je šta i za šta služi.

Meni tebaju 3 posudice od 250ml (minimum) u koju ću ujutru spremiti 3 Markova obroka, zavrnuti i staviti u frižider, i on će ih tokom dana pojesti.

Šta je taj Curver?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:28:12   
Anoniman
Ove čašice Aventove su mi extra zgodine, jer kad nekuda idemo, opušteno stanu dve posudice, i 4 flašice u tašnu, bez da bude pretrpano. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:33:32   
Anoniman
Tash to je marka plastičnih proizvoda KLIK

A imaš raznih dimenzija, verovatno ima i tako manjih da možeš da ih pakuješ u torbu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 13:54:20   
Jeca*
naravno da ima. Ja svaki dan tako donosim na posao doručak i ručak. Onda jednu spakujem u drugu pa kući user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 14:09:37   
MarijaBg
Tash, iste su! I ja volim ove Avent solje, ja u njima zamrzavam mleko a mogu i da se otkuvaju. Povoljno je to, uzmes odmah dva pakovanja obzirom koliko tvoje dete jede user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tanjirići, posudice
19.9.2011 16:29:08   
Anoniman
Samo zezaj Marija. :)))
Narucila sam samo casice, bez poklopaca.
Dorucak ce jesti, kao do sada, iz staklene od Frutekove kupovne kasice, ta je 220ml, i to je ok za dorucak, da bi za 2,5h mogao da nalije u sebe mleko i zaspe. :)
Za rucak i veceru ce da dobije vece porcije, umesto 180ml, dobice 240, valjda ce mu biti dosta. :)
A ako mi budu trebale i ostale posudice, za namaze i slicno, koje planiram uskoro da pocnem da mu pravim, kupicu posebno poklopce. Ali realno, ne znam cemu, kad mi zvrje prazne Tupperware posude, tako da... Eto, imacu viska par posudica, i bas me briga, ja sam svoj problem resila. :)

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here