|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 17:22:20   
Anoniman
user posted image                 Recepti za devojčice Trebalo bi da imate odnos tri dana pre očekivane ovulacije, kao i da izbegavate polne odnose jedan-dva dana pre očekivane ovulacije. Na taj način, jedini preživeli spermatozoidi će biti «postojani X». Takođe, savetuje se da probate da smanjite broj spermatozoida prirodnim putem, odnosno učestalim odnosima. Naime, dokazano je da smanjen broj spermatozoida utiče na povećanje procenta X spermatozoida u spermi. Seksualna poza koja se preporučuje, jeste takozvani misionarski položaj (žena dole, muškarac gore). Na osnovu opisanog recepta, šanse da dobijete devojčicu su 75-80 odsto, pod uslovom da ste tačno odredili dan ovulacije.    Recepti za dečake Tebalo bi da imate odnose 24 sata pre očekivane ovulacije. Kako su Y spermatozoidi brži i pokretniji, stići će na cilj mnogo pre X spermatozoida. Osim toga, povećajte broj spermatozoida tako što ćete da apstinirate tri-četiri dana pre planiranog začeća. Na taj način ćete povećati broj spermatozoida, kao i količinu Y spermatozoida, čime su izgledi da dobijete dečaka mnogo veći.  Ali, pazite. Previše duga apstinencija može da bude kontraproduktivna. Seksualna poza koja se preporučuje, jeste takozvana kuca poza. Na osnovu opisanog recepta, šanse da dobijete dečaka su 80-85 odsto, pod uslovom da ste tačno odredili dan ovulacije.

------------------------


Verujete li u ovo? user posted image (ako ima slična tema....)
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 17:26:37   
Sonreir
Da, tako to sve zvuči u teoriji i sa naučne osnove, ali je sve to drugačije u praksi user posted image Znači, verujem u nauku, ali verujem i u čuda user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 17:28:18   
cipiripi
zanimljivo user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 17:34:50   
Dora
To je logično s neke naučne strane, ali ajde ti to primeniuser posted image user posted image user posted image
ja sam ovaj put pokušala da po tom receptu "odaberem" pol, ne znam da li smo to uradili kako treba ali mislim da jesmo... To mi je dok. savetovala pre nego što sam zatrudnela. Onako, kroz šalu, ali osnovano.
Videćemo...user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 17:35:25   
sneza24
Ja mislim da ima ova tema Recept za decaka/devojcicu tako nesto se zove.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 17:55:45   
Anoniman
ne znam snežo, ja nisam našla...neka se prebaci ako tema postoji... user posted image
malopre sam našla na Internetu pa mi se učinilo interesantnim user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 17:57:00   
Anoniman
A šta je sa onim "Nemoj s leđa Radovane, biće žensko" ? user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:33:36   
minavb
Evo ja da vam kazem-posto znam tu foru sa duzinom zivota i brzinom x i y spermica, nekako sam namincala da mutimo 24h pre ocekivane ovulacije, a da pre toga apstiniramo. I eto, gotovo da sam bila sigurna da ce biti decak i dva doktora su mi potvrdila da je decak. A da, i pozu smo uboli po receptu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:36:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Evo ja da vam kazem-posto znam tu foru sa duzinom zivota i brzinom x i y spermica, nekako sam namincala da mutimo 24h pre ocekivane ovulacije, a da pre toga apstiniramo. I eto, gotovo da sam bila sigurna da ce biti decak i dva doktora su mi potvrdila da je decak. A da, i pozu smo uboli po receptu.user posted image

Ozbiljno, draga?user posted image
Mislim meni je svejedno, ali mi je interesantno da čujem kako su ovi recepti nekome zaista uspeli ...user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:39:15   
Sonreir
I ja znam par slučajeva gde su parovi tako dobili bebu željenog pola, ali znam i slučajeve gde je sve bilo tako kako piše, a da je pol ipak bio suprotan. Ima logike u svemu tome, ali nema mi logike da svi parovi mogu tako lako određivati pol sa 100% sigurnosti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:41:02   
Anoniman
Tema postoji Recept za dečaka/devojčicu KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:41:16   
lothroniell
Mi smo znali za taj "recept" ali nismo apstinirali pre tog odnosa, niti sam ja racunala kada je ovulacija... Ali posto znam da sam u toj pozi zatrudnela i rekose mi da je decak, mozda tu i ima istine... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:44:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sonreir

I ja znam par slučajeva gde su parovi tako dobili bebu željenog pola, ali znam i slučajeve gde je sve bilo tako kako piše, a da je pol ipak bio suprotan. Ima logike u svemu tome, ali nema mi logike da svi parovi mogu tako lako određivati pol sa 100% sigurnosti user posted image


Draga mislim da ne postoji nijedan metod koji je 100% siguran...Iskreno, meni je ovo na prvu ruku izgledalo kao neka igra    user posted image mislim, naravno da ima nečega što je iznad naših mogućnosti i odluka ali mi je fascinantna i sama pomisao na to da  možemo i malim delom da utičemo na pol deteta a kamoli na tih 100%
user posted image ne znam, nisam stručnjak ... više sam za varijantu-šta ubodemo user posted image

(odgovor članu Sonreir)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:46:02   
JULIE
Mi smo sa mm planirali bar troje dece,ali sam rekla da mi je dosta i ovo dvoje,jer ce svako sledece ponovo biti decakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 18:46:08   
Anoniman
Molim vas pređite na već postojeću temu... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Piškio ili piškila? ;-)
31.1.2010 19:10:55   
cipiripi
sto ih ne spojis?

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.1.2010 20:52:34 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here