|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:04:36   
Anoniman
od kako je Dino prohodao ja želim da se samoubijem. znam da je najveći problem sa djecom od momenta kad prohodaju, znači od nekog 10 mjeseca pa do druge, ako ne i treće godine života ( jer je to bebaći period) zato što su mali blečci ...samo srljaju glavom bez obzira.

sad je glavno da se popne na ugao i da hoda po njemu pa da se baca , pa da skače i tresne na guzu, a uz sve to je i malo posmotan, stojim pored njega i uspije se spucati...u najmanju ruku izludih

dvoje djece ni nalik... Meri je bila dosta zivahnija od njega ali nije bila smotana hvala Bogu nije padala

znam da vas ima podosta sa djecom u ovom periodu, čak je ako se ne varam i Mihi otvorila sličnu temu na fazon moja beba je sa 8 mjeseci postala jako aktivna.... e sad kako se vi snalazite ???? šta vaše bebe rade???

ja ludim...najblaže rečeno...ne skidam ni sekunde pogled sa njega, kad idem u wc vukljam i njega ...uhhhhhhhh


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:11:33   
NadaR
  Milosh jos nije prohodao ali imam isti problem!
Penje se gdje god stigne, sve mi porusi.. Bojim se staklenog stolica u dnevnoj pa sam vec rekla mm da mi pravi neki obicni ...
user posted image
Ja sve mislila > Joj samo da moze sjediti,bice lakse igrace se nesto... pa da moze puziti ... Zeznula sam seuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:13:42   
Anoniman
a...da ni ovaj moj jos nije bio prohodao kad se poceo penjati....a taj sto Nado skloni za bolja vremena user posted image user posted image user posted image user posted image

najljepsi su kad su mali skroz kad se ne pomjeraju user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:13:55   
Anoniman
Kad bebac oseti tlo pod nogama, i skapira "ej, mogu sam/a da stojim, ili bar ne lezim, pa ceo svet je moj!!!!!", tu se pocinju prave igre bez granica. Sta reci, mame samo hrabro, da steknete kondiciju za sledece faze odrastanja.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:15:29   
NadaR
 Bar kilogrami odose od ovoliko jurnjave za njim...user posted image




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:16:33   
Anoniman
Penjanje KLIK

Skakanje KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:16:55   
Anoniman
ja vikendom majke mi samo sto slom zivaca ne dobijem ...neumoran je ali hvala Bogu zdravo dijete , malo više živahno user posted image user posted image user posted image

a kad se vratim s posla teta sto ih čuva je pred infarktom otprilike user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:17:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Penjanje KLIK

Skakanje KLIK


progovara moja savjest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:19:29   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ja sve mislila > Joj samo da moze sjediti,bice lakse igrace se nesto... pa da moze puziti ... Zeznula sam seuser posted image



user posted image user posted image

št ada vam kažem....moji kilogrami se tope...a ne znam otkud njemu ovolika energija user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:25:58   
prolece
moja je od 7-8 meseca bila TARZAN, ona je iskakala iz kreveca iako je ogradica bila podignuta, pa smo onda naš krevet gurnuli do kreveca da bar padne na njega. a kad je propuzala to niko nije mogao uhvatitiuser posted image user posted image user posted image .kad smo je upisvali u vrtić tete nas pitale: je l imate na šta da nas upozorite? daaa,mnogo voli da se penje ako imate zavese  poskidajte, jer će se brzo uspentrati.user posted image

< Poruku je uredio prolece -- 22.7.2009 10:39:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muke sa hodanjem i penjanjem
22.7.2009 10:28:15   
Anoniman
U trudnoci beba miruje-mama dobija kg.
Posle 7-8 meseci kad se beba dize, beba je neumorna a mama gubi kg.
Kosmicka ravnoteza, sve priroda uredi pod konac user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here