|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 9:51:18   
*Alexx*
Poznato je da naše bebe vole da petljaju sa hranom. Tu u najmanju ruku budu umazani obrazi, brada, nos - a neretko i ručice (i još ponešto user posted image ). Kako i čime brišete svoju bebu? Vlažne maramice, mokra ili suva pelena, umivanje...?
Ja sam počela vlažnim maramicama, pa sam ustanovila da obrisani deo smrducka posle njih. Onda portiklom ili pelenom - a onda obavezno moram da operem tu pelenu i stavim da se suši. A često samo umijem (mada, dok stignem do lavaboa, dobijemo hranu i po odeći user posted image ).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 10:03:51   
Lilly*
Mi smo se umivali posle svakog obroka, a ono što "visi" pokupim ili kašikicom ili krpom, portiklom, pa onda na umivanje user posted image Nisam baš ljubitelj tih vlažnih maramica. Krećem od sebe, nikada ne bih sebi usta obrisala njome user posted image pa tako nisam ni detetu, jedino baš gde nemamo da se umijemo, a i tada sam preferirala suve maramice

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 10:08:10   
Anoniman
Kad je sisao: platnenom pelenom.
Kad je počeo da jede: platnenom pelenom (suvom), portiklom, a kasnije vlažnim maramicama.
Vlažne maramice smo izbacili kada se osuo od njih, posle oko 2 godine korišćenja. user posted image
Sada se umivamo, ili brišemo mokrom krpom.

U principu, to je po meni ista priča kao i sa ukakanom guzom: nekada možeš da obrišeš vlažnom maramicom, a nekad moraš da pereš. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 10:49:11   
gagana83
Ja je uglavnom umijem,samo pelenom ili portiklom ne mogu nista da uradim jer nam klopanje traje prilicno dugo pa joj se hrana sva stvrdne na obrazima.
Vlazne maramice izbegavam,njih koristim samo za guzu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 10:51:03   
mihi
Dok je bio mali pelenom, sada se umivamo posle klope, nikada se ne brišemo vlažnim maramicama.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 11:57:11   
nina83
Ja pokupim prvo sto vise mogu ubrusom ili papirnom salvetom, pa ostatak vlaznom maramicom. A portikle operem prvo rucno, da se ne usmrde, stavim na susnje, pa tek onda u korpu za njen prljav ves dok se ne nakupi za jednu masinu.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 12:05:02   
Anoniman
Papirni ubrusi,pa umivanje i pranje ruku, skoro pa moram da ga tusiram posle jela kakva je brljauser posted image
A dok je bio manji, vlaznom pelenom, a i tad nije toliko brljavio.

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 13:19:14   
SUPER MAMA
U pocetku sa vlazne maramice ali nije se ni brljala puno.A sada joj perem ruke i umivam pogotovo kada je ostavim da jede sama.
Inace kad je hranima ja onda je cista pa samo joj obrisem usta sa portiklom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 13:39:39   
snješka
Isjekla nekoliko platnenih pelena i napravila krpice. Tako mi najlakše, a ima svoje krpice koje niko drugi ne upotrebljava. Ako je puno musava perem joj lice, pa je onda brišem.Ali najčešće pokvasim krpicu i obrišem je.


< Poruku je uredio snješka -- 24.3.2010 13:40:09 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 13:55:03   
majka mara
vlaznim maramicama kad jede gustu hranu,a za mleko,sam isekla pelene na manje krpice neke mi je porubila ujna mm a neke ne,mada ispadaju oni konci po ves masini,tako da su mi draze krpice koje su porubljene

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 16:25:46   
NadaR
Umivanje a nekad bi dobro doslo i tusiranje ,koliko se zamaze prase jedno malouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
24.3.2010 17:01:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 21:53:45   
Anitaaa
Ja ga obrišem vlažnom maramicom pošto više hrane bude na njemu nego u njemu a onda ga umijem toplom vodom i operem mu ruke kupkom

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.3.2010 21:57:19   
usamljena
Mlakom vodom je obrisem i to je to. Malo posusim platnenom krpicom i nista drugo

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
6.5.2010 0:03:33   
sanji
Umivamo se!!! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
26.5.2010 9:04:43   
Tufna
user posted image Ja moju cici za sada brisem vlaznim maramicama i potrosim ih Boga mi 4-5 komada u toku obroka (prase jedno stavi jednu ruku pa drugu ruku u usta, pa krene da maze stolicu, pa se okrene da i nju zagrize, haos user posted image user posted image ), a naravno po zavrset_ku se umijemo. E sad razmisljam da iscepam pelenu i porubim kako je neko od vas pisao, da lepo napravim ubruscice, na tacnu cinija sa toplom vodicom, pa po potrebi . Jer, nisam vidjala u radnjama da imaju nekakvi ubrusi da se kupe. Imam neka dva minijaturna peskirica ali mi to malo. Sad vise ne menjam ni portikle cesto (jer ne stigne da se nakupi njenog vesa da bi ih oprala, a i ne bih imala nijednu bez flekice) vec imam dva komada koje koristim samo za kasice (ne brisem je njima vec sluze samo da kaplje kasica na njih), operem posle obroka rucno, osusim i koristim dok ne dodje vreme masini. A nekad i plasticnu, mada joj ona odvlaci paznju, non-stop ubada glavom ne bi li gledala pingvina user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tufna -- 26.5.2010 9:05:51 >


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
28.5.2010 0:48:07   
Mishica 77
Još uvek smo samo na mleku i skoro da se ne prljamo. Obrišem je portiklicom pa vlažnom maramicom(što mrzi katastrofa user posted image ). 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
15.6.2010 10:58:00   
buhla
portiklom ili pelenom... ako bas bljucne a i sada kad su ove vrucine pokvasim pelenu ili ga umijem bas.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
15.6.2010 10:59:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

portiklom ili pelenom... ako bas bljucne a i sada kad su ove vrucine pokvasim pelenu ili ga umijem bas.


i ja..

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
15.6.2010 11:07:41   
New Mom
IZVORNA PORUKA: buhla

portiklom ili pelenom... ako bas bljucne a i sada kad su ove vrucine pokvasim pelenu ili ga umijem bas.

isto...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
15.6.2010 11:26:42   
Diabla
Do 10. mjeseca sam ga brisla vlaznom pelenom, a sad sam pocela sa vlaznim maramicama.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
23.6.2010 22:15:14   
Markovicka
umivamo se obavezno. i rukice operemo jer cesto dira usta. Imamo onu "mesarsku" portikluuser posted image  cela je od folije i dosta je velika tako da stiti odecu, a i lako se pere.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
24.6.2010 8:34:53   
*Alexx*
U DM-u ima da se kupi pakovanje vlažnih tu(p)fera - ja nisam lepo pročitala, pa sam mislila da su vlažne maramice user posted image Odlični su za brisanje lica posle klope.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
19.8.2010 10:50:25   
Nanica1
Mi imamo jednu truleks krpu za te namene!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čime brišete bebu posle klope?
19.8.2010 12:33:26   
liliana
Mi se brišemo vlažnom pelenom i posle OBAVEZNO umivanje. Ne brišem je vlažnim maramicama, sunđerimauser posted image , krpama... jer bi i meni bilo gadno da sebe sa tim obrišem. Ovako, lepo se umijemo i-divota!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here